Skoči na vsebino

Ali samo meni počasi dela?


Priporočene objave

konkretno danes ali dela kot blisk al pa krneki blokira, potem se mi 2x objavljajo posti ipd...

npr. prej sem kliknil na Preglej nove objave je odpiral ene tri minute what's the problem?

konkretno danes ali dela kot blisk al pa krneki blokira, potem se mi 2x objavljajo posti ipd...

npr. prej sem kliknil na Preglej nove objave je odpiral ene tri minute what's the problem?

evo zdaj napr sem kliknil objavi pa še nič ....

evo spet 2x

konkretno danes ali dela kot blisk al pa krneki blokira, potem se mi 2x objavljajo posti ipd...

npr. prej sem kliknil na Preglej nove objave je odpiral ene tri minute what's the problem?

konkretno danes ali dela kot blisk al pa krneki blokira, potem se mi 2x objavljajo posti ipd...

npr. prej sem kliknil na Preglej nove objave je odpiral ene tri minute what's the problem?

evo zdaj napr sem kliknil objavi pa še nič ....

evo spet 2x

nagaja ponovno :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahahahahahahahahahahah :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ti se kar smej. Vi že veste kako je prav, ter kaj je res in kaj ne. Več kot očitno vam nekaj manjka, da ne dela tako kot mora, pa obračaj kakor hočeš.

over and out

eDIT: ravno med oddajanjem tega posta je bla rahla pavzica..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih za popizdit odpira forum kako minuto...

pol pa dela normalno nekaj časa in spet freezne :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hja,kot pravi en lep star cerkven pregovor:potrplenje je božja mast in gorje tistemu,ki se z motosvetovo maže :whistle: :evilgrin: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je postalo že stalnica, da ali dela kot blisk, ali pa blokira za pa minut vljudno prosim za pojasnilo oziroma razlago če se da kaj poštelat hvala .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno bolj pogosto mi dela počasi :)

je postalo že stalnica, da ali dela kot blisk, ali pa blokira za pa minut vljudno prosim za pojasnilo oziroma razlago če se da kaj poštelat hvala .....

Jaz imam enake probleme. :unsure:

Ampak kot ponavadi bodo rekli, da je pri njih vse v redu in da nam nagajajo marsovci. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam enake probleme. :unsure:

Ampak kot ponavadi bodo rekli, da je pri njih vse v redu in da nam nagajajo marsovci. :alien1:

Marsovci so zakon...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, meni je bila sicer bolj všeč prejšnja, ampak se bomo navadili tudi na to :)

Drugače pa sem tudi jaz že velikokrat opazil, da Motosvet dela počasi, medtem ko odpiranje ostalih strani deluje normalno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa dela počasi če vzadaj "vozite" še P2P z več sto povezavami.

Če bi bil samo to problem,bi bil že zdavnaj pri večini rešen :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil samo to problem,bi bil že zdavnaj pri večini rešen :hmm:

Problem so Googlebot, Yahoo! in Archive.org itd., ki se istočasno pasejo (indexirajo) po forumu. Posledica tega je, da pride do toliko istočasnih zahtevkov, da mysql strežnik preprosto poklekne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!