Jump to content
  • Sign Up
  1. sesir

sesir

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• skalar36
      Jaz ga operem z megliom. Najprej z vikokotlačnim čistilcem oprem motor, potem našpricam meglio in zbrišem z gobo, nato še enkrat z visokotlačnim. Lepo topi maščobe in žužke.
    • BOBO RACING
      BOBO RACING - fast race, Brno, 30.6.2020!! ...."fight Aleksander Sušnik vs Igor Škerlj" .....snemano z dvema kamerama!!    
    • ProdriveR
      Kater šampon uporabljate za pranje motorja in za čiščenje platišč?? 
    • motozajebant
      V zda je bilo v korona času rekorno veliko brezposelnih. Nafta pa rekordno poceni. Celo v minus je šla.  Ni potrošnje, ni povpraševanja, nižja cena. Ko je povpraševanje, je pa višja cena.  Tko da, @thumper ima kar prav. Kratkoročno in dolgoročno. Sam ne tolk na dolgoročno gledat, bo isto kot s finančno krizo. Vedno se pobere. Ti pa tak praviš, da se ni nič spremenilo s korono
    • Vin
      Sem naletel na enega, ki je bil tako glasen, da se nisem mogel peljati za njim na okrog 30 metrski razdalji, pa to kljub temu, da vozim z zamaški v ušesih. Sicer zamaški zadušijo bolj visoke frekvence, pa vendarle. Nenormalno. Pri teh avtrijskih prepovedih mene moti samo to, da so z njimi povozili homolgacijo in to ni prav. Da pa enim motor ropota na 120 dB, pa tudi ni normalno.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!