Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

pozdravljeni, prodaja kdo link pipe od akrapoviča slip on carbon za cbr600f letnik 2005? Namreč novih več ne izdelujejo in glede na to da imam samo lonec nevem kako bi rešil problem.

 

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdrava mene zanima kaj bi blo lahko narobe, motor mi pri določenih obratih (5000) začne oddajati še nekakšen zvok kot da nekaj drsa. To dela samo ko se peljem ni pa važno če pospešujem ali pa bremzam. ketno sm sem na novo nastavil tako da nevem kaj bi bilo... prosim za pomoč lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

 

gledam po forumih in nikjer ne dobim nič od nove cbr650f. je že kdo kaj razmišljal o nakupu oz. ima kakšne bolj podrobne info kot jih dajejo prodajalci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrava mene zanima kaj bi blo lahko narobe, motor mi pri določenih obratih (5000) začne oddajati še nekakšen zvok kot da nekaj drsa. To dela samo ko se peljem ni pa važno če pospešujem ali pa bremzam. ketno sm sem na novo nastavil tako da nevem kaj bi bilo... prosim za pomoč lp.

Je možno, da slišiš verigo odmične gredi? Pri takih Hondah zna bit to kr pogost pojav. Na desni strani motorja se nahaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je možno, da slišiš verigo odmične gredi? Pri takih Hondah zna bit to kr pogost pojav. Na desni strani motorja se nahaja.

 

Je možno, da slišiš verigo odmične gredi? Pri takih Hondah zna bit to kr pogost pojav. Na desni strani motorja se nahaja.

sam ka ne bi potem moglo ropotat tut ko na mestu gasiram?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ka ne bi potem moglo ropotat tut ko na mestu gasiram?

Da.

 

Če bi jo držal na okoli 5k obratov recimo, kot praviš. Si probal na mestu gasirat pri segretem motorju = vročem olju?

 

Drugače pa ti bo kdorkoli težko potrdil kaj ti slišiš preko foruma. Če res ne veš niti iz kje približno prihaja zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo...

Zanima me ali se da namontirat novejšo masko in spredno dvojno luč na CBR600F letnik 99.

Je kdo že kaj zasledil ali se mogoče da letnik 99

"Face liftat" na novejši letnik z dvojno lučjo.

Thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam cbr f sport 600 2002 in me zanima ali je normalno da na števcu ni prikaza nivoja goriva???

Zanima me še kakšen naj bo tlak v pnevmatikah???

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo...

Zanima me ali se da namontirat novejšo masko in spredno dvojno luč na CBR600F letnik 99.

Je kdo že kaj zasledil ali se mogoče da letnik 99

"Face liftat" na novejši letnik z dvojno lučjo.

Thx

Se nobenemu ne sanja???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2002 letnik f sport ima na oko oba sprednja fokusa za dolgo in kratko luč ista. Pravtako sta obe žarnice 55w

Kje je fora da je ena dolga druga kratka

Rad bi da bi obe gorele in bile kratke...???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kje bi lahko dobil karbonsko zaščito pokrova sklopke za cbr600rr 05-06 letnik. Seveda po ugodni ceni. Na Ebayu ze isčem, vendar je od 100e ali več. Se da to zadevo kje ceneje dobit.

Lp

Popravljeno . Popravil speed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni, prosila bi za pomoč in nasvet kje nabavit rabljen tank za motor Honda Cbr 600f, tip PC - 35, letnik 03. Za kolko tolko ugodno ceno... Več kje smo že iskali in povprašali, a nič kaj pametnega.

Že v naprej se vam lepo zahvaljujem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno zakaj ni bilo duše ki bi pomagalo najti nekaj rako relativno enostavnega za najt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kdo pove, kje se nahaja akumulator in kako pridem do njega pri cbr 600fs l.2001? pa imate za hl.tekočino notr vodo al antifriz?hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akku ... https://www.youtube.com/watch?v=9ON4_ySSZFA

Valjda ne boš šparal 5€ in dal noter PRAVI antifriz (čene drugo zaradi aditivov ki ščitijo notranjost hladilnika) in bil še ekstra škrt in dal noter navadno vodo namesto destilirane (strošek 50centov)?

Jaz sem za šparanje ma ni treba zdaj pretiravat oz. si potencialno naredit probleme za drobiž.

Če (ko) bo padla temperatura na 0C ali manj in ti voda slučajno zmrzne so dobre možnosti sa se lahko posloviš od hladilnika oz še česa zraven. Če še nisi prepričan invesitrat tistih 5€ samo preveri ceno novega hladilnika.

 

Če ga pa boš prakiral v ogrevano stanovanje kot nori američani pa dej noter vsaj destilirano...

fa8557861a09ae03799051ea11a4f70a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Živjo,

Ne vem točno kako naj naložim gor tako da bom dal kar dropbox link. 

Če komu koristi se v linku nahaja servisni prospekt (536strani) o hondi 600 cbr letnik 2007-2008. 

Mogoče komu koristi je pa kar velika datoteka 111Mb

 

https://www.dropbox.com/s/faq0hjag2bbjqns/Honda%20CBR%20600%20RR%202008%20Manual.pdf?dl=0#

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni

Imam starejšo Hondo CBR 600 FS letnik 2002, prevoženih 34.000 km ... Pa me zanima glede koša sklopke, v prostem teku mi kar precej glasno nekaj rožlja/melje, no nevem kako bi drugače opisal to... Ko pa stisnem ročico zvok popolnoma izgine...

Kar se tiče prestavljanja gre vse tekoče; ne meče ven iz brzin, v nevtral tudi gre tekoče, v velikih obratnih ne zdrsuje,...skratka glede tega je vse OK

 

Prosim če mi kdo kaj ve o tem napisati...

 

Hvala, Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

mene me zanima če kdo ve kje bi dobiu hondo cbr 600 f2 1991-1994
rabim samo ogrodje  šasijo in podobno al pa da je motor zariban al pa v slabem stanju ker imam doma že mašino heheh :)

hvala l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

kje ste lastniki cbr 600 f

par besed o motorju,tistiki ga ali ste ga imeli

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!