Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  1. MiNa

MiNa

2. J.a.m.e.s

J.a.m.e.s

3. Rey

Rey

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      mene in tebe ne boli, ker se nama jebe. Boli take, ki potem klobasajo podobne zmazke, kot ga je avtor, kateremu sem citiral. Pa ne samo tule, marsikje. Na koncu se bomo morali naučiti, da če odkartamo 20 kek za moped in kljub temu da mislimo da držimo boga za jajca, pač kupujemo prenepihnjen in predrag marketing v prvi vrsti. Ne velja samo za narbulši moped. In kar ne pomeni, da kupujemo slabo, da ne bomo s tem zadovoljni, vendar lahko priznamo, da nas občasno tudi pošteno lupijo, da bi lahko nekatere zadeve bile boljše itd itd..zato pa so tudi neodvisne ocene motorjev. Drugače bi samo hvalili, kot se dogaja na prezentacijah mopedov.
    • tomash
      Ali še kdo verjame tej zgodbi o Koronavirusu? Ena pravljica podobna tisti o steklenem polžu in jari kači.
    • ftp
      Zakaj bi bolelo. Saj večino stvari ki uporabljamo so izumili že dolgo prej, tudi sedaj tako popularne turbinske polnilnike,.... Sem zadnjič bral, da je Aston Martin izdelal prvi novi motor po letu 1965. Pomeni da vsi motorji V8 in V12 so v osnovi konstruirani v 60 letih in samo "okoljevrstveno" predelani. A bi se ga branil ???
    • DAMI34
      to pojasni, da ne rabiš bit jedrski fizik za se zaščitit. Prenos virusa v zaprtih prostorih (spet je odvisno koliko ga je in koliko je okuženih, pa kako so malomarni) je mnogokrat večja možnost, kot v odprtih. Res mnogo mnogo večja...zato pa je govora o "prezračevanju" stanovanj in podobno. Problem je, ker pri vsej zaščiti, recimo izključim vdihovanje, velikokrat pozabimo, pa pomencamo oči, nos, prst poližemo itd..
    • ftp
      pri njemu je "predpisano" več kot 2 m
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!