Skoči na vsebino

Ali samo meni počasi dela?


Priporočene objave

meni dela ko šus :grim

Takoj, ko sem tole prebral sem počistil zgodovino in piškotke vzel pot pod noge in šel na podstrešje še resetirat modem, . :slap:

Dele se mi pa že v glavi vrti ob brzine! :yea1:

Svaka Vam čast na mene. :OK:

Nimam pojma zakaj sem dva dni čakal, motilo me je le, ker so druge strani kr dobro šle.

Thanks, da sta mi odprla oči. :eek:

By

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jz sm tud pobrisov zgodovino pa piškotke pa mi še zmer ful douh odpira :?

Modem izključi za par sekund, pr men je blo vrjetn to.

Zdaj pa res dela kot mina. :P

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Se danes nekaj zatika? Opazil že na tlaki popoldne, zdaj pa še doma. Zadeva za kako minuto "obvisi" (gl. sliki), potem pa se odpre. Ostale strani (guglni, yahuji, najdisiji itditd) se odpirajo z normalno hitrostjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi kadar šefi kaj nalagajo, da je pol trokiranje :D drugač pa dela hitro... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Se danes nekaj zatika? Opazil že na tlaki popoldne, zdaj pa še doma. Zadeva za kako minuto "obvisi" (gl. sliki), potem pa se odpre. Ostale strani (guglni, yahuji, najdisiji itditd) se odpirajo z normalno hitrostjo.

Evo meni danes dela-trokira-počasi odpira...... :cry:

post-2154-1171815237_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mat k**** nikamor ne gre zadnje dni. Saj sem potrpežljiv, ampak me je vsa volja do nabijanja minila (no skoraj vsa :devil: )

Kaj je to za en :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to za en :devil:

Preveč nas je al kwa :whistle: . . . . dej te MS-jevci to porihtat, vsaj na hitrost GOOGl-a :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Mat k**** nikamor ne gre zadnje dni. Saj sem potrpežljiv, ampak me je vsa volja do nabijanja minila (no skoraj vsa :devil: )

Kaj je to za en :devil:

Se mi zadnje dni zeloooo pogosto zgodi, da kliknem na neko temo in potem grem lahko kavo kuhat, predno se odpre ali pa na Preglej nove objeve isto. Potem zaprem IE in ga ponovno poženem in gre včasih naprej včasih pa tudi ne.

Tem fajle in ostalo svinjarijo redno brišem , ravno tako mi v teh primerih IE dosti hitro deluje če grem na druge strani. A nas je res že preveč :krneki:

Kaj se dogaja :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zadnje dni zeloooo pogosto zgodi, da kliknem na neko temo in potem grem lahko kavo kuhat, predno se odpre ali pa na Preglej nove objeve isto. Potem zaprem IE in ga ponovno poženem in gre včasih naprej včasih pa tudi ne.

Tem fajle in ostalo svinjarijo redno brišem , ravno tako mi v teh primerih IE dosti hitro deluje če grem na druge strani. A nas je res že preveč :krneki:

Kaj se dogaja :alien1:

Jebiga, preveč kavo piješ in :smoke:

ps: meni dela bp... :yea1: se ve siol... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že jaz tudi mislil vprašat, včasih dela super, včasih pa sploh ne odpre teme (ubistvu tak počas da me mine prej).

Pa vseen al odpiram z IE al firefox.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že jaz tudi mislil vprašat, včasih dela super, včasih pa sploh ne odpre teme (ubistvu tak počas da me mine prej).

Pa vseen al odpiram z IE al firefox.

Točno tako je pri meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno preobremenjeno vse skupaj.

Ampak če bo spet kaka nadgradnja, bomo spet brez česa ostali :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno preobremenjeno vse skupaj.

Ampak če bo spet kaka nadgradnja, bomo spet brez česa ostali :headbang:

Ukinili bomo vse možnosti zunanjih povezav, vključno s tvojim podpisom, ki se nahajajo na čudnih strežnikih povsod po svetu in na odzivnost katerih čaka tvoj brskalnik, pa bo mir. (Firefox prav lepo izpiše, kje se je zadeva ustavila oz. na kaj čaka brskalnik).

In kaj je referenčna stran za testirat, če vam internet dela normalno... morda www.siol.net

P.S.

Da vam bo uspelo preobremeniti trenutna strežnika, pa se boste morali še malce "namnožit" in to kar nekajkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.

Da vam bo uspelo preobremeniti trenutna strežnika, pa se boste morali še malce "namnožit" in to kar nekajkrat.

:alien1: Pa ti nisi resen, kaj ste ga(MS-forum) nadgradili v "črno luknjo", da jih tolk lahko sprejme :rolleyes: hec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!