Skoči na vsebino

Honda CBR 1100 XX Blackbird


Tatjana

Priporočene objave

Če primerjaš naprimer s tem kar sm imel sam (Z750) 2007 in sedaj ko vozim XX 2006 je razlika v ceni glede na to kaj od motorja dobiš kar sprejemljiva. Verjetno pa če greš z evri mahat prodajalcu se da marsikaj dogovorit. Upoštevat je pa treba da eni bi motorje radi prodajali eni pa prodali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...xx je res eden super etroj,dobro vodljiv,vozne lastnosti super,bremze odlicne,tudi cez ovinke dober reze,dosti navora,velika koncna brzina nekje okrok 300...v glavnem zelo dober motor,mogoce pa na cene ki jih imajo na avtonetu predrag...hm ampak vreden.

glede cen je tako, da je dosti lastnikov čustveno navezanih na motor in s tem je tudi, vsaj za njih, temu primerna cena motorja.pa eni dajo kup opreme še gor in s tem višajo ceno.sam imam od opreme edino kufre na motorju.

Popravljeno . Popravil bobiboss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

A mi tudi kej spedenamo čez zimo al enostavno zaparkiramo in spomlad vzamemo ven ker vemo da itak nima kej crknt? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni XX-ovci,

 

Zadnje leto se prestavljam iz teme v temo, od SV-ja do, KTM in nato na Hondo (hornet 600).Odkar sem prodal FZ1S se nikakor ne najdem :slap:.

   Zdaj pa sem domov pripeljal XX-o , dobil sem tako ponudbo, da se ji nisem mogel upreti. Motor je bil od kolega, letnik je 2001, srebrne barve, cca. 54kkm prevoženih, zadnje leto,dve je bolj kot ne stal, tako da me čaka generalno čiščenje, servis (olje, filtri,. .) .) in menjava gum. Na horneti sem imel gor Sava/Mitas in so bile presenetljivo dobre, kaj menite bi bile za XX-o tudi primerne ?

Na motorju je bil nameščen dvojni Akrapović- oval karbon primeren za XX '04-'06, tako da ga žal ne morem homologirat - če koga zanima ga prodajam :( ali menjam za aftermarket izpuh kateri je homologiran za letnik 2001 , nosilec za tri kovčke - wing rack - tudi na voljo, če koda zanima so na voljo tudi 3-je kovčki GIVI maxia 52+2x Givi E41 keyless). Pač v naslednjih nekaj letnih nimam namena dopustovat z motorjem, če pa bo kakšna daljša fura, bom pa itaq solo.

 

To je zaenkrat to - slike pa sledijo ko ga temeljito očedim.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni XX-ovci,

 

Zadnje leto se prestavljam iz teme v temo, od SV-ja do, KTM in nato na Hondo (hornet 600).Odkar sem prodal FZ1S se nikakor ne najdem :slap:.

   Zdaj pa sem domov pripeljal XX-o , dobil sem tako ponudbo, da se ji nisem mogel upreti. Motor je bil od kolega, letnik je 2001, srebrne barve, cca. 54kkm prevoženih, zadnje leto,dve je bolj kot ne stal, tako da me čaka generalno čiščenje, servis (olje, filtri,. .) .) in menjava gum. Na horneti sem imel gor Sava/Mitas in so bile presenetljivo dobre, kaj menite bi bile za XX-o tudi primerne ?

Na motorju je bil nameščen dvojni Akrapović- oval karbon primeren za XX '04-'06, tako da ga žal ne morem homologirat - če koga zanima ga prodajam :( ali menjam za aftermarket izpuh kateri je homologiran za letnik 2001 , nosilec za tri kovčke - wing rack - tudi na voljo, če koda zanima so na voljo tudi 3-je kovčki GIVI maxia 52+2x Givi E41 keyless). Pač v naslednjih nekaj letnih nimam namena dopustovat z motorjem, če pa bo kakšna daljša fura, bom pa itaq solo.

 

To je zaenkrat to - slike pa sledijo ko ga temeljito očedim.

dobrodošel med XX-arji.lepo ga zrihtaj in se vozi.boš užival ti garantiram.mogoče nosilce kovčkov in njih samih ravno nebi prodajal ker nikoli ne veš kdaj boš rabil.Akrapoviči pa odvisno od cene ker se ne dajo homologirati.povej ceno pa mogoče se kaj v meni premakne za nakup.mal za gušt bi jih gor dal.glede Save sem pa že kar nekaj izjav prebral in jih kar pohvalijo.če imajo ustrzne dimenzije je za probat.

tolko na hitro pa veliko varnih in veselih kilometrov na novem stroju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdenko, me ne briga kaj kupuješ, kaj prodajaš. Ampak, če dovoliš, malo razmisli o prodaji nosilcev in kufrov. Verjemi, pride dan, ko se v trenutku vse obrne in boš krvavo potreboval  kovčke in se tolkel po butici, :headbang: le zakaj sem jih prodal. Verjemi, da imam prav. :grim :yes:

Pa srečno vožnjo z dobrim motorinom :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdenko a lahk pokažeš na kaki sliki kako zgledajo akrapoviči? Js mam pa 2006 letnika in mam akrapote že homologirane... je spedenal prvi lastnik vendar pa imam serisjke gor. Pa seveda je vprašanje kaj se zgodi z zvokom ker sem zagovornik motorjev s prijetno zadušenim zvokom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdenko a lahk pokažeš na kaki sliki kako zgledajo akrapoviči? Js mam pa 2006 letnika in mam akrapote že homologirane... je spedenal prvi lastnik vendar pa imam serisjke gor. Pa seveda je vprašanje kaj se zgodi z zvokom ker sem zagovornik motorjev s prijetno zadušenim zvokom.

Pozdravljen,

 

izgleda takole:

post-8404-0-04097900-1395779633_thumb.jpg

post-8404-0-49331000-1395779670_thumb.jpg

Zvok je pa meni fenomenalen, :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni XX-ovci,

 

Zadnje leto se prestavljam iz teme v temo, od SV-ja do, KTM in nato na Hondo (hornet 600).Odkar sem prodal FZ1S se nikakor ne najdem :slap:.

   Zdaj pa sem domov pripeljal XX-o , dobil sem tako ponudbo, da se ji nisem mogel upreti. Motor je bil od kolega, letnik je 2001, srebrne barve, cca. 54kkm prevoženih, zadnje leto,dve je bolj kot ne stal, tako da me čaka generalno čiščenje, servis (olje, filtri,. .) .) in menjava gum. Na horneti sem imel gor Sava/Mitas in so bile presenetljivo dobre, kaj menite bi bile za XX-o tudi primerne ?

Na motorju je bil nameščen dvojni Akrapović- oval karbon primeren za XX '04-'06, tako da ga žal ne morem homologirat - če koga zanima ga prodajam :( ali menjam za aftermarket izpuh kateri je homologiran za letnik 2001 , nosilec za tri kovčke - wing rack - tudi na voljo, če koda zanima so na voljo tudi 3-je kovčki GIVI maxia 52+2x Givi E41 keyless). Pač v naslednjih nekaj letnih nimam namena dopustovat z motorjem, če pa bo kakšna daljša fura, bom pa itaq solo.

 

To je zaenkrat to - slike pa sledijo ko ga temeljito očedim.

 

Sem pogledal homologacijo teh rorov, kjer piše le motor type SC 35, brez letnika, zakaj misliš,da jih ti ne moreš vpisat? Kovčke in nosilce pa le spravi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal homologacijo teh rorov, kjer piše le motor type SC 35, brez letnika, zakaj misliš,da jih ti ne moreš vpisat? Kovčke in nosilce pa le spravi. 

 

 Hmmm, veš da do sedaj nisem sploh gledal teh papirjev. Kolega je trdil, da jih ni mogel homologirati, ker je na knjižici (akrapovičevi zloženki), ki jo je dobil poleg izpuhov pisalo za letnik 2004-2007. :blush:  Sedaj pa sem šel gledat papirje in tip motorja je pravi - SC35E, homologacijska oznaka na motorju pa tudi (e13*92/61*0043)... :kva1::kva2::kva1:   Tako da bi tole verjetno šlo skozi... @point Hvala - :beer2:  maš v dobrem .  Izpuhi se ne prodajajo več, iščem pa nalepke in db-killer ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni XX-ovci,

 

Zadnje leto se prestavljam iz teme v temo, od SV-ja do, KTM in nato na Hondo (hornet 600).Odkar sem prodal FZ1S se nikakor ne najdem :slap:.

.

 

Odkar sem kupil FZ1S me drugi motorji niti nevem kako ne matrajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz :yes:  Ampak še nisem preizkusil zadeve. Glede na prebrano in na strošek - cca. 6€ in 15-20 minut dela, se mi zdi da je vredno poizkusit. Žal pa bom težko podal mnenje prej-potem, saj sem motor pred kratkim kupil, domov pripeljal v kombiju. Vozil sem ga pa nazadnje cca. 3 leta nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo takole pa se jaz mal s svojo ukvarjam :P

Privoščil sem ji nov accu - Motobatt, zamenjal zračni filter, olje in oljni še čakata, da  namestim izpuhe. Podložen amortizer - 6mm.Čakam še uteži za krmilo, db-killer je za akrapoviča.

 

Daaaaaleč največ dela pa imam z čiščenjem :dry:, ampak so že delni rezultati zelo vzpodbudni, tak da se splača.

 

prej:

post-8404-0-72262200-1396851814_thumb.jpg

potem:

post-8404-0-95039700-1396851827_thumb.jpg

 prej:

post-8404-0-45884600-1396851838_thumb.jpg

potem:

post-8404-0-80776100-1396851847_thumb.jpg

 

Ni še tak kot mora bit, ampak mal razlike se pa že vidi ;)

 

star zračni proti novemu - verjetno bi lahko starega spihal in bi bil še dober za kak servisni interval, ampak sem se odločil kar zamenjat

post-8404-0-50100700-1396851859_thumb.jpg

 

 

Pa še nov accu  :OK: ,

post-8404-0-13759000-1396851904_thumb.jpg

itaq je blo treba najprej uro naštimat :blush:

post-8404-0-42503600-1396852016_thumb.jpg

 

Ta tedn nabavim še gume,menjam olje, in jo še ščistim in zglancam, drug tedn registriram in homologiram izpuhe, pol pa upam na kako konkretno furo.

 

Ima mogoče kdo "viška" in da za pametno ceno original zadnjie smernike in pa original vijake z podložkami za pritrditev izpuha (na sopotnikove stopalke) in zadnjega ročaja  (2x dolgi+2x kratki)? Ker je bil nameščen wing rack - teh vijakov nimam, novi pa so malo precenjeni, smerniki pa so manjši z "belim" steklom in belo žarnico :headbang: , pa nebi rad imel nepotrebnih težav na cesti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popravljeno . Popravil ZdenkoK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js morm tudi nekje najt original žmigavce. Pa resno razmišljam da nebi dajal touring gum ampak neki bolj mehkega. A bo razen obrabe lahko kaka druga težava? Nekak ne najdem nikogar ki bi mel na XX-u kake bolj športne gume... Sej je res bolj touring motor ampak vseeno če ni problem menjat dveh kompletov na 10tkm kolkor imam namen nardit v sezoni... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vijake povprašaj v Metalopremi. Majo ogromno zalogo, razen izvenserivjskih imbusov (z drobnim navojem) se ne dobi. Za žmigavce pa e-bay

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js morm tudi nekje najt original žmigavce. Pa resno razmišljam da nebi dajal touring gum ampak neki bolj mehkega. A bo razen obrabe lahko kaka druga težava? Nekak ne najdem nikogar ki bi mel na XX-u kake bolj športne gume... Sej je res bolj touring motor ampak vseeno če ni problem menjat dveh kompletov na 10tkm kolkor imam namen nardit v sezoni... ?

Js jih imam ,trenutno imam gor Bridgestone S20, pred tem sem imel BT016 še standardne in ne pro ampak so bile odlične v suhem in mokrem, nikoli nobenega slabega odziva ali zdrsavanja ne pri zaviranju in ravno tako ne pri pospeševanju, zadnja je zdržala dobre 4 K km,in to veliko pospeševanja na polnoin tudi po avtocesti nekajkrat kolikor zmore, tako da se mi zdi kar v redu, prednja pa je zdržala dve zadnje, trenutne S20 pa imam komaj 300 km ampak občutek zaenkrat odlično, tako ti povem da za tak " touring" motor kot je XXa mi tudi na kraj pameti ne pride da bi gor dal touring gume!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sm hotu slišat. Grem neki izbrat. Hvala.

 

 

Predlogi:  ?

Popravljeno . Popravil Lini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moja je tudi Sportsmart2 dobila...

 

 

10174902_1443928122511850_75048931438671

in boš kar sam centriral kolesa?

 

se pa trenutno nagibam k dunlop road smart 2 ali pa metzeler z6, zaenkrat našel metzelerke precej cenejše od dunlopa.

Popravljeno . Popravil bobiboss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam gor Metzeler Z6, pa nisem preveč navdušen nad njimi. So boljše od stare RoadSmartke, še vedno pa ni to to.. :/ Letos jo bom po mojem obul v pirelli ali bridgestone.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!