Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Janetka , vsetanarbolš za rojstni dan.... :beer2:

veliko varnih kilometrov s tvojo novo mrcino..... :bike:

pa veliko užitkov v Brnu...... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi fantje, lepa hvala za voscila.

Rossi je bil tretji in jaz sem zadovolna. Sicer pa je bilo vec drame na tribuni kakor na stezi. Vse pohvale organizatorjem, ki so letos ob izhodu s parkplaca v usak auto vsakemu potniku podarili ledeno hladen radler.

Videli smo tudi Bostjana Skubica, v lepi beli polo majci z napisom Akrapovic.

Lep jutranji pozdrav iz Krakowa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Janetka, če se ne motim sem te na rdečem stromu danes zasledoval od Tacna do vikrč.....potem sem šel via domov za Pirniče. Ampak ne vem če si me videla ker redko pogledaš v ogledalo  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka, če se ne motim sem te na rdečem stromu danes zasledoval od Tacna do vikrč.....potem sem šel via domov za Pirniče. Ampak ne vem če si me videla ker redko pogledaš v ogledalo  :grim

Ejga, rdeca nevarnost, seveda sm te vidla, ne takoj ...sm te pa. Nalasc sm bremzala, da me bos revez ja dohitel ;)

Ves, nism rabla prou dost gledat v spegu, ker se je tvoja florestencna celada z nalepko 46 tolk svetla,da me je slepilo.

Bom naslednic bl pozorna na rdece/crnga stroma, ker srebrno barvo ti je zgleda odpihnilo, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu da bo ta izlet šel ko po maslu saj smo rekel da gremo raziskovat slovenijo.

 

Kot prvo smo se zbrali na Kokrc,ker smo mislili da naše mačke ni doma ,veste tist pregovor

KO MAČKE NI DOMA MIŠI PLEŠEJO PO NJENEM DVORIŠČU

pa smo se zmotil mačka je bila doma in nas prišla pogledat

post-2458-0-69636700-1440929563_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan poti je bil proti Žirem ,Idriji ,Kalce ,Col,Sinij vrh, Ajdovščina,Ozeljan,Most na Soči,Tolmin Krn, Predilj ,Kranjska Gora,seveda po lokalnih stranskih cestah .

Do Sinjega vrha  in Ajdovščine je bilo vse OK od tam dalje pa do Tolmina ,pa zanimivo lahko rečem da ko smo prispeli v Most na Soči se je nekemu odpipal in je začel preklinjat da so vsi na parkerišču pobegnili

post-2458-0-55342200-1440930142_thumb.jpg

post-2458-0-76481000-1440930169_thumb.jpg

post-2458-0-24392800-1440930199_thumb.jpg

post-2458-0-61436200-1440930218_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu da bo ta izlet šel ko po maslu saj smo rekel da gremo raziskovat slovenijo.

 

Kot prvo smo se zbrali na Kokrc,ker smo mislili da naše mačke ni doma ,veste tist pregovor

KO MAČKE NI DOMA MIŠI PLEŠEJO PO NJENEM DVORIŠČU

pa smo se zmotil mačka je bila doma in nas prišla pogledat

 

bemu sunce japansku....kaka fotka je zdej to, kva si bodo pa ludje misnli.....  :kmet:

sej se iz aviona vid, da sm kumi is postle zlezla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka opažena v nedeljo 8:45 Naklo - Kranj.... :ninja:  Zopet s 'klopom' na hrbtu

 

 alo Juress.... dej ti men zaupej, kdo te plačuje, da me redno srečuješ,    :smoke:   

 

sm tud jest na tekočem veš   :grim ...nis   :grrr  bil sam.... še 2 motorja sta bla za tabo ane ?

 

Ker je bil dans moj zadni dan dopusta, sm šla čez Pavličevo sedlo pa tam čez, pa mal spod, pa mal gor...na Roglo, kjer je blo razkošnih 22 stopinj....

sm gledala kje bo kaka " rdeča nevarnost "  :bike:  ...pa te nism srečala

 

in tako se popoldne vračam proti domu, prehitim rdeč tovornjak s kontejnerjem, pa mi šofer začne trobit in blendat, si mislm " ma kaj bi rad, sej maš dost placa  !!! "

nato sm opazla, da maha še z rokam, zmanjšam hitrost, da vidm v čem je hec in  za volanom zagledam lastnega brata   :kva2:

...đizus krajst.... "bilo kuda  - štromarji svuda"

me zanima koga bom jutr po šihtu trofnla...morbit Žrebca  :jezik:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 alo Juress.... dej ti men zaupej, kdo te plačuje, da me redno srečuješ,    :smoke:   

 

sm tud jest na tekočem veš   :grim ...nis   :grrr  bil sam.... še 2 motorja sta bla za tabo ane ?

 

Ker je bil dans moj zadni dan dopusta, sm šla čez Pavličevo sedlo pa tam čez, pa mal spod, pa mal gor...na Roglo, kjer je blo razkošnih 22 stopinj....

sm gledala kje bo kaka " rdeča nevarnost "  :bike:  ...pa te nism srečala

 

in tako se popoldne vračam proti domu, prehitim rdeč tovornjak s kontejnerjem, pa mi šofer začne trobit in blendat, si mislm " ma kaj bi rad, sej maš dost placa  !!! "

nato sm opazla, da maha še z rokam, zmanjšam hitrost, da vidm v čem je hec in  za volanom zagledam lastnega brata   :kva2:

...đizus krajst.... "bilo kuda  - štromarji svuda"

me zanima koga bom jutr po šihtu trofnla...morbit Žrebca  :jezik:  

na 4h kolesih smo šli v hribe na Viševnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa letošnja "zaključna fura" bo od petka 18.9. do nedelje 20.9. na Pagu v Metajni. Tisti ki greste že v sredo na Pag se mi prosim pravočasno javite da lahko rezerviramo sobe, če ne boste spali zunaj.  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na 4h kolesih smo šli v hribe na Viševnik.

 

 

auuuč.... komu sm pa jest pol tko vneto mahala  :oops: 

pa še hotla sm te popravt glede lokacije srečanja ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa letošnja "zaključna fura" bo od petka 18.9. do nedelje 20.9. na Pagu v Metajni. Tisti ki greste že v sredo na Pag se mi prosim pravočasno javite da lahko rezerviramo sobe, če ne boste spali zunaj.  :whistle:

 

sredo ??? :eek: 

 

Ofi... ti si se mal zmotu :grim , kuko u sredo ??, še ankol nismo šli u sredo ??

pa kuko nej grem jest u sredo, to je čez dobra 2 tedna, sej sm se kumi vrnila delat  :slap: 

če grem zdele za dopust rečt, mi bo šef vrat zavil, doma me bodo pa izselil  ... heeeeeeeeelp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliki štromar igor Br z Darjo opažen na malem  belem štromu v nedeljo na Vrhniki...smer Ljubljana 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan poti je bil proti Žirem ,Idriji ,Kalce ,Col,Sinij vrh, Ajdovščina,Ozeljan,Most na Soči,Tolmin Krn, Predilj ,Kranjska Gora,seveda po lokalnih stranskih cestah .

Do Sinjega vrha  in Ajdovščine je bilo vse OK od tam dalje pa do Tolmina ,pa zanimivo lahko rečem da ko smo prispeli v Most na Soči se je nekemu odpipal in je začel preklinjat da so vsi na parkerišču pobegnili

Super lepe fotke. Blo je lepo, spoznavanje Slovenije z Glažarjem pove vse glede ture. Ni bilo makadama (Jože prihodnjič pazi na svoj renome), smo pa zeloooo dobro spoznali gozd in bukve kot je dejal Dejan. Luštno je blo pa še bo. Ofi hvala ker si nas skupaj zbral. Lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliki štromar igor Br z Darjo opažen na malem  belem štromu v nedeljo na Vrhniki...smer Ljubljana 

Sva skocila na kavo do pumpe v Postojno. Ni bilo več časa pa vročina je bila napovedana. Nasproti se pripelje somara new tipe in negdo maha. Kdo neki? No glede  na mahannje levo desno in to po damsko ni bilo kaj dosti dileme. Janetka!!! Samo ne vem kdo je ves prestrašen zadaj sedel? Mislim, da ni bil Brane?

Lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sredo ??? :eek: 

 

Ofi... ti si se mal zmotu :grim , kuko u sredo ??, še ankol nismo šli u sredo ??

pa kuko nej grem jest u sredo, to je čez dobra 2 tedna, sej sm se kumi vrnila delat  :slap: 

če grem zdele za dopust rečt, mi bo šef vrat zavil, doma me bodo pa izselil  ... heeeeeeeeelp

 

 

Kolegica letos bo mal drugače.   :oops:  Zadnji sončni žarki  se bodo lovili že od srede. En del ekipe gre v sredo, drugi v četrtek, tretji v petek. 

Ti bojda prideš s Tigrom, sam še ne vemo kdaj, dej sporočta.   :OK:   Georgu Clooneyu obljubi jajca  :inlove:  "a la Karanac" pa te bo pustu od doma   :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep, urejen, negovan.... :)

 

Če bi se rada znebila teh neuporabnih original kufrov, lahko probaš tako kot je meni uspelo, dal sem jih na ebay in so šli na Dansko za 700€, tako sem jih pretopil v stranske nosilce in kufre Kappa KGR (isto kot imaš ti Givi Treker), ki so bili komplet 400€ in še zaslužil.

 

na malem štromu (Zukiju) nisem mela stranskih kufrou, ker jih nisem potrebovala, za dalše lumpanje sm na zadn zic s pajki prvezala večjo torbo, pa je blo

na velkem štromu (Goldyju) pa so jasno v opremi in dokler ga nism domu prpelala in prežvela medeni mesec, sm razmišlala o tej varianti, da kufre prodam

ampak

bolj ko sm ga gledala, bl je bil možat in bl mi je bil všeč s stranskimi kufri, tako da bodo kar ostali doma.

top case uporablam samo kadar mam " klope " na zadnem zicu

hvala za dober namen :grim  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal je štrihan ja :)

 

 

sliko v profilu morš  "adaptirat" ..... tiste srebrne ni več  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 No glede  na mahannje levo desno in to po damsko ni bilo kaj dosti dileme.   Janetka!!!    Samo ne vem kdo je ves prestrašen zadaj sedel? Mislim, da ni bil Brane?

Lp Igor in Darja

 

ma neeeeeeeee   :grrr , kakšn Brane neki, prej bi tašča zlezla na zadn zic ku pa on  :grim 

jest to kr tko mal za hec....štoparje pobiram  ;)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!