Skoči na vsebino

Načrti za predelavo


Red Arrow

Priporočene objave

No, jst sm spet odpru novo temo, ker se mi zdi, da takšne še nimamo... Torej, tuki notr naj bi vsak napisu, kakšne načrte ima pri svoji predelavi, kaj pač načrtuje v prihodnjosti, mogoče bližnji... :)

Lpo bi blo napisat, kaj nameravaš predelat, kolk dnara boš uložu, lohk pa tut en drugmu svetujemo, kaj to pa kaj tisto, kaj bi blo lohk bolš za to in tako dalje, prosu bi, da brez smetenja in da se ta tema ne bi zaprla zarad tega...hvala! ;)

No, jst nameravam moj skuterčk predelat kr orenk in velik notr dat, sam ne to sezono, drugo sezono pride to na vrsto, zdj ga morm v delovanje spravt... :)

Evo moje načrtovane predelave...

  • Buzzetti Stransko stojalo
  • Hebo Glavna gred Racing
  • Hebo Iglični ležaj Racing
  • Keihin Uplinjač PWK 21
  • Koso/Keihin Set glavnih šob (10 kom.)
  • Malossi Amoltizer RS3
  • Malossi Variomat Multivar 2000
  • Malossi Sklopka Delta Clutch
  • Malossi Digitronic Kit
  • Malossi Prenosi primarni
  • MVT Integral vžig
  • Metamorfosis Krmilo Downhill
  • Polini Cilinder kit 47.6 EVO II
  • Polini Izpuh EVO 7
  • Polini Zračni filter EVO
  • Stage 6 Zavorni disk 280 + adapter
  • Scooter Attack Kabel svečke Racing
  • Scooter Attack Ročke krmila Flame - sive

Ko sm računou preko Scooterkita me bi pršlo 510k SIT, ampak najverjetneje ne bom tam kupu, čeprov dobim nek popust, zanima me, kdo vse naroča iz Nemčije, da bi se zmenl in bi preko njega naroču... .)

Kaj pravte? :kva2:

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

500k :wacko: za ta keš dobiš..................................

sej drgač zakon predelava sam preveč dnara :BUA:

aja še moja bodoča predelava

TP DUE+

S6 HPC gred

C4 lagerji

21 fergl

polini FOR RACE izpuh

SA kuplunga

SA zvonec (do 70st. C.)

overrange kit

to že vse mam sam treba še skup vržt :D

pol pa še kašni prenosi pridejo, pa .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

downhill krmilo

bcd plastika namesto blatnika

še en killer

malossi delta sklopka/stage6 tourg control

MHR 101 vario

MHR overange jermen

filter e13

valčke,federce..blablabla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj sprašujem vas, k ste že nekol delj v tem ko jst... a je obvezno menjat vžig na tako predelavo, ker se kao na piaggio mašinah vztrajnik nad 12 000 obratov razleti...je to res? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej če boš dal evo kit pa res lahk menjaš elektriko

če ne druzga vsaj cinšpulo

če me moj "jezik" ne vara je cinšpula tist kabel ko pride na svečko z vso elektroniko zravn? :) al sam kabel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, tisto je kapica za svečko :D

cinšpula je una škatlica, ko daje ven impulze po - če se ne motim okol 2kV, ki gredo potem na svečko da da iskro

pri štirki vidiš to škatlico na gištelu pod tankom prišraufano, in iz nje gre ven kabel do svečke

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, tisto je kapica za svečko :D

cinšpula je una škatlica, ko daje ven impulze po - če se ne motim okol 2kV, ki gredo potem na svečko da da iskro

pri štirki vidiš to škatlico na gištelu pod tankom prišraufano, in iz nje gre ven kabel do svečke

ja no...to sm mislu...samo brez kabla... :D ...kak se pa to reče u slovenskem jeziku? :D in kakšno bi mi priporoču, da bi jo menju? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, v glavnem...gledu sm cene še na scooter-attacku, vžig MHR je sicer ene 6 čukov ceneje, celotna predelava bi me pa pršla 50 čukov cenej kot preko scooterkitu, nisem pa računu poštnino, ki bi sigurno bila okoli 10 čukov če ne več...

zdj bom še vidu kak bo glede denarja, če bom sploh delu za to, ker ne bi blo švoh nardit ene 200 jurjev cenej zadevo, sm računu, da če ne bi kupu amoltizerja, bremze, pa variota, pa sklopke ne...pa prenose ne, filter bi tudi ta imel...no, vse skup bi me pršlo potem 315 čukov...kar je že dokaj cenej...morm še pogledat al se splača kupt sploh EVO izpuh al je bolš kaki Stage 6... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi blo ceneje in bolje da bi naroču roosta?

nwem zakaj bi blo bolš, če bi blo že cenej...kokr sm gledu teste na Scooter-Attack.com je biu Stage 6 auspuh R1400 bistveno boljši od EVOta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO ror nicht gut raje kakega roosta s6 1400 dpr itd... samo ne polinija, ja za magnet je tak dosti folku ga je raztrgalo meni ga je na sport predelavi poškodovalo tak da kaka letrka športna nebi bla slaba drugače pa vsaj k15 da mu obrate odpreš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom pa se primarne prenise zamenu pa frgazar dou drug gor to pa je vec al mn to da bom meu 50 masino use ustalo pa zamenan;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj mislš d boš z original 50cc naredu :slap:

rajši kup S6 alu 50cc (ni drag, tam okoli 130€ se mi zdi), bo vsaj nekam šlo, pa večje obrate bo melo

jao prenose boš menu na stock cilindru, ti nisi normaln, kere bedarije vn mečeš ej :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na stock mašini 50cc boš s prenosi vse porušil...

@dj_runner: ja, verjetn bom kupu K15 od Malossija ampak kaj pa vžig kot celota...a to nj menjam? sicer stane 70 čukov in se mi zdi mal velik ampak a je vredno tvegat...če se kj zgodi narobe glede vžiga mi lohk kj zjebe al se sam vžig zjebe...mislm...ma stranske učinke? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah magnet se razleti ne, mogoče ti stouče še ohišje, sam je itq dost trdno tk d nebi smelo bit kaj narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah magnet se razleti ne, mogoče ti stouče še ohišje, sam je itq dost trdno tk d nebi smelo bit kaj narobe

no potem nimam velik za tvegat, tko da pozimi nabavim EVO II kit in verjetno S6 R1400 ror gor...Hebo Racing gred, C4 ležaje, amoltizer, digitronic kit in PWK 21 frgazar... ;) vario pa kuplunga pa ostalo bo še počakalo mal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš ti kupu K15 nepride te 70k :slap: :slap: jao si ti blentav.....za to dobiš malossi selletro .)

če boš ti kupu k15 če boš ti montiral gor se lohk zgodi da ti bat zajla poč :D :P :P hec,

ne nemore nč kej hudga bit, lohk sam kej crke pr elektriki ;)

sam če maš u planu kupt to predelavo k praviš ti raj priporočam da kupš polini seletro - (mam jz doma 2 zapakirani za prodat) .) .)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš ti kupu K15 nepride te 70k :slap: :slap: jao si ti blentav.....za to dobiš malossi selletro .)

če boš ti kupu k15 če boš ti montiral gor se lohk zgodi da ti bat zajla poč :D :P :P hec,

ne nemore nč kej hudga bit, lohk sam kej crke pr elektriki ;)

sam če maš u planu kupt to predelavo k praviš ti raj priporočam da kupš polini seletro - (mam jz doma 2 zapakirani za prodat) .) .)

ajd

lej pizda, ne siki mi pred očmi, ker nism napisu, da je K15 70 čukov...K15 ti je 20 čukov in ne meč vn smeti...jst sm napisu, da pride Malossi vžig 70 čukov...K15 pa ni vžig trolek...sj jst sm mislu selletro...

zdj se pa ne deli pametnga, pa prosim drugič 2-krat preber poste predn kj pametnga napišeš...

hvala za ponudbo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se magnet razleti se pač razleti ne povzroči poškodb, samo raje vzami kako cenejšo gred pa vario zraven ker brez varia bo porazno vse skup priporočam ti S6 gred ker je identična MHR-ovi gredi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje vidš kako pizdo :eek: :eek: :) :D :yea1:

al pa ti drugic bolj razumljivo napiš ker si začel spraševat o k15 sm te pač tko razumel in verjetn še kdo drug ;) ;)

nedelam se pametnega, ker se mi ni trega, ker sm že itaq :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!