Skoči na vsebino

Honda CBR 1100 XX Blackbird


Tatjana

Priporočene objave

Živ. A ma kdo Hondo CBR1100xx? Če ma, naj mi prosim kej pove o njej, npr.(Vozne lastnosti, pomankljivosti , in obnašanje motorja na cesti). To me zanima zato, ker sem full zainteresiran za nakup - adrenalin .

Hvala za pomoč. By.

Hitri

Popravil/a - Ice on 13/06/2002 19:23:34

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"nova" blackbird ima 150 KM od letnika 2001 dalje,ce se ne motim.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom pa jaz napisal svoje vtise s testne vožnje. XX sem imel na probi nekako 4 ure.

Rekel bi takole. Ko sem se nanjo vsedel sem imel malo strahu in nelagoden občutek. No le ta je trajal mogoče 500 metrov (od AS-a do obvoznice), potem pa sem se na motorju počutil kot doma. Resnično, zadeva je enkratno vozljiva, svojo moč zelo lepo in kontrolirano podaja in ti zaredi tega ne dela sivih las. To je predstavnik Sport Turer kategorije, kar po moje med drugim pomeni da je kljub svoji konjušnici človeku ki ima malo soli v glavi in noče na vsak način do konca tiščat popolnoma obvljadljiva.

Motor je tudi zelo udoben, ima zelo dobro vetrno zaščito tudi pri višjih hitrostih (več kot 240 nisem probal). Kvaliteta izdelave je zelo visoka, všeč mi je zvok motorja ki je res kot turbina. Nič šklepetanj, zvončkljanj ...

Edino povezane bremze (a se reče CBS) mi pa nekako niso šle v račun.

Suma sumarum, odličen motor. Se pa pridružujem ostalim. Če bi imel tak motor ko sem imel 20 let, ne bi pisal tegale maila, saj bi na vsak način hotel skoz 285 (mislim da ima toliko maximum) naokoli vozit. To pa ni najbolj zdravo, kljub odličnim voznim lastnostim....

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... najprej čestitke Busi, ki je lepo pohvalil Hondo, kljubtemu da sam verjetno vozi Hayabuso.

Fantje ne toliko pametovat. Nisem noben stručko, pa sem pri 19 ih čisto lepo preživel suzuki gsx 1100, ki sicer nima toliko konj (samo 100), a je zateva totalno neprimerljiva po zahtevnosti vožnje s hondo. (30 kg težji in štorast ko hudič). Ja hotel sem sprobat koliko gre............ zelo pri 180 belanca niha 3 cm naprej pa nazaj, motor se cel trese.....pa je na koncu po števcu šlo 220km/h. Nikoli nisem vedel kako bo potegnil, a bo sklopka držala...... skratka precej hud motor, bi rekel za take 100kg dedce, pa sem kljub pomankanju 15kg in izkušenj preživel..........ja ja tudi je bil adrenalin.......gremo gasa sem ga tako gnal, da je olje iz vsake luknje teklo :)... No s trezno glavo sem vseeno preživel. Z banditom se še nisem več peljal kot cca 190 kmh, ni potrebe.

Sicer pa glede xx slišim samo pohvale. Na AC sem srečal tipa iz D in ga vprašal o potovalni hitrosti in........ja 160 - 180..., kaj sem rekel, pa mi je pojasnil, da se je prej njemu tudi zdelo noro, a honda to prenaša kot bi se peljal 140kmh. Pol že mora biti kul motor. Pa že enobarven je.... na živce mi gre načičkanost motorjev (rdečebelivijolčnočrniplavozeleni press)

Lp, Onim

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se moje skromno mnenje.

Definitivno eden Hondinih uspešnejših primerkov.

Sam sem nad XX navdušen in bi jo letos tudi kupil, če bi

mi finance dopuščale.

Imel sem jo možnost stestirati, 2 pa sta v lasti mojih znancev.

Vsekakor moped za tistega, ki bo imel daljše ture, za mestno vožnjo

ga odsvetujem ( preveč € za samo bit opazen ).

Kljub moči je dobro obvladljiv, vozne lastnosti med boljšimi.

Tudi takle stroj se lahko pelje lepo, vendar resnično je potrebno imeti pamet, saj je pravi booster za adrenalin.

Jest ga bom enkrat imel.........

LP, Max

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odmetano - lahko zdaj o XX dalje,ali je se kje kaksen moralni apostel,ki se SE ni skihal? VSE kar ni v zvezi s temo leti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja, zdej si zbrisal nekej postov mojih tut poleg tega radiranja o XX, hocm nazaj mojo število!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ce zbrišeš poste, tut število zgubiš??????????????? :evil: :evil:

...pa vem, da nima veze s temo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako ... zdaj bojo pa o določenih motorjih lahko pisali samo imetniki ali lastniki le teh ... vsi ostali pa tiho, ali kaj !!!

Ni vse samo poznavanje motorja ... tidi pričakovanja, razmišlanja in želja po pametni odločitvi ima svoje težo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ce zbrišeš poste, tut število zgubiš ??????????????? :evil:  :evil:

Tud mene to zanima ... kdo bo odgovoru ... čakam ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa Hitri pojdi do AS-a in jih malo povprašaj za testiranje... Jaz osebno sem jo dobil in vozil 2 dni... se nisem mogel odločiti med xx-o in Varaderom... XX-a je super bicikl, ki sicer ni ravno za metat po ovinkih :evil: ... je pa fejst potovalnik :P (za lepe ceste), vozne lastnosti, zaščita pred vetrom, tresenje pri večjih hitrostih, pospešek, zaviranje... vse resnično odlično 8) ... težava je le v porabi, ceni servisov in gum in ceni registracije... če pa si pri kešu :roll: ... pa lahko te stvari zanemariš...

Sam sem se sicer odločil za Varo (in to le zaradi tega, ker je za potovanja v dvoje še vedno bolj udobna od XX-e)

Sicer pa če želiš adrenalin bike... raje razmisli o R1-ki ali pa novi CBR-ji 900, ki sta resnično dobra bicikla za izživljanje... (sicer pa pamet v roke)

Želim dober nakup in veliko užitkov na cestah

:wink: Tengai

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ. A ma kdo Hondo CBR1100xx? Če ma, naj mi prosim kej pove o njej, npr.(Vozne lastnosti, pomankljivosti  , in obnašanje motorja na cesti). To me zanima zato, ker sem full zainteresiran za nakup - adrenalin  .

Hvala za pomoč. By.

Hitri

Popravil/a - Ice on 13/06/2002  19:23:34

Jest mam tak motorcek. Ampak ti ne morem kaj dosti povedati o njem, ker ga imam komaj 6 dni doma. Ima pa 165 konjev. Cez vikend sem naredil 600 km in sem zadovoljen. Ampak ga se nisem nic teral, ker se mora se ulavfat.

Miran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ce zbrišeš poste, tut število zgubiš ??????????????? :evil:  :evil:

Tud mene to zanima ... kdo bo odgovoru ... čakam ???

... njet ... lahko pa sam testiraš ... poglej, koliko postov imaš, napiši novega, poglej novo število postov, zbriši post in preveri novo novo število postov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede upadanja cifer.... hja,izgleda,da forum samodejno to dela.

glede izjav (taksnih in drugacnih): komentarji glede motorja so v redu in zazeljeni,glede psihofizicnega stanja avtorja vprasanja in njegovih monetarnih zadev ste pa videli kaj je ratalo.ne verjamem,da nekdo,ki isce informacije o motorju zeli prebirati tri strani prerekanja preden pride do kaksnih koristnih izjav.

IN CE KOMU MOJ NACIN TUKAJ NE PASE SE LAHKO JAVI ZA MODERATORJA! druga stran je pa,da se moderatorji odpovemo nasim pravicam in vam pustimo smetiti po forumu po mili volji in vzdusju.samo da se mi eden ne oglasi,kako je vse nepregledno in se nic ne najde! :evil: :evil: :evil: :!: :!: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice prav maš, bedarije, ki ne spadajo v določeno temo - zbrisat. Restriktivno, drugače ni pregledno, informacij je malo, solate pa veliko. Zdej pa hiter še moj post zbriši. :oops:

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je zelo žav, vendar jaz nisem ničesa brisal.  :|

:oops: ... brišejo šefi ... me pa veseli, da si še med nami :) :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zivijo!

Ponovno se oglasam, tokrat iz ta prave teme. :D

Torej, moj kolega je sedaj prodal motor in si isce drugega. Edini na spisku njegovih zelja je modra CBR 1100 letnik 99 ali novejsa. Ce mogoce kdo ima ali pozna koga, ki jo namerava prodati bi bil zelo vesel obvestila. Vem, da je sredina sezone itd.... toda vseeno.

Vesel bi bil tudi informacije ce je kdo lastnik takega motorja ... sam tolk da vem da se ni zapicil v iskanje igle v kupu sena. Torej ali je stevilo takih motorjev v Slo na tisoce :lol: ali pa le pescica. :unsure:

Hvala.

B) TNT B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ja je ... :OK:

Sedaj ves srecen :D in nanovo zaljubljen :wub: hehe :devil: "tava" naokoli (ga je dobil ravno nekaj dni nazaj in se ureja prepis in registracijo). Tako da bomo lahko leteli na tekmo Alpe Adria. In ne bos verjel letnik 99 modre barve. :notworthy: Mislim kaksna sreca. Sva ga sla kar v MB iskat.

B) TNT B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry za zamudo ...

Kolk je bla pa cena za ta letnik, če ni skrivnost, pa kolk km je mel motor narjenih?

1.700.000 SIT - original akrapovič (cel), nova zadnja guma, mal prask (zelo malo), povišano steklo, ..., 15.000 km :yea2:

... zanima pa me kdaj bo ALPE ADRIA a to bo na Grobniku ???

Ja AA je 14. septembra na Grobniku. Cena vstopnice je 35 kun (vsaj nazadnje je bila toliko).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!