Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Janetkina novoletna poslanica za leto 2016 :P

 

Vsem, ki ste mel v letu 2015 sušo na števcu,  želim v letu 2016 eno pošteno sezono :quad:

Vsem, ki ste mel v letu 2015 sušo na bančnem računu, želim, da se to s(r)tanje izboljša :OK:

Vsem, ki ste mel v letu 2015 premal časa, da bi izpeljal kar ste si želel, predlagam, da naredite prednostno listo :book:

Brez zdravja pa tko ni nič, bodite zdravi, pa boste bogati ! :winkiss:

 

Lepo vas pozdravlja vedno pametna Janetka :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi se tvoja poslanica uresničila, bi bil najsrečnejši na tem svetu. Zato jaz pravim, vse ti lahko vzamejo, Upanja na boljši svet , upanja na uresničitev svojih želja pa ne morejo.

tudi jaz in moja 1/2 želim vsem , da se uresničijo vse želje, takšne in drugačne, predvsem pa ZDRAVJA.

 

LEPO PRAZNUJTE, PA SE VIDIMO V  LETU 2016

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubi prijatelji, želim Vsem obilo varnih kilometrov in uspešno doseženih ciljev, ter seveda da boste zdravi in veseli v 2016 letu. :grupni:

Žrebec & family

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla štromarji;

sem kr pozn za čestitke ampak iz srca Vam želiva z mojo boljšo polovico veliko VARNIH in zanimivih izletov na motorjih v letošnjem letu.

Se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 1. 2016 at 19:03, severnimedved pravi:

Ojla štromarji;

sem kr pozn za čestitke ampak iz srca Vam želiva z mojo boljšo polovico veliko VARNIH in zanimivih izletov na motorjih v letošnjem letu.

Se vidimo

 Duško...as ti še živ ?

sej občasno sm te videvala na cest tam pr IOC Šenčur, ko si hladen k špricar prek polne črte zavijal v cono .... :whistle:

neki se šušlja da boš menou motor ... če boš prebekslou na ta velzga .... lajkam

če greš na drugo znamko .... gotof si !!!

lepo počas preberi spodnje pesmice...mogoče ti pomagajo pri pametni odločitvi

 

ODA ŠTROMU

Na tem svetu je motor
ki ma dva, al pa en ror.

Naj bo velik, al ta mau
kar boš kupu, prou boš zbrau.

Ko ga voziš, srček poje
pozabiš na težave svoje.

 

tale je  iz časa ko je Glaži kupu BMWeja

Molim k Bogu
molim k nebu
da bi se BMWeja znebu

a očitno ne bo nič
ker si ti en čuden tič.

Upam jesen

upam spomlad
da bi spet Štroma vozu rad

pa očitno spet nau nič
ker rajš voziš nemški kič.

 

tale je iz časa ko je Birgitin Maži kupu BMWeja

Ne nakladaj dragi Maži
s tisto skirco se ne važi
od kar s' ga kupu ti je žal
pa priznati si se bal. 

 

in dodatek....

Maži + Glaži
to je lepi par
kupla sta BMWeja
to stran je vržen gnar

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Janja;

če sme že vidla  bi mi saj mal pomahala

glede špricarja se pa motš - kvečemu hlaaden kot radlar

od polne črte pa ne govor naglas - sej ena ni tko hdo dve sta pa preveč ( ampak jest to ne delam :ras:)

glede bekselna na drug motor se pa prov sliš ( od hudiča gre hitro novica med stromarje :love1:)

pa tud firmo bom zamenov (upam ,da ME BO VOZU VSAJ TKO KOT STROM  )

na bemfa ne grem ( pa da glažar pa Maži navta jezna ) nimam evrčkov za švaba ostajam na Đapanerih - V..... 1000

sestavlanje rim TI pa gre SUPER ODLIČNO :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, severnimedved pravi:

firmo bom zamenov (upam ,da ME BO VOZU VSAJ TKO KOT STROM  ). kr upej ja, upanje umre zadnje :D

na bemfa ne grem    lajkam :yea2:

nimam evrčkov za švaba, ostajam na Đapanerih - V..... 1000  ...aha...kapiram... Versys  bo.... " on Versys veritas" .

Dober nakup in udobno vožnjo vama želim :friend2:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 Winter party - Rimske terme 2016

Draga družba od 5.2 - 7.2. 2016 bo 5 zimsko druženje v Rimskih termah. Cena polpenziona bo enaka kot na junijskem srečanju se pravi 40€ polpenzion + TT. Lahko pripeljete seboj tudi otroke. V soboto imamo v planu potopis, našega hrvaškega prijatelja Koletić Roberta, o njegovem potovanju okoli sveta. Razen dobre zabave, drugega programa ni. Imamo pa dodatne popuste na savne, masaže itd...

Popusti za otroke:
•Otrok do dopolnjenega 6. leta, v sobi z dvema odraslima osebama, brez dodatnega ležišča: BREZPLAČNO
•Otrok do dopolnjenega 6. leta, v sobi z dvema odraslima osebama, na dodatnem ležišču: 15 €/dan
•Otrok do dopolnjenega 6. leta, v sobi z eno odraslo osebo: 20 €/dan
•Otrok od 6. do dopolnjenega 14. leta, v sobi z eno odraslo osebo: 40% popusta na ceno paketa
•Otrok do dopolnjenega 10. leta na dodatnem ležišču z dvema odraslima oseba v sobi: 24 €/dan
•Otrok do dopolnjenega 14. leta na dodatnem ležišču z dvema odraslima oseba v sobi: 30 €/dan
•Izposoja otroške postelje: 8 €/dan

V kolikor se niste že prijavili na hrvaškem forumu se interesenti prosim javite tule. 

 

Lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno stanje prijavljenih :

2. Barbara i Ofi - cijeli vikend
4. Hani i Bani - cijeli vikend
6. Zori i Glažar - cijeli vikend
8. Zhena i Che - cijeli vikend
10. Julči i Lado - cijeli vikend
12. Nataša i Andreja - cijeli vikend
16. Borna, Luka, Diana i Osy - cijeli vikend
18. Ana-Marija i Ćoso - dolazak u subotu
20. Agolac i žena (curica? ) - cijeli vikend
22. Marinka i Gogs - cijeli vikend
24. Sany i Debos - cijeli vikend
28. Ib i obitelj  - cijeli vikend
30. Karmela i Bajki - cijeli vikend
32. Darja i Igor Br. - cijeli vikend
36. Svjetlana, Damjan, Rebeka i Ivona - cijeli vikend
38. Brigita i Matjaž - cijeli vikend
40. Suzana i Serad - cijeli vikend
42. Tanja i Brum, cijeli vikend.
44. Bojan TC i  :icon_chick: - cijeli vikend
46. Sandra i Sir Oliver cijeli vikend
48. Lona i Toni - cijeli vikend
50. Aleksandra i Antonio - cijeli vikend
52. Ana i Andrej - cijeli vikend
54. Grba i čerkica - dolazak u subotu
56. Janetka in Brane - cijeli vikend
58. Melita in Frenk - cijeli vikend 
60. Mojca in Žrebec - od petka do subote

 

Kot je Ofi omenil,  je Robert potoval okoli sveta z V-Stromom in o tem napisal knjigo. Knjige bo imel seboj tudi na našem srečanju, zbira naročila, je pa posodobljena izdaja, trde platnice. 

 

Molim zainteresirane za knjigu http://www.kgz.hr/default.aspx?id=9488 neka se jave ovdje da znam kolko uzet odprilike
Forumska cjena 100kn
http://harsa.hr/online-knjizara/knjiga/knjiga-ceste

 

prijavam in vsem detajlom okoli srečanja lahko sledite na forumu:


http://v-strom.hr/najave-putovanja-izleta-i-druzenja/5-winter-party-rimske-terme-2016-prijave/40/

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎11‎.‎1‎.‎2016 at 8:37, janetka pravi:

 

jest sm pa verjel ,da ne boš koj trefla :grupni: 

hvala za lepe želje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 1. 2016 at 19:19, Snecer pravi:

Tule ste kar fenomen. "klub" suza v-strom, not pa se slinijo z bmwjaši :)

 

 

alo Sneceru 

ti  BMWejaši so ex štromarji vešššš  B)

se pa najde tud kak kurbiš rdeč Kawajaš  u tem našem fenomen  "klubu" , ja kaj pa čjo reveži, k pa nimajo svojga "kluba"

pr nas ste vsi dobrodošli :smoke: 

 

 

ta vikend obvezno navijat za našga Orla  !!!

https://streamable.com/bhia

Popravljeno . Popravil janetka
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak res izgleda, da se V-Strom in GS privlačita. Tudi pri nas doma je tako. In bolj kot ju gledam, lepši par se mi zdita...

visovac-resize.jpg

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Winter Party 2016 – plan lenarjenja

 

V petek 5.2., je planiran začetek druženja po 13 uri, ko pride v Terme del slovenske ekipe.

Za tiste, ki pridejo od daleč (HR gostje) velja, da lahko pridejo/pridete prej, vendar obvestite Ofija, da bo javil v Terme. Zvečer je planirano druženje in zabava ob živi glasbi

Štromom okol sveta ), lahko se boste sprehodili po okolici, si ogledali v muzeju v zdravilišču. Za udeležence WP bo bazen odprt do polnoči, v nedeljo pa se lahko kopate še ves dan. maske so zelo zaželjene, za otroke pa bo organizirana "pustna čajanka". V popoldanskem času bo Robertov potopis (z malim črnim  Sobota je tokrat "pustna sobota", maškare in 

Naš cilj je sproščeno in v dobrem vzdušju preživeti vikend.

2. Barbara i Ofi - cijeli vikend
4. Hani i Bani - cijeli vikend
6. Zori i Glažar - cijeli vikend
8. Zhena i Che - cijeli vikend
10. Julči i Lado - cijeli vikend
12. Nataša i Andreja - cijeli vikend
16. Borna, Luka, Diana i Osy - cijeli vikend
18. Ana-Marija i Ćoso - dolazak u subotu
20. Agolac i žena (curica? ) - cijeli vikend
22. Marinka i Gogs - cijeli vikend
24. Sany i Debos - cijeli vikend
28. Ib i obitelj  - cijeli vikend
30. Karmela i Bajki - cijeli vikend
32. Darja i Igor Br. - cijeli vikend
36. Svjetlana, Damjan, Rebeka i Ivona - cijeli vikend
38. Brigita i Matjaž - cijeli vikend
40. Suzana i Serad - cijeli vikend
42. Tanja i Brum, cijeli vikend.
44. Bojan TC i   - cijeli vikend
46. Sandra i Sir Oliver cijeli vikend
48. Lona i Toni - cijeli vikend
50. Aleksandra i Antonio - cijeli vikend
52. Ana i Andrej - cijeli vikend
54. Grba i čerkica - dolazak u subotu
56. Janetka in Brane  -  prihod v soboto
58. Mojca in Žrebec - od petka do subote
60. Ervina i Fritz - cijeli vikend 
62. Ivana i Ante - cijeli vikend 

Ob 16. 1. 2016 at 10:51, Joker pravi:

 

visovac-resize.jpg

 

 

jest lajkam samo desno polovico slike, pa mi je vseen al navpično al pa diagonalno  :smoke:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Winter Party 2016 – plan lenarjenja  (brez tipkarskih napak)

 

V petek 5.2., je planiran začetek druženja po 13 uri, ko pride v Terme del slovenske ekipe.

Za tiste, ki pridejo od daleč (HR gostje) velja, da lahko pridejo/pridete prej, vendar obvestite Ofija, da bo javil v Terme, kjer vam bodo pripravili sobe. Zvečer je planirano druženje in zabava ob živi glasbi.

Tokratna sobota  bo "pustna sobota". Maškare in maske so zelo zaželjene, za otroke pa bo organizirana "pustna čajanka".

V popoldanskem času bo Robertov potopis (z malim črnim  Štromom okol sveta), lahko se boste sprehodili po okolici, si ogledali muzej v zdravilišču. Za udeležence WP-ja bo bazen odprt do polnoči.

V nedeljo se lahko kopate še ves dan. 

Naš cilj je sproščeno in v dobrem vzdušju preživeti vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole Winterparty je zakjlučen ,vendar je že v pripravi Vsako letno srečanje tukaj si oglejte kje bo kako potekajo prijave cene in vse ostalo  .

 


Uslijed više sile došlo je do promjene mjesta susreta te će se susret održati u Brelima, Makarska rivijera, u Hotelu Marina iz Grupacije Bluesun. Hotel je lociran iznad poznate plaže Punta Rata u Brelima.

https://www.bluesunhotels.com/hotel-marina-brela.aspx

http://bluesunphotos.com/index.php?album=Hotel_Marina

https://www.google.hr/maps/place/Bluesun+Hotel+Marina***/@43.369945,16.927238,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x560dcc3fa2ed7442

Termin održavanja susreta je ostao isti 27.05.2016. – 29.05.2016. godine.

U ponudi hotela imamo jednokrevetne, dvokrevetne i  trokrevetne sobe ( dvokrevetna soba sa pomoćnim ležajom).
Napominjem da  su u dvokrevetnim sobama dimenzije kreveta 200x180 cm ( bračni krevet) a u trokrevetnim sobama  gore navedeni bračni krevet plus pomoćni ležaj 190x120 cm!!!

Opcije boravka su slijedeće:

A     Polupansion u dvokrevetnoj sobi 27.-29.05.2016.godine, ručak u subotu i 1 majica  = 84 Eura
B     Polupansion u jednokrevetnoj sobi 27.-29.05.2016. godine, ručak u subotu i 1 majica = 108 Eura
C     Polupansion u trokrevetnoj sobi 27.-29.05.2016. godine, ručak u subotu i 1 majica  = 78 Eura


Na susret je moguće doći 2 dana ranije i ili ostati 2 dana duže od zakazanog termina uz nadoplatu za opciju A 30 Eura/dan, opciju B 42 Eura/dan te opciju C 27 Eura/ dan, po osobi.
Ukoliko netko želi boraviti 1 dan (petak ili subota) plus ručak i majica opcija A će koštati 54 Eura, opcija B zapada 66 Eura te opcija C 51 Euro.
Prijave za susret primamo do 01.05.2016. godine,  te do toga datuma garantiramo smještaj u Hotelu Marina,  ručak, majicu i promotivne cijene pića, wellnesa i dr.
Uz prijavu potrebno je uplatiti akontaciju u iznosu cca 24 Eura = 170,00 kuna po osobi ( broj računa dostavim na mail), a ostatak iznosa se plaća na recepciji hotela te je moguće platiti karticom ili gotovinom.

Osobe koje će boraviti samo jedan dan i neće biti na ručku te ne žele majicu nisu obavezne uplatiti akontaciju već  platiti na recepciji  samo boravak u  hotelu.

Molim Vas nastojte se prijaviti do 01.05.2016. zbog  tiskanja majica i obaveza prema hotelijeru koji će neprodani dio smještaja ponuditi drugima i nemamo garanciju za smještaj nakon toga datuma.
 
Prilikom prijave je potrebno upisati redni broj za svaku osobu koja se prijavljuje,  koju opciju koristi     ( A, B ili C), trajanje boravka i s kojom osobom/a(redni broj)  dijeli sobu ( u slučaju opcije A ili C) te veličinu majice.

Također je potrebno dostaviti na slijedeću e-mail adresu: susret.brela@gmail.com svoje puno ime i prezime,nick, spol,  redni broj pod kojim se prijavio na forumu te specifikaciju boravka i veličinu majice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala Glaži .... za obveščanje... a sem že na tekočem...so me klical iz TC-ja še isti dan ko ga je odpelou ...:smoke:

 

Duško...iskrene čestitke....krasne barve je ....pa japonc je .... za ostalo bom modro tiho :ras:

sm pa ponosna nate, da si u 3 letih iz MP3ja prek malega stroma ..... prešel na tako mrcino ...

srečno in se vidmo junija na Balkan Turu 3.:OK:

janetka 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!