Skoči na vsebino

Bati, Obročki, Semeringi


crosss

Priporočene objave

Lep pozdrav !!!

Danes grem k enemu, ki mi je reko da ima obročke za cros motor. Ga pokličem...in mi reče ja lahko jih zrihtam za 8000 po kom. :?

Zdaj me pa zanima, kje(po možnosti v okolici Maribora al pa kje na Koroškem) vi kopujete obročke/bate in koliko stanejo obročki/bat

Imam pa husqvarno CR250. premer bata:69mm :grim

Hvala,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :?

Gidl .... PM imaš !! :yea1:

A res nobeden ne ve o ceni teh zadev :?

Klikni na njegov profil, tam se mi zdi da je GSM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav !!!

Danes grem k enemu, ki mi je reko da ima obročke za cros motor. Ga pokličem...in mi reče ja lahko jih zrihtam za 8000 po kom. :?

Zdaj me pa zanima, kje(po možnosti v okolici Maribora al pa kje na Koroškem) vi kopujete obročke/bate in koliko stanejo obročki/bat

Imam pa husqvarno CR250. premer bata:69mm :grim

Hvala,

obroček: 6.000 SIT-VERTEX

BAT + OBROČEK+ sornik -VERTEx: 29.500 ALI 32.000 ODVISNO OD LETNIKA.

Sm vprašal frenda ki se bavi s tem. Če te zanima javi da, ne bom preveč oglaševal ker pol :nono: :angry: tgi javim na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obroček: 6.000 SIT-VERTEX

BAT + OBROČEK+ sornik -VERTEx: 29.500 ALI 32.000 ODVISNO OD LETNIKA.

Sm vprašal frenda ki se bavi s tem. Če te zanima javi da, ne bom preveč oglaševal ker pol :nono: :angry: tgi javim na PM

:eek:

to pa nisem vedel, da so obročki tako dragi.. (pa še 2 bi rabil :( ) ... jaz sem mislil - eh te cene obročka bodo okol 3000. Zaenkrat jih še nebi naročeval. Bom še prej malo bol premislil !!

Vseeno hvala zaenkrat.

Lp, :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez šparanja pr olju pol pa ne bo teh problemov. Al pa tud ja :photo:

saj jaz ne šparam :P ... kaj je pa prejšnji lastnik delo mi pa ni najbolj jasno :angry:

Obročke mislim zamenjat, ker ni neke kompresije (malo boljše bo) celinder pa nima risov. In jo še malo zvozim potem pa zamenjam bat, blajerco,.. pa gremo dalje. ČE pa bi zdaj kupil nov bat, dal celinder obnovit..si pa lahko kar blajerco novo naročim :blush: ( še nimam glih namena druge iskat).

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Bog!

A ima kdo informacijo kje se da nabavt vertex bat 42, ki bi ga rabu za tomosa?

Hvala za info

Motomania Koper, pošljejo po pošti če hočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bog!

A ima kdo informacijo kje se da nabavt vertex bat 42, ki bi ga rabu za tomosa?

Hvala za info

team MG na rudniku... cena 30€ je pa seveda L

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala! takoj narocim. Upam, da bo slo z lamotom, MF-om, bing 18...

Moje izkušnje s 42mm niso bile dobre. Ista kombinacija(vertex L, MF 3, bing 18mm, je pa res da je bil navaden cilinder). Veliko boljše gre s BT 40mm in ostalo isto. Veliiiko boljše. Poleg tega mi je 42mm stiskalo v daljše klance.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je kombinacija lamo, L-42mm in dell`orto 19 (brez filtra, samo troblja, pa krivina na stran) delala fuuuuuul dobr, pa še glas je bil :kva2: .

Bing 18 je jajc od karburatorja, je pa res da je dell`ortov vplinjače precej težje dobit.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikjer nimajo. Imajo pa V MG teamu vsaj kar nekaj pojma o friziranju in znajo ločit dobro od slabega in racionalno od neracionalnega. Odsvetujejo bat z L obrockom, ker naj bi od zgoraj prevc nazigal vanjga in ga tako dokaj hitro uniči. posledice ob nepravocasni menjavi so pa lahko velike...

Sedaj imam v mislih še bat z enim obročkom in spet ne vem kje bi se ga dalo nabavt!

Če kdo še kaj ve???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Kje bi se dalo dobit semeringe v ljlubljani ai na gorenjskem dimenzij

50mm x 25mm do max 9mm

50mm x 28mm do max 9mm

točno tega rabim za husqvarno

07cr12a501.jpg

hvala in lp

Popravljeno . Popravil Maniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Semeringe, ležaje in podobno se v Ljubljani dobi tudi v Tehimpex-u in M&M Intercom. Oboji imajo kar precej na zalogi.

Lep pozdrav,

Gorazd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!