Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Pod tole se podpišem :grim , pa pojma nimam o motorjih....

Hornyju se do preklica podeli status pripravnika zaradi rednega sodelovanja.

17. oktober pa je razglašen za državni praznik Štromarske sekte.

Vprašanj in pripomb ne sprejemam :lol1:

Hvala za podporo :friend1::010

Če je pa 17.10. praznik je treba pa kostanjev piknik nardit :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prov, pa naj bo, ampak moram še nekaj dodat,

Janetka, Ofsajd,........., mi ki še imamo kaaaaaaoooooo tamale, pa ne vem kako se še oni izražajo, o nekih dvocevkah da majo, pa vsem nekaj taveliki poskakujejo, velik pijejo, tresejo, pa kaj vem, kaj še majo vse narobe, ostajamo mi na preiskušenih, neuničljivih, udomačenih, ........................................ ,

predlagam,

da mi kot veliki gospodje in gospe brez takih problemov,posledica tega je pravilna odločitev o izbranem motorju,

da za nagrado,

praznujemo še V STROM državni praznik v nedeljo, z vsemi državnimi časti. :worship::worship:

Kdor je z malim zadovoljen, povsod pogrnjeno mizo najde

slovenski pregovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prov, pa naj bo, ampak moram še nekaj dodat,

Janetka, Ofsajd,........., mi ki še imamo kaaaaaaoooooo tamale, pa ne vem kako se še oni izražajo, o nekih dvocevkah da majo, pa vsem nekaj taveliki poskakujejo, velik pijejo, tresejo, pa kaj vem, kaj še majo vse narobe, ostajamo mi na preiskušenih, neuničljivih, udomačenih, ........................................ ,

predlagam,

veš Robi, v soboto, ko smo se potepal se je v Postojni Glažarju sam iz ene cevke

dim kadil.... :lol1:

malega štroma imata še Aky in Crni (Frenk).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz čestitam za zamenjavo ,končno da si šel med dvo cevkaše .Sedaj samo se ofsajda prepričamo da naj si že zamenja tisti štromček za Štroma

:nono::nono::nono:

Fritzu čestitke za pogum.... upsss ušlo mi je:slap: za zamenjavo sem mislil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17. oktober pa je razglašen za državni praznik Štromarske sekte.

Če je pa 17.10. praznik je treba pa kostanjev piknik nardit :yea2:

No, glede na to, da ste že razglasili državni praznik Štromarske sekte :worship: in da je padla že konkretna ideja, kako boste ta dan proslavljali, bi še sam pristavil svoj lonček:

Če ste za to, se bi dobili okrog 11. ure (ura je fleskibilna, samo sem mislil, da ne bi prav zgodaj hodili od doma, da se še kdo ne prehladi) na Trojanah, menda se ve kje. Vsem Štromarjem in Štromarkam častim kavo, brezalkoholni pijačo in seveda krofe (ali pač karkoli že želite), pa da kako rečemo in se (končno) spoznamo. Potem pa imate lahko kostanjev piknik ali karkoli drugega, jaz imam pa tudi že druge obveznosti :xx:. Jaz bom z avtom :cry:...

Če pa že imate druge načrte, pa prestavimo za en teden naprej.

Lep večer/dan (odvisno, kdaj to pač berete) še naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba moram sporoćit žalostno :cry: novico moj večni sopotnik skupaj sva prerajžala pol EVROPE je zamenjal lastnika. :cry: (da moj zuki je zamenjal garažo.in lastnika).Da se ga boste spomnili kako je zgledal vam ga postavim na pogled.

post-2458-125494673818_thumb.jpg

post-2458-125494687405_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba moram sporoćit žalostno :cry: novico moj večni sopotnik skupaj sva prerajžala pol EVROPE je zamenjal lastnika. :cry: (da moj zuki je zamenjal garažo.in lastnika).Da se ga boste spomnili kako je zgledal vam ga postavim na pogled.

Tale bo pa huda :slap: al bo NAJNOVIJI ZUKI,ki ga še ni :nono: najverjetneje pa še en BMW :headbang: .

Pustmo se presenetit,če je tastarga poslikal bo tud nouga :grim

Če druzga ne se bo pohvalu :kva2: ko bo u garaž :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba moram sporoćit žalostno :cry: novico moj večni sopotnik skupaj sva prerajžala pol EVROPE je zamenjal lastnika. :cry: (da moj zuki je zamenjal garažo.in lastnika).Da se ga boste spomnili kako je zgledal vam ga postavim na pogled.

Glažar rrrrrrr rrrrrrr ,če se zajebavaš, :baa: boš mel opravka z mano :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, glede na to, da ste že razglasili državni praznik Štromarske sekte :worship: in da je padla že konkretna ideja, kako boste ta dan proslavljali, bi še sam pristavil svoj lonček:

Če ste za to, se bi dobili okrog 11. ure (ura je fleskibilna, samo sem mislil, da ne bi prav zgodaj hodili od doma, da se še kdo ne prehladi) na Trojanah, menda se ve kje. Vsem Štromarjem in Štromarkam častim kavo, brezalkoholni pijačo in seveda krofe (ali pač karkoli že želite), pa da kako rečemo in se (končno) spoznamo. Potem pa imate lahko kostanjev piknik ali karkoli drugega, jaz imam pa tudi že druge obveznosti :xx:. Jaz bom z avtom :cry:...

Če pa že imate druge načrte, pa prestavimo za en teden naprej.

Lep večer/dan (odvisno, kdaj to pač berete) še naprej!

@ Horny: jest in moj sponzor sva ZA :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba moram sporoćit žalostno :cry: novico moj večni sopotnik skupaj sva prerajžala pol EVROPE je zamenjal lastnika. :cry: (da moj zuki je zamenjal garažo.in lastnika).Da se ga boste spomnili kako je zgledal vam ga postavim na pogled.

Na hrvaškem forumu je odprta stavnica, pa dejmo še pri nas.....kdo si upa staviti? kaj ima Glažar v garaži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hrvaškem forumu je odprta stavnica, pa dejmo še pri nas.....kdo si upa staviti? kaj ima Glažar v garaži?

ker sm pozorno 3x prebrala njegovo objavo in nisem zasledila besedila o nakupu česarkoli,

si lahko zamišljam, da ima v garaži avto, hrastove plohe, alu lestev, jupol, izvijače, šlauf za vodo,

vaser-vago, nagice na koledarju......

a klic v sili velja :whistle:

kaj pa pomoč občinstva :hmm:

morda polovička :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sm pozorno 3x prebrala njegovo objavo in nisem zasledila besedila o nakupu česarkoli,

si lahko zamišljam, da ima v garaži avto, hrastove plohe, alu lestev, jupol, izvijače, šlauf za vodo,

vaser-vago, nagice na koledarju......

Ja, pa u možganih ma še kr sivga štroma, pa tud........... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote name='Đorek' date='08. October 2009 - 10:04 AM' timestamp='1254989046' post='1682695'

Ja, pa u možganih ma še kr sivga štroma, pa tud........... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš da se bo navadu na čist drugačno ropotanje :music1:

.

Sej,sej :music1: jaz ostajam pri moji teoriji :yes: lahko je še kvečjemu Štrom z Akrapoviči pa malo vrjetno :baa: .Saj se bo pohvalu :010 razen,če bo zamenjal forum :xx:

Takole moja stota objava :yea2: .

Aja pa še tole eno mnenje enega gospoda (ne moje ,da ne bo pomote)

CITIRAM: :hmm: Peljal sem se z 1150gs-om in ugotovil, da nisem nič zamudil, ker ga nimam. Ima presenetljivo za mene nizko tezisce glede na svojo velikost. Kar je pa bila edina dobra stvar na njemu poleg moči motorja (Navora). Trese pa ga tako, kot, da mu bo vsak čas prišlo, pa se sedel nisem glih udobno na njem. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš da se bo navadu na čist drugačno ropotanje

Se je že navadu, če ne bi imu čelade, bi mu zgornji del glave odfrčou, k je pršu domu; samo eno malenkost še dodela, pa bo!!! :worship:

Popravljeno . Popravil Đorek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Sej,sej :music1: jaz ostajam pri moji teoriji :yes: lahko je še kvečjemu Štrom z Akrapoviči pa malo vrjetno :baa: .Saj se bo pohvalu :010 razen,če bo zamenjal forum :xx:

Takole moja stota objava :yea2: .

Aja pa še tole eno mnenje enega gospoda (ne moje ,da ne bo pomote)

CITIRAM: :hmm: Peljal sem se z 1150gs-om in ugotovil, da nisem nič zamudil, ker ga nimam. Ima presenetljivo za mene nizko tezisce glede na svojo velikost. Kar je pa bila edina dobra stvar na njemu poleg moči motorja (Navora). Trese pa ga tako, kot, da mu bo vsak čas prišlo, pa se sedel nisem glih udobno na njem. :lol1:

Koliko upaš staviti na to tezo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažar rrrrrrr rrrrrrr ,če se zajebavaš, :baa: boš mel opravka z mano :evilgrin:

NE SE NE ZAJEBAVAM :naughty: VČERAJ PRODAL SVOJEGA ZUKIJA IN ŠEL ISKAT TAKOJ NOVI MOTORIN . MORAM REČ DA SE VOZI BOLJE KAKOR PREJŠNI .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure dvign telefon BEMTI SUNCE JAPANSKU :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif Čestitke Glažar worship.gif

K7 se res bolje vozi kot tvoj prejšnji - je že bil verjetno rahlo zmatran po tolikih kilometrih po brezpotjih !!!

Pa srečno !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razburjenje se bo poleglo, kolesa se bodo vrtela naprej, mene pa zanima, če je še kdo poleg janetke (in "financministra") za proslavitev državnega praznika Štromarske sekte na Trojanah - ker če nas bo več, bi mogoče rezerviral raje kako mizo ali dve, da ne bomo potem pred vrati ostali...

Lep večer želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!