Skoči na vsebino

Suzuki Servisi in splošno


necy

Priporočene objave

Kot kaže, je CKP je del statorja - v USA stane 242$ (pa so tam kar pošteno cenejši deli kot pri nas).

Si prepričan, da je okvarjen? Če si, poglej na E-Bay (pazi, da boš gledal tiste, ki so za K3 ali novejše)...

D.

ja po navodilih 'service manuala' sem šel in ko ga izmerim mi ne pokaže napetosti. kaj samo senzorja se ne da kupit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

suzuki seris v ljubljani naj bi bil tko tko. sem slišal da ti npr olje računajo zamenjajo ti ga pa ne.

sam vozim svojega suzukija kar v yamahin servis Primec. ma dobre cene pa še kvalitetno porihta motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kje vse se da dobit rezerne dele za suzukija? So samo servisi al je kakšen suzukijev zastopnik, ali kakšna spletna stran?

V Kranju je moto panigaz oz motoland.Na zalogi nimajo veliko,ravno tako je v Ljubljani pri Odarju.Dve leti nazaj sem celo prisel tja po oljni filter za gsxr-ja,pa me je poslal na avto emono,da imajo tam..V glavnem zastopniki in prodaja rezervnih originalnih delov v LJ in KR nista vredna nic,pride clovek po eno navadno suzukijevo T-shirt majico,pa pravi da nima,da more narocit,svasta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svojega Suzukija sem vozil servisirati k Elisi v Domžale in sem bil več kot zadovoljen (super fantje, odlična komunikacija, porihtajo vse kar je treba za normalen denar ;).. O odarju pa sploh ne bom zgubljal besed...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtoemona nima več servisa za Suzukijeve motorje-hvala bogu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me kateri servis za Suzuki priporočate na primorskem - obala in širše. Ni potrebno, da je uradni, ampak tak, da motor poštimajo kot se spodobi.

LP_

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ker vidim da so vsi odgovori vsaj 4 ali več let stari me zanima, kako je kaj dandanes z pooblaščenimi Suzuki servisi - relacija obala - mb, ravno do murske se pa ne mislim vozit.

 

Privat šraufalce poznam, iščem nekoga ki bo štempl nalimal v servisno, ker je do zdaj bil motor redno servisiran in mi gre bolj za ohranjanje tradicije kot karkoli drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis ti lahko opravi vsak moto servis, ne glede na to, da ni pooblascen za doticno znamko.

 

Za veljavnost garancije sta vazni samo dve stvari:   servis lahko opravi samo oseba, katera ima opravljen mojsterski izpit in to, da je pri tem uporabil originalne rezervne dele.

 

 

Tega Vam noce nihce na pooblascenih servisih povedat.   :smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vidim da so vsi odgovori vsaj 4 ali več let stari me zanima, kako je kaj dandanes z pooblaščenimi Suzuki servisi - relacija obala - mb, ravno do murske se pa ne mislim vozit.

 

Privat šraufalce poznam, iščem nekoga ki bo štempl nalimal v servisno, ker je do zdaj bil motor redno servisiran in mi gre bolj za ohranjanje tradicije kot karkoli drugega.

 

http://www.servis-smk.si/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne Motorjet v MB. Šlamparija od šlamparije, dalje sploh ne bom našteval. Tudi sam iščem nekoga v bližini mb, ki naredi vredu in mu ni muka šraufat, kot je nekaterim mehanikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elisa Domzale bi bil tud ok naslov.

pr SMK mi je aroganten pezdetek po tel neki oddrdrou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne Motorjet v MB. Šlamparija od šlamparije, dalje sploh ne bom našteval. Tudi sam iščem nekoga v bližini mb, ki naredi vredu in mu ni muka šraufat, kot je nekaterim mehanikomMoto

 

Moto tim Maribor d.o.o.

PE: Belokranjska 12, 2000 Maribor

02 / 33 00 775

070 / 703 796

e-mail: info@mototim.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Elisi Domžale so mi po menjavi ležaja krmila vrnili motor s trdo balanco.

Motorja se ni dalo voziti brez rok ali v ravni črti. Poleg tega so napačno speljali kabel od števca, tako da je bil ob zavijanju kabel močno napet.

Ob reklaklamaciji so kabel popravili, pripombe glede trdega krmila pa niso želeli upoštevati. Mojster je zavijal z očmi češ da si izmišljujem in imam nemogoče zahteve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elisa Domzale bi bil tud ok naslov.

pr SMK mi je aroganten pezdetek po tel neki oddrdrou.

Glede SMK,.. po telefonu res morda dobiš tak vtis, sicer pa je ravno obratno. Vsaj zaenkrat imam zelo dobro mnenje o njih. Mojster se res posveti motorju, vse ti podrobno razloži, dobiš res občutek da ve kaj dela. Taki mehaniki so danes redki. Imajo pa trenutno kar gužvo, med drugimi je tudi moj motor v čakalni vrsti. Je čisto razumljivo da včasih tudi koga odslovijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Samo ne Motorjet v MB. Šlamparija od šlamparije, dalje sploh ne bom našteval. Tudi sam iščem nekoga v bližini mb, ki naredi vredu in mu ni muka šraufat, kot je nekaterim mehanikom.

Šiler v pesnici pri mb

Ker vidim da so vsi odgovori vsaj 4 ali več let stari me zanima, kako je kaj dandanes z pooblaščenimi Suzuki servisi - relacija obala - mb, ravno do murske se pa ne mislim vozit.

 

Privat šraufalce poznam, iščem nekoga ki bo štempl nalimal v servisno, ker je do zdaj bil motor redno servisiran in mi gre bolj za ohranjanje tradicije kot karkoli drugega.

Suzuki Šiler, pesnica pri MB. boš 100% zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajem k Šilerju ali Motorjet.

Kak je, najraje bi pa sam, če bi smel :) glede osnovnega servisa...

Javno pa se ne sme tu pisat o servisih, lahko pa komu privat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko človek prebira servise v okolici Maribora in si misli "hja, ta bo pa dober", zdaj prebiram ravno obratno.

Za MotorJet sem slišal, da je mehanik dober, lahko pa da je res, da so sčasoma postali zaradi prevelikega povpraševanja preveč površni.

Drugače pa so motorji med tem ko čakajo zunaj na "hofu", tako da ko dežuje zna bit problem, pa še vsak ki pride mimo se ti vlači lahko po motorju, ker niso pod kontrolo.

 

Je pa še na Dupleški eden in sicer Motoeksluziv. Dejansko je zastopnik za KTM, ampak servisira Kawasaki, Suzuki in Honda.

Če je kdo že bil pri njemu, kar z besedo na dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko človek prebira servise v okolici Maribora in si misli "hja, ta bo pa dober", zdaj prebiram ravno obratno.

Za MotorJet sem slišal, da je mehanik dober, lahko pa da je res, da so sčasoma postali zaradi prevelikega povpraševanja preveč površni.

Drugače pa so motorji med tem ko čakajo zunaj na "hofu", tako da ko dežuje zna bit problem, pa še vsak ki pride mimo se ti vlači lahko po motorju, ker niso pod kontrolo.

 

Je pa še na Dupleški eden in sicer Motoeksluziv. Dejansko je zastopnik za KTM, ampak servisira Kawasaki, Suzuki in Honda.

Če je kdo že bil pri njemu, kar z besedo na dan.

Ojla.

 

Je delal prej pri Motor Jetu. Ima gužvo, tako da malo čakaš na motor, če se ne zmeniš, da se ti mudi.

 

Drugače je super mehanik.

 

Priporočam.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Da malo obudim temo..
Katerega serviserja priporočate na dolenjskem za suzuki ?  moral bi menjati ketno v motorju in ga malo naštelati... 
ali je kakšen domač  mehanik ?? (= 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3/23/2016 at 18:44, togo pravi:

Da malo obudim temo..
Katerega serviserja priporočate na dolenjskem za suzuki ?  moral bi menjati ketno v motorju in ga malo naštelati... 
ali je kakšen domač  mehanik ?? (= 

Če ti Lj ni predaleč, lahko pri nas ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Ob 21. 5. 2015 ob 21:18, Nearrain pravi:

Servis ti lahko opravi vsak moto servis, ne glede na to, da ni pooblascen za doticno znamko.

Za veljavnost garancije sta vazni samo dve stvari:   servis lahko opravi samo oseba, katera ima opravljen mojsterski izpit in to, da je pri tem uporabil originalne rezervne dele.

Tega Vam noce nihce na pooblascenih servisih povedat.   :smoke:

Zdravo. Kje si to našel, je to kje v ZVPOT http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa?id=ZAKO513 ali kje?

Odkar Magyar Suzuki Zrt zastopa Podružnica v Sloveniji, je na spletni strani le spisek trgovcev: TC Motoshop d.o.o. (ta nima servisa)
Panigaz Kranj d.o.o.
Motor jet d.o.o.
FRI-MOBIL d.o.o.

Po mailu in telefonih sem iskal odgovore in Suzukiju težil, kje naj naredim servis na 1.000 km. Za okolico Lj. sem dobil odgovor Elisa in SMK, ki mi od 24.4. do 8.5. nista na mail zmogla odgovorit kakšno imajo ceno tega servisa.

Noben od teh dveh servisov ni napisan na spletni strani ali v z vozilom prejeti dokumentaciji , pa v 

20. člen ZVPOT lepo piše: Proizvajalec mora zagotoviti ... seznam pooblaščenih servisov;

Ker na internetu je kar nekaj servisov, ki se deklarirajo kot pooblaščeni, Suzuki SLO pa pravi da niso pooblaščeni. konec koncev pri tej anarhiji lahko peljem motor na enega od zgornjih dveh, ki so mi ju navedli po mailu ali telefonu, ko bo kako sranje pa bodo rekli, da tudi ta dva ne veljata, ker nista v servisni knjigi/navodilih/garancijskem listu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, K a m e n pravi:

 

Spisek pooblaščenih servisov ni popoln. Na njem ni recimo MotoMario Iz Velenja, ki je že vseskozi uradni serviser za Suzuki. Pri avtomobilih imajo urejeno, pri motorjih je pa malo anarhije. Tudi jaz sem zastavil nekaj vprašanja in na nekatere nisem dobil odgovora.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!