Skoči na vsebino

Načrti za predelavo


Red Arrow

Priporočene objave

Ma kake blesave jst vn mečem... 2fast ima tut 44mm gred posebej za 2fast 80cc cilinder, stane pa okol 350 evrov... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki zanima vem da je off topic ampak vseen: kaj je s temi fedrci al neki tazga kaj to sploh je k men se tut sanja ne kaj je to pa za kaj je bolš če je trdo pa ne vem kaj pa kje na motorju to sploh je...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj če ma tale tvoj due + 75ccm ga 10000% kupm še jz :D mogoče si se zmotu malce, taj ma 70ccm

drugač, men je tole res supca kit, še posebi če ga daš pol predelat .) gred tut ni slabo dat to s6 in sklopko, multovar bi bil tut suprca, za avspuh je pa tko ane,...kakšn c16 bi bil suprca al pa for race ko ima men res fenomenaln zvok :OK:

pa tale kit ni high end ampak midrace gus kit :) do high enda je še daleć :yea1:

harko, a veš da sm tut jst to razmišlu ampak jst vseen ta motor ne bi imel za vsakdanjo uporabo... razmišlu sm o TP DR Due Plus 75cc kitu, Stage6 gred, Stage6 kuplunga, Malossi Multivar, Yasuni izpuh... tko en pošten high end... kwa pravš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Due+ ni gus ampak je alu kokr jst vem, ima pa bat premera 49,5 kar znaša 73 kubov... To je en pošten mid-race...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol se pa motiš.Due+ je gus in se ga da brusit na nadmero.Pa tud na pia mašini ni to neki pošten mid-race,če hočeš poštne mid-race kupi steg6 racing+c16 izpuh+hpc gred+overrange,itd

Ps(kopirano iz sa):With the Due and the DuePlus TopPerformances offers a line of high performance cast-iron cast-iron racing cylinders. The different types feature up to 8 transfer channels for maximum gas shifting and performance. Power output up to 12 Bhp

Popravljeno . Popravil *daxi*
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je kdo izmed vas igračkal s predelavami tomosovih mopedov? Imam namreč starega avtomatika in bi rad nekatere zadeve priredil svojim potrebam. Vendar bi o tem raje prek pm-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja red arrow....due+ je gus (ga mam jst :D )

no lepo...zdj pa še ta udarc...neč bom pa Stage6 Racing nabavu...:P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nč... odloču sm se za S6 Racing, S6 HPC, PWK 21, + ostala šara... zanima me sam a mi je treba kupt še selletro za to mid-race predelavo al ne? Bi blo fajn aaa? :)

Odloču sm se tut da ZX ostane še neki časa gor ampak ga bo kmal zamenju Yasuni al pa R1200... Kj priporočate? :)

Potem sm razmišlu o Multivarju pa o tisti S6 kuplungi k tko mastno zgleda... :D Pa gor S6 bell... :)

Prenose zaenkrat ne bom dirnu, mam sekundarne menjane, morm dnar šparat za zadn amoltizer... TNT... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am seletro nekupuj če neboš mel pod rito usaj 20hp, se prav NE :)

am recimo yasuni c20 al pa tale R1200 naj bi blo kul :)

am multivar bi lahko bil, še bolš bi blo če bi dal MHR vario not oz kupu komplet overange malossi, s6 sklopka in zvonca naj bi bla res superca :)

am zadn amortizer ti lahko jaz od enga zrihtam če te zanima, sam nevem glih če je TNT ampak od malossi

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am seletro nekupuj če neboš mel pod rito usaj 20hp, se prav NE :)

am recimo yasuni c20 al pa tale R1200 naj bi blo kul :)

am multivar bi lahko bil, še bolš bi blo če bi dal MHR vario not oz kupu komplet overange malossi, s6 sklopka in zvonca naj bi bla res superca :)

am zadn amortizer ti lahko jaz od enga zrihtam če te zanima, sam nevem glih če je TNT ampak od malossi

LP

selletro ne bom kupu ker nimam dost dnara :)

verjetno bom neki časa še na ZXu ostal

Overrange je drag, bomo vidl, če ne bo Mutlivar 100posto

ka pa RS3 za prodat?? kolk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nis govoru da boš mev 2fasta.

Ja, o tem sm govoru, ampak sm potem opazu, da ne rabm tolk močnga, ker je prvič preveč dnara in drugič preveliko vzdrževanje, ker je high-end...

Že o tem S6 alu Racing dvomim, ker bi raje Due+ gusa zbrusu na 80cc... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim da gre Due + zbrusit, da bo 80ccm :) , sicer pa je že v originalu dokaj močen cilinder. Samo na minarelli je baje bolj močn, kot pa na pia/gil.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim da gre Due + zbrusit, da bo 80ccm :) , sicer pa je že v originalu dokaj močen cilinder. Samo na minarelli je baje bolj močn, kot pa na pia/gil.

Lp

na minarelliju ima 2 konja več... :angry2:

ja, če bi 1,5 mm na vsako stranico zbrusu bi biu 80cc, tko da mislm da je placa... kolk jst vem je nek Due+ tut D.49 ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni, največji je 47,4 al 47,6 ne vem točn

No, potem pa pojdi na scooterkit in poglej... čist spodaj na ceniku od TP... piše "Cilinder kit Due Plus D=49.5/C=14.5" če mene oči ne varajo tukaj piše, da je diameter torej premer cilindra 49.5 milimetrov... zdj pa nwem kaj je narobe al so se oni zmotli al kwa... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž bi blo fajn dat 24mm pwk gor. čeprav jst bom mel na racingu na začetku 19mm dellortho-ja. samo bom enkrat najbrž dal pol 24mm. pa izpuh je c20 beje kar pravi za ta cilinder.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

jah dobra naj bi bla k15 od malosija

po slovensko pa ne vem kak se reče, na skuterkitu je pod ˝vžig˝

drugače da se navte matrali je to čudo vžigalna tuljava isto kot pri avtu lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!