Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• MitcH'
      Sem ga malo "oblatil" 😉
    • skalar36
      Sm pogledu poročila. Država se bo zadolžila, da bo pomagala gospodarstvu. Pri kom se bo zadolžila mene predvsem zanima. Pri bankah verjetno. Kje bodo banke dobile denar? Naprintal ga bo Ameriški FED in posodil Centralnim bankam. Ko bo tele korone konec, bomo zadolženi toliko, da bo cel svet v lasti par centralnih bank, oziroma kar FED-a. FED nima vpliva v Iranu in Severni Koreji. Kaj jim delajo je potrditev, da hočejo na vsak način podredit še to. Nekdo je nekakaj strani nazaj omenil, da so WTC podrli sami Američani in s tem se strinjam. Korona je zgleda novi "WTC" za prevlado nad človeštvom. New World Order. One World Government.
    • MitcH'
      hvala @Kiri
    • dr.looney
      Luba gela..... vrabci na vejah si znajo že sami maske naredit in jih pravilno uporabljat..... eni pa še kar čakate da bo papež za vas poskrbel..... jao folk.... dajte bit malo iznajdlivi ... Imaš papirnate serviete? ..... robcke? ..... naredi si jo.... na youtube imas vsa navodila....
    • Izprijenec
      Pozdrav... malo gledam motorje pa mi je tale er 5 padel v oci... a imajo ene verzije 35 kw v prometni? Ali so samo 37 kw ? Gre se zaeadi a2 izpita.... hvala...  Se da z njim peljat po avtocesti 150 km na uro?  Brez da te odpihne???  Lp
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!