Skoči na vsebino

Suzuki Servisi in splošno


necy

Priporočene objave

 

Vaše izkušnje s serviserji, kje servisirate, kako ste zadovoljni z uslugami, kake so cene, splošna debata o serviserjih, vpoklici, problemi........

 

 

 

 

 

 

 

Zdravo! Zanima me kam peljete vaše suzukije na servis, slišal sem da je eden v MB-ju blizu rondoja...?? Je ta vredu? Zanimajo me servisi v bližini Celja ali MB-ja.. Hvala, lp

Necy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zdravo! Zanima me kam peljete vaše suzukije na servis, slišal sem da je eden v MB-ju blizu rondoja...?? Je ta vredu? Zanimajo me servisi v bližini Celja ali MB-ja.. Hvala, lp

Necy

Moto Mario - Velenje (pooblascen Suzuki serviser).

Servisira hitro, kvalitetno in za zmerno ceno.

LP

Speedo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Busa@ Jest sem iz Kranja in vem kako je to pri nas! Malo pazi na dele, ki ti jih menjavajo in vedno dobro preveri račun!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Busa@ Jest sem iz Kranja in vem kako je to pri nas! Malo pazi na dele, ki ti jih menjavajo in vedno dobro preveri račun!

Ups ?? Vsaj zaenkrat imam feeling da je bilo vse OK. Tudi računi se mi niso nikoli zdeli visoki. Upam da imam pravi feeling

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so v Kranju vedno pomagali in tudi vedno sem dobil kakršno koli informacijo tako, da imam zaenkrat zelo dobre izkušnje z njimi.

Res pa je, da imam sedaj že 10 dni moj motor pri njih ker ni

"materiala"

Malo ste me prestrašili s temi deli-upam, da bo vse OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zdravo! Zanima me kam peljete vaše suzukije na servis, slišal sem da je eden v MB-ju blizu rondoja...?? Je ta vredu? Zanimajo me servisi v bližini Celja ali MB-ja.. Hvala, lp

Servis v blizini rondoja je Suzuki Siler in lahko brez skrbi peljes motor tja ... mehanik je motorist in ve kaj dela ... meni je lani in letos vse postimal ... brez pipomb.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 let pozneje...

Mene pa zanima, kam peljat suzukija na servis na dolenjskem? Sem iz okolice Brežic.

Barborič v Žužemberku. Tam sej jaz svojo hondo vozo in bom od zdaj naprej tudi suzukija :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kam peljat suzukija na servis na dolenjskem? Sem iz okolice Brežic.

Če ti ni predaleč v Nm je dober mehanik, ki sam vozi Suzikija in jih neuradno tudi servisira. Najbolje,da ga kar sam pokličeš in se vse z njim dogovoriš,njegov Gsm:031/320877 (Joško)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Upam da imam pravi feeling ...

busa

Mislim, da ga imaš. Tudi jaz mojega vozim h Franciju in sem sedaj zelo zadovoljen. Le prvi obisk pred leti ni bil ravno po mojem okusu, a smo problem rešili brez težav. Pa takrat ni bila težava kvaliteta dela ali cena, le obupno dolgo je trajalo, da je bil moped zrihtan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kam peljat suzukija na servis na dolenjskem? Sem iz okolice Brežic.

Barborič, Žuženberk. (preverjeno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kam suzukija peljat na servis v Mariboru,motorjet ali avto Šiler, imam kdo kakšne izkušnje z omenjenima???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Zanima me kje vse se da dobit rezerne dele za suzukija? So samo servisi al je kakšen suzukijev zastopnik, ali kakšna spletna stran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kje vse se da dobit rezerne dele za suzukija? So samo servisi al je kakšen suzukijev zastopnik, ali kakšna spletna stran?

e-bay ter Louis.de, servisi znajo bit dragi... Kater del pa rabiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e-bay ter Louis.de, servisi znajo bit dragi... Kater del pa rabiš?

rabil pa bi CKP senzor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej motorjet.

popravljam staro izjavo (ki je osnovana na nekajletnih izkusnjah), da dandanes raje ne motorjet. baje jim je standard prevec padel. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabil pa bi CKP senzor.

Kot kaže, je CKP je del statorja - v USA stane 242$ (pa so tam kar pošteno cenejši deli kot pri nas).

Si prepričan, da je okvarjen? Če si, poglej na E-Bay (pazi, da boš gledal tiste, ki so za K3 ali novejše)...

D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!