Skoči na vsebino

Honda CBR 1100 XX Blackbird


Tatjana

Priporočene objave

Tale tazadnja fajn zgleda. Bo treba v Graz skočit. So te zadeve običajno na zalogi?

ne. vecinoma je potrebno narociti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Živjo.

Sem tudi srečen lastnik XX pa bi imel par vprašanj.

Me zanima, če kdo kaj ve, kje bi se dalo dobit kakšno dodatno opremo za xx, mislim predvsem na tuning opremo?

Zanima me še, če je že kdo poskusil DYNOJET elektroniko in če se obnese oz. kje se da prebrati kake teste, če to res deluje in koliko škoduje motorju, če mu sploh.

Ali kdo ve, koliko konjev ima xx z elektronskim vbrizgom, ker berem v večino revijah podatek 152KM (9500 rpm), meni pa piše v prometni ter knjišici 121 kW (164 km/10000 rpm)?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Sem tudi srečen lastnik XX pa bi imel par vprašanj.

Me zanima, če kdo kaj ve, kje bi se dalo dobit kakšno dodatno opremo za xx, mislim predvsem na tuning opremo?

Zanima me še, če je že kdo poskusil DYNOJET elektroniko in če se obnese oz. kje se da prebrati kake teste, če to res deluje in koliko škoduje motorju, če mu sploh.

Ali kdo ve, koliko konjev ima xx z elektronskim vbrizgom, ker berem v večino revijah podatek 152KM (9500 rpm), meni pa piše v prometni ter knjišici 121 kW (164 km/10000 rpm)?

Hvala.

Uporabi ISKALNIK in poisci temo od XX-e, drugac je pa odvisn kater letnik imas motor, oce ima 04 in ima 121kW (164hp), novejse imajo pa 152hp, zakaj so to nardil ne vem... mislim pa da je to od vkljucno 06 naprej (mogoce nekateri modeli 05).

Sicer pa ne vem zakaj bi poskusil dynojet? motor gre itak kot puscica in vseh 121kW nikakor ne izkoristis, za na progo je pa krepko pretezak. Ne vem, osebno se mi zdi metanje denarja v prazno.

Ce pa imas res zeljo poiskusit pa prodaja to trgovino nitro - www.nitro.si, poslji jim email in ti bodo vse skupaj razlozili.

Lp, David

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Sem tudi srečen lastnik XX pa bi imel par vprašanj.

Me zanima, če kdo kaj ve, kje bi se dalo dobit kakšno dodatno opremo za xx, mislim predvsem na tuning opremo?

Zanima me še, če je že kdo poskusil DYNOJET elektroniko in če se obnese oz. kje se da prebrati kake teste, če to res deluje in koliko škoduje motorju, če mu sploh.

Ali kdo ve, koliko konjev ima xx z elektronskim vbrizgom, ker berem v večino revijah podatek 152KM (9500 rpm), meni pa piše v prometni ter knjišici 121 kW (164 km/10000 rpm)?

Hvala.

Dynojet ti ne bo nic pomagal, ce imas XXo narejeno po letu 98 (ali 99), ker ima injektor in ne vplinjacev. Dynojet je samo za vplinjace. Ce pa bi rad tunal motor, kateremu moci ne manjka pa si poglej power commanderja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dragi solastniki Crnih Ptic... Imam eno vprasanje/prosnjo

Ali ima kdo na XXi zmontiran full rack s stranskimi in zadnjim kovckom, katerega bi se dalo sposoditi. Od 14. do 27. avgusta grem namrec na dopust s svojo boljso polovico. Seveda ce sem sam lahko vse natovorim na zadnji sedez, kar pa sedaj ne pride v postev.

Upam, da se bo nasla kaka dobra dusa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse lastnike XX nad '99 (ki že imajo iridium svečke):

Na koliko km ste menjali svečke? V servisni knjigi piše če se ne motim prva menjava šele na 56 000 km. Je že kdo menjal in koliko so prišle?

pa pod 2: Na koliko km delate menjave olja? V servisni piše na 12 000, opažam da večina pooblaščenih serviserjev dela (oz. želi delati) na 6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koliko km delate menjave olja? V servisni piše na 12 000, opažam da večina pooblaščenih serviserjev dela (oz. želi delati) na 6.

Pr ns fotr menja olje na 6500km oz. pred sezono.

Lp, David

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz olje in filter menjam iz preventive na 9000 km, je pa res, da naredim letno cca. 18000, torej menjam dvakrat letno. Motul 5100.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZDRAVO!

Imam vprašanje.Moj prijatelj je lani kupil xx-a.Drugače je z motorjem super zadovoljen,se pa pričnejo težave,če se pelješ v dežju.Takoj ko je cesta mokra motor po par kilometrih crkne.Potem ustaviš,odpreš rezervoar in se zopet pelješ približno 5 kilometrov,....no trenutno problem rešuje z uporabo rezervnega ključa v ključavnici rezervoarja,ampak samo v dežju,da se razumemo,po suhem gre kot singerica.

Predvidevamo,da je problem v oddušku,ampak kje :? ?

Problemu so se posvetili že tudi na enem pooblaščenem servisu-žal neuspešno :BUA:

Fantje in dekleta ima kdo kakšno idejo,izkušnjo,predlog,... :hmm: :book: :worship:

poglej oddušek spodaj, v priponki je slika.

lp[attachmentid=76985]

File0002.PDF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Še ena žal slaba novica!!!!! Meni je moja XX-sa letnik 2005 s prevoženimi 23500 km, ZARIBALA, zaenkratn še iz neznanega razloga. Res pa je, da je že na poti iz Japonske nova mašina, tako da ni zaenkrat nobenih problemov s servisom! O nadaljnih iskušnjah pa drugič! LP :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko izvem oz. bo s strani nemških serviserjev opravljen pregled, vam sporočim! Ko bi vsaj še nekaj časa deževalo! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da je preveč ožemu ročico za gas :naughty:

Sam to se vseen nebi smel zgodit tut če bi ga tišu k norc

Popravljeno . Popravil Andro90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Torej v mojem primeru nobenih problemov z zastopnikom AS Domžale in serviserjem Vombergerjem, trajalo je res 3 tedne, nov agregat v celoti je bil poslan iz Japonske z letalskim prevoznikom, le špedicije so še vedno birokratske kot so bile! V glavnem, motor zopet dela, pa še nov je! :yea1: Če pa mi uspe izvedeti vzrok okvare, pa se slišimo! LP

post-5600-1156859604_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej v mojem primeru nobenih problemov z zastopnikom AS Domžale in serviserjem Vombergerjem, trajalo je res 3 tedne, nov agregat v celoti je bil poslan iz Japonske z letalskim prevoznikom, le špedicije so še vedno birokratske kot so bile! V glavnem, motor zopet dela, pa še nov je! :yea1: Če pa mi uspe izvedeti vzrok okvare, pa se slišimo! LP

Vesel zate... Res lepo zveni, kako so poskrbeli zate... Honda je cool - kaj sele XXa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=79808]

Vesel zate... Res lepo zveni, kako so poskrbeli zate... Honda je cool - kaj sele XXa :)

ja pa še čist prov maš

post-1563-1156920247_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli da so zrihtali. Zdaj pa le motor utečt in pravočasno menjat olje ;)

Na sliki vidim da imaš MRAjev kombiniran vetrobran. Kako se obnese? Zanima me predvsem ali je kaj boljša vetrna zaščita v dvoje.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli da so zrihtali. Zdaj pa le motor utečt in pravočasno menjat olje ;)

Na sliki vidim da imaš MRAjev kombiniran vetrobran. Kako se obnese? Zanima me predvsem ali je kaj boljša vetrna zaščita v dvoje.

LP.

Ne boš verjel, vendar pred tem mi je pri 200 km/h glavo hotelo odtrgati, sedaj pa sploh pri 250 km/h ne vem da se peljem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš verjel, vendar pred tem mi je pri 200 km/h glavo hotelo odtrgati, sedaj pa sploh pri 250 km/h ne vem da se peljem!

in koliko je to denarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!