Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

zanima me če na 600rr 04 paše 190 zadnja guma če ima mogoče kdo gor, ker sem od različnih ljudi slišal različna mnenja eni pravijo da ne paše, drugi da paše. sedaj imam gor normalno predpisano dimenzijo 180 in se mi zdi da je že ta precej na tesno not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če na 600rr 04 paše 190 zadnja guma če ima mogoče kdo gor, ker sem od različnih ljudi slišal različna mnenja eni pravijo da ne paše, drugi da paše. sedaj imam gor normalno predpisano dimenzijo 180 in se mi zdi da je že ta precej na tesno not.

na 06' paše, tako da pomoje paše tudi na tvojo, ampak se mi bolj dopade vožnja s 180 gumo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če na 600rr 04 paše 190 zadnja guma če ima mogoče kdo gor, ker sem od različnih ljudi slišal različna mnenja eni pravijo da ne paše, drugi da paše. sedaj imam gor normalno predpisano dimenzijo 180 in se mi zdi da je že ta precej na tesno not.

190 vozijo na pistah, ker je kao večja površina... gor gre, samo vrjemi, da so japančki že naštudiral, da je z 180 ciklistika prava, pa še tistih 15e so cenej :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če na 600rr 04 paše 190 zadnja guma če ima mogoče kdo gor, ker sem od različnih ljudi slišal različna mnenja eni pravijo da ne paše, drugi da paše. sedaj imam gor normalno predpisano dimenzijo 180 in se mi zdi da je že ta precej na tesno not.

Paše 100%, samo z njo nisi legalen. Tako, da vzami tudi to v zakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

lep pozdrav vsem!!!!

tudi mene je doletelo, pa sm svojo F-ko položil DO KONCA!!!

plastike so na švasanju, pokrov sklopke prav tako...

glede izpuha je pa tako, zvilo ga je do te mere, da je pišuka čisto pri nosilcu tablice...

se to še da popravlat, al je bolš da pač grem na alternativo????

če je bolša alterntiva, pa kar na dan s ponudbami, za pameten denar sm prpravljen odkupit karkol. sam da se da homologirat...

bi prosil za kkšen pameten nasvet in ponudbo, po potrebi pošljem ali objavim tudi slike!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsem!!!!

tudi mene je doletelo, pa sm svojo F-ko položil DO KONCA!!!

plastike so na švasanju, pokrov sklopke prav tako...

glede izpuha je pa tako, zvilo ga je do te mere, da je pišuka čisto pri nosilcu tablice...

se to še da popravlat, al je bolš da pač grem na alternativo????

če je bolša alterntiva, pa kar na dan s ponudbami, za pameten denar sm prpravljen odkupit karkol. sam da se da homologirat...

bi prosil za kkšen pameten nasvet in ponudbo, po potrebi pošljem ali objavim tudi slike!!!

Fajn bi bila kaka slikca, sicer pa se to da poravnat in to tako,da se na rudeče segreje cev v glušnik vtakneš kako daljšo cev in ga boš poravnal !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekaj, glede na to de ja med 600F in 600Fi NAJVEČ vizualnih razlik, ali mogoče paše na 2005 letnik F-ke tudi kakšen auspuh starejšega modela, recimo 99' ali 2000??????

Popravljeno . Popravil JureGuitar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekaj, glede na to de ja med 600F in 600Fi NAJVEČ vizualnih razlik, ali mogoče paše na 2005 letnik F-ke tudi kakšen auspuh starejšega modela, recimo 99' ali 2000??????

Razlika med letnikom 99-00 in 01- je veliko več kot le vizualna. Kolikor vem moraš gledati izpuh za serijo 01-. Veliko delov lahko dobiš na ebayu, verjetno tudi kakšen poceni original izpuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali mogoče kdo vozi novo f-ko in kako je zadovlojen. sedaj mam yamaha diversion pa me tale f-ka vleče za nabavt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali mogoče kdo vozi novo f-ko in kako je zadovlojen. sedaj mam yamaha diversion pa me tale f-ka vleče za nabavt?

Ja tudi sam sem se odločal med tema dvema motorjema. Na koncu sem se odločo za hondo. Jaz nimam pripomb, je pa res da sem v motosvetu začetnik. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi sam sem se odločal med tema dvema motorjema. Na koncu sem se odločo za hondo. Jaz nimam pripomb, je pa res da sem v motosvetu začetnik. LP

aha se pravi imaš čist novi model? si vzel z abs ali brez? tudi jaz nisem kak rofesionalc na motorju vendar mi je bolj všeč cbr kot diversion. že sam izgled pa glas motorja mi pri temu motorju ne usterza.

kako jje pa z vetrom je dovolj zaščite ali premetava čelado?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha se pravi imaš čist novi model? si vzel z abs ali brez? tudi jaz nisem kak rofesionalc na motorju vendar mi je bolj všeč cbr kot diversion. že sam izgled pa glas motorja mi pri temu motorju ne usterza.

kako jje pa z vetrom je dovolj zaščite ali premetava čelado?

ja tako motor je nov 2012 in ima ABS. Itak so mi vsi kot začetniku svetovali ABS, poleg tega še ima honda CBS (kar pa je tudi velika prednost). vetrna zaščita zame je čist ok, vendar preizkušeno samo do 130km/h. čelada je mirna kot ma bit jaz mam nolan xlite 702.

zakaj pa nisi zadovoljen z diversionko? pa si vzel novo? a veterna zaščita ni ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni slab motor diversion možno da nimam prave čelade k je precej glasna. motor mi pa ne ustreza najboj k sem mel pred tem cbr 600fs pa je bi precej močnejši in precej lepši glas je bil seveda je bil gor dolenski izpuh katerega bi tudi na novo dal. kupil sem 1,5 leta staro od 1 lastnika preverjeno. nekako mi bolj leži malo bolj športen motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam original izpuh za CBR 600F sport ,letnik 2001 , ce pase ne vem - izgleda na oko isti kot tvoj !

Prodam ?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam za prodat izpuh za hondo cbr 600f letnik 03,s krivino in katalizatorjem ni original,pa nimam homologacije zgleda pa skoraj tak kot original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že kdo moral zamenjati napenjalec za (motorno) verigo, ker je mašina v malo večjih obratih rahlo ropotala. Gre pa za cbr600rr 2005

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že kdo moral zamenjati napenjalec za (motorno) verigo, ker je mašina v malo večjih obratih rahlo ropotala. Gre pa za cbr600rr 2005

Ja, na moji 06 sem zadevo zamenjal pri mislim da 35k km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na moji 06 sem zadevo zamenjal pri mislim da 35k km...

aha, jaz imam 27k km, pa sem skoraj prepričan da ropota veriga (vsaj koliko sem po youtube gledal), kje pa si naročil napenjalec? na original servisu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že kdo moral zamenjati napenjalec za (motorno) verigo, ker je mašina v malo večjih obratih rahlo ropotala. Gre pa za cbr600rr 2005

Ali gre pri tej motorni verigi za kakšno serijsko napako na teh letnikih oz. modelih? Ali je pač normalno, da se po toliko km menja verigo, sam mislim da ne (sploh pa ne že pri 35k km). Kaj se zgodi če ne menjaš, menda ne bo kar zaropotalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menja se napenjalec ponavadi ne verige. verjetno pa če ga ne menjaš in ne napenja verige kot jo mora postane preveč ohlapna in obstaja možnost da preskoči zob in lahko nabije ventile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menja se napenjalec ponavadi ne verige. verjetno pa če ga ne menjaš in ne napenja verige kot jo mora postane preveč ohlapna in obstaja možnost da preskoči zob in lahko nabije ventile.

In vse to se zgodi že pri 35k km? Ne vem no, sam še nisem slišal, da bi kdo pri teh km že menjal te zadeve. Ali je mogoče ta napenjalec hiba teh motorjev?

Pri meni števec leze priti 70k km, pa se mi zdi da isto ropoče kot takrat, ko jih je bilo pol manj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga pri mojem motorju ze menjal sicer imam suzuki. Sedaj imam taksnega, ki ga spanas rocno nima dobenih federc tako kot originalni in je v bistvu neunicljiv.slabost tega je edino da ga moras na vsake tolko casa recimo 5k km rocno spanat. Bile pa so ene cbrke ampak mislim da starejsi letnik Cbrf ki so imele tezave s tem. Se pa lahko zgodi da odpove tudi novejsim odvisno kako naletis. Drugace pa hvala bogu dabti dobro laufa bodi srecen ;)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!