Skoči na vsebino

Ali samo meni počasi dela?


Priporočene objave

Imam sledečo težavo:

forumske strani mi odpira zelo počasi (imam standardni ADSL) in to me zelo moti. Poskusil se odpirati tudi druge strani in mi jih odpre BP. nevem, kaj naj storim zato vas sprašujem kako in kaj.

je možno da je ta težava z vašim strežnikom?

Lp

FlamE

PS: recimo za odpiranje te teme sem porabil 22.72 sekunde :(

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to tudi pri meni vsake tok časa :angry2:

enkat dela normalno, potem en teden zeloooooooo počasi (kot si opisal) in potem spet en mesec ql pa spet dva tedna počasi,......

ne vem kaj bi blo to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam sledečo težavo:

forumske strani mi odpira zelo počasi (imam standardni ADSL) in to me zelo moti. Poskusil se odpirati tudi druge strani in mi jih odpre BP. nevem, kaj naj storim zato vas sprašujem kako in kaj.

je možno da je ta težava z vašim strežnikom?

Lp

FlamE

PS: recimo za odpiranje te teme sem porabil 22.72 sekunde :(

Meni se tut velikrat pojavi enaka težava, imam Siol ADSL povezavo, pomaga pa, če se takrat ko mi počasi odpira odjavim in se nazaj prjavim (mislm internetno povezavo, ne pa MS računa)...probaj, pa boš vidu, men vedno pomaga... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men isto ja. Samo ta odjava z intrneta pa takoj prijava nazaj men nč ne pumaga, lepo da saj enim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Mogoče prideš lih takrt na ta foruml, k je strežnik oz. linija najbolj obremenjena. Ne vem... jst nimam taga problema, zato sklepam da je to tako, saj tak vzrok je ponavadi tudi na drugih straneh.

Popravljeno . Popravil extr3m3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam občasne težave z nalaganjem Motosvet strani - ostalo dela vse OK. Dela tako počasi, da enostavno obupam. Naslednji dan je ponavadi OK.

Poskusil sem že vse mogoče - in obupal nad poskusi.

Edino ena stvar me še zanima: ali imate težave samo tisti, ki dostopate do foruma z več kot samo enim računalnikom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

adsl je zdej kriv ker je ms forum na ful load-u ?

:eek: :eek: :eek:

In po čem sklepaš, da je naš server na "ful load-u" ?!? Aja, se oproščam, tako pravi sosedova Micka. Krneki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi pri meni velikokrat dela pocasi...ampak zeloooo pocasi...vsi drugi forumi pa delajo vedno ok...motosvet pa kakor mu zapase 1x hitr ko strela 1x pocasen ko polz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi pri meni velikokrat dela pocasi...ampak zeloooo pocasi...vsi drugi forumi pa delajo vedno ok...motosvet pa kakor mu zapase 1x hitr ko strela 1x pocasen ko polz :D

Naša statistika kaže, da overloada ni in da odzivni časi zelo malo varirajo. Nenazadnje smo na najhitrejši povezavi v svet, ki jo je v Sloveniji sploh moč dobiti.

Še enkrat - preverite pri sebi in svojem ponudniku, težave niso pri nas. (Ali pa izklopi BitCometa, ki ti v ozadju downloada warez) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar se pri meni pojavi ta težava, jo preprosto rešim tako, da prekinem povezavo in jo nato spet povežem. Včasih rabi par poskusov, ampak vedno deluje. Res pa je tudi, da se mi to dogaja samo na motosvetu. To me ne moti preveč, ker se mi to zgodi na vsake toliko in pa ker se težavo hitro reši.

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje dneve tudi Siol nadgrajuje opremo...to so nam zaupali po mailih, tako da mogoče je stvar tudi v tem...vsaj pri meni večkrat prekine oz. ne deluje pravilno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar se pri meni pojavi ta težava, jo preprosto rešim tako, da prekinem povezavo in jo nato spet povežem. Včasih rabi par poskusov, ampak vedno deluje. Res pa je tudi, da se mi to dogaja samo na motosvetu. To me ne moti preveč, ker se mi to zgodi na vsake toliko in pa ker se težavo hitro reši.

popolnoma isto je pri meni......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje dneve tudi Siol nadgrajuje opremo..

In zaradi tezav ne morejo spati. Da nam, ubogim uporabnikom, omogocijo srfanje.

SIOL saks. No ja, mogoce pa vsaj delafcem placajo nadure. In smo mi "uporabniki" odvecni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!