Skoči na vsebino

Honda CBR 1100 XX Blackbird


Tatjana

Priporočene objave

ddean - mogoče je tak motocikel futuristika (2007) za kakšne Etiopce ... v tem delu sveta pa tale komad zgoraj velja za nekaj let staro kračo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena na temo CBR1100

Zgleda kot križanec med Hondo in Triumphom, mogoče naked varjanta 2007??

:lol1:

Ne žali mi Triumpha, ker boš imel srečanje bližnje vrste s slovensko angleškim Hooliganom! :nono: :angry2: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Evo od sobote naprej sem tudi jaz postal ponosni lastnik xx-a (po tolkih letih le prišel na hondo :grim ), upam da bom tako zadovoln kot sem bil z Yamahami. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ej, a ma kdo na x-i zmontiran distančnik za povišanje bilance? Roke preveč trpijo, saj je za tourerja bilanca prenizko-za moje pojme. Rad bi si jo zvišal, ampak me potem skrbi izgled motorja...Če kdo ima, bi prosil za sliko motorja,preden se odločim. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas nisem opazil, da bi kdo imel povišano, poglej pa na www.ixxra.com, tam ma tipo slike o njegovi x-i z krmilom od Honde vfr. Pa tudi izgleda ne kvari preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a ma kdo na x-i zmontiran distančnik za povišanje bilance? Roke preveč trpijo, saj je za tourerja bilanca prenizko-za moje pojme. Rad bi si jo zvišal, ampak me potem skrbi izgled motorja...Če kdo ima, bi prosil za sliko motorja,preden se odločim. Hvala!

Jaz imam skupaj z ostalimi predelavami, cel nosilec balance od hornetke 900, tako da imam gor celo balanco ne samo "pig-tailov"

Fotke pa seveda nimam... Se bom potrudil cimprej slikat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam skupaj z ostalimi predelavami, cel nosilec balance od hornetke 900, tako da imam gor celo balanco ne samo "pig-tailov"

Fotke pa seveda nimam... Se bom potrudil cimprej slikat

Hvala, bi bil vesel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me ali obstaja 1100 XX letnik 2003 v bordo rdeči barvi ali v te barve ni blo obarvane XX letnik 03?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali obstaja 1100 XX letnik 2003 v bordo rdeči barvi ali v te barve ni blo obarvane XX letnik 03?

Je poceni a... :naughty:

Komaj milijonček... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali obstaja 1100 XX letnik 2003 v bordo rdeči barvi ali v te barve ni blo obarvane XX letnik 03?

L. 2003 obstaja v tej barvi, skrbi pa me druga stvar. Ne bom trdil, ampak zame to ni l. 03 že zaradi tega, ker je imel ta letnik katalizator in s tem precej odebeljene povezovalne cevi med kolektorjem in dušilcem, ne vem kdaj so to finto začeli delati, dopuščam možnost, da je l. 02, prva registracija 03. Čudno nizko mi deluje tudi vetrobransko steklo (tako nizko je bilo od l.96 do 01)

Je pa po fotografiji iz takega zornega kota težko reči, še enkrat pravim, lahko, da se motim.

Svetujem ti, da preveriš serijske številke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mene pa zanima, če kdo ve kje bi se dali dobit poliestri za xx-a, lahk je tut original plastika (poškodovana sam da je poceni), ker motor je u nulo ohranjen vse je vredu z njim nič ni poškodovan sam barva mi je pa odvratna in nočem originalnih plastik štrihat zato bi rad prišu do drugih pa da jih pobarvam po svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam '99,28.000 km, pa me zanima kostanten piskajoč zvok v mašini ki se z obrati viša,kot bi imel turbino montirano,menda je to pri Blackbirdu pogost pojav,če stisnem ročico sklopke je isto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letnik 99

Pelji na servis in jih vprašaj saj to nič ne stane,ker po forumu je tako spraševanje res brez veze-mi lahko verjameš!!!!!!!!! :OK: (enmu piska, drugmu cvil, tretjemu škriplje itd.) ni strokovnjaka ,da bi ti pravilno odgovoril,lahko ti kdo samo naklada!!!!!!!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav,v Trzinu mi je lani serviser reku ,da je to pri teh mašinah normalno....

Ja seveda. Moj je bil letnik 98 pa ni spuščal nobenih sumljivih piskov :blink: To so te pa nahitro odpravili, ker se jim ne da gledat, od kje to prihaja. Na dyno ga naj dajo pa ugotovijo, pocarji :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!