Skoči na vsebino

Priporočene objave

Pozdravljeni! Pred dobrim mesecem sem kupil Piaggio NRG power, pri 1000 km sem ga odblokiral (vse tri blokade)...tako da je končna hitrost okoli 80km/h. Gre mogoče keremu več?? Razmišljam pa še o nadaljnih predelavah...je že mogoče kdo tako daleč?? Ker moj namen je končna okoli 120 km/h, brez 70ccm kit-a.

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je možno edino z 50cc alu kitom, če misliš met original mašino, ne sanjaj da boš videl 100, kaj šele 120

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Pred dobrim mesecem sem kupil Piaggio NRG power, pri 1000 km sem ga odblokiral (vse tri blokade)...tako da je končna hitrost okoli 80km/h. Gre mogoče keremu več?? Razmišljam pa še o nadaljnih predelavah...je že mogoče kdo tako daleč?? Ker moj namen je končna okoli 120 km/h, brez 70ccm kit-a.

l.p

Katere tri blokade pa si dou to vn? A ta NRG ima frgazar? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tapravim auspuhom in optimalnimi nastavitvami bi mogoče pršu celo do 15 al pa celo 16 konjev... to je ogromno za 50cc... ampak to more bit res vse v piko narjen... menjan vžig, gred, pač evo kit še, izpuh taprav, vario, lepo prenosi naštimani, kuplunga... pa pravi frgazar... ene 19 bi blo dost... filter obvezno seveda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene ne varajo podatki ki sem jih prej vidu, a ni NRG Power PureJet einšpricar? A obstaja NRG Power na frgazar? :) Ker če je to einšpricar potem nimaš kj predelovat 50cc do 120, ker ni teoretičnih šans... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti na začetko ko daš kontakt kaj ropota notr (brrrrrrrrrrrrrrrrr....) :?

al pa povej če maš kurbl :?

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...glede fergazera pa newem...po moje ga ima, razen če einšpricar izgleda enak kot fergazer??

zgledat mora enako, sam mislm da piše nekje PureJet, če ne pa tko kot je k0ci reku... če ti na začetku ropota je einšpricar... :) glede starterja tut, če ne pa poglej kapo cilindra, če je svečka direkt navpično na bat, potem je frgazar... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh...ja, skuter ma kurbl, svečka pa je direktno na bat, tak da ima fergazer...ampak, zgleda da nebo nič iz predelav, ker sem imel nesrečo...en bedak očitno ni znal pogledat nazaj :angry: Tak da...skuter je razbit; prednje vilice, maska, luči, zavorni sistem, skratka ves sprednji del poškodovan, pa še leva stran vse plastike zlamane,...na srečo je bil danes doma cenilec, in je skuter totalka, tak da grem po novega :OK: Mate kakšne predloge, kateri bi bil boljši?? Ker razmišljam o NRG-ji, enakem kot sem ga mel zaj, ampak bi sedaj vzel vodno hlajenega, ker pravijo da se da bol spedenat?? :?

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vodno hlajen se defenitivno da bolj spedenat, vendar ti priporočam novo Gilero Runner... frgazar seveda... izredna mašina, baje super lega na cesti, ker so kotači malo večji, spedenat se pa da do konca... pa še lepa je ko prasica... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bom ostal kar pri NRG-ju, ker mi je res lep :OK: Kak pa je z blokadami...pravijo da jih je nabolše vzet ven čim bolj pozno...oz. na prvem servisu. Vem da sem jih pri typhoonu, ko sem ga mel, sam vzel blokade ven na 300km, pa je blo vse ok, končna je 85km/h po števcu (ki pa se mi zdi da je kar precej lagal :hmm: ) Kaj pa vi pravite...na kolko km bi jih lahko dal ven?? Pa pri kolko km ste jih dali vi ven??

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolš jih je vzet ven takoj, še preden ga prvič vžgeš, ker se mašina ne rabi mučit

Ta odgovor se mi najbol dopade, ker se mi ni lih prijetno vozit 50 :OK:

Kaj pa glede kakšnih drugih stvari...za prenose lih newem kaki bi bli najbolši za nrg-ja...prvi "podvig" bo nek auspuh...v načrtu je kak yasuni, kaj pa glede variatora?? Neke finančne omejitve lih ni, nebi pa rad dal "dosti gnara za malo muzike"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi te Yasuni Z ali R, nevem keri je za original pa Malossi Multivara in bo skuter kar solidno šel za original :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sn gledo na www.scooter-attack.com da majo dosti cenejše dele za skutere kot pri nas...mogoče ve kdo kak je z poštnino?? Če bi si kaj naročo, da me nebi pol poštnina prišla tlko al pa še več, ko da bi pr nas kupo. :BUA:

Sedaj pa sprašujem za kolega ki ima istega nrg-ja kot jaz. Kupil si je športni zračni filter...sedaj pa ne vema kako dizo bi dala not, da bi šlo, ker zaj ga duši. V orginalu je diza 53, fergazer pa je dellotro 17,5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, poštnino plačaš, tko da se ti bolj splača naročit več stvari, ker potem poštnina ne nardi tazga efekta na plačilo, če boš pa sam auspuh naroču pa nwem če se ti splača, en mal še, v Sloveniji tudi plačaš poštnino, ne pozabt... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa sprašujem za kolega ki ima istega nrg-ja kot jaz. Kupil si je športni zračni filter...sedaj pa ne vema kako dizo bi dala not, da bi šlo, ker zaj ga duši. V orginalu je diza 53, fergazer pa je dellotro 17,5.

Več diz moreš probat, nekje od 80-90 bi mogla biti vredu.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sn gledo na www.scooter-attack.com da majo dosti cenejše dele za skutere kot pri nas...mogoče ve kdo kak je z poštnino?? Če bi si kaj naročo, da me nebi pol poštnina prišla tlko al pa še več, ko da bi pr nas kupo. :BUA:

Sedaj pa sprašujem za kolega ki ima istega nrg-ja kot jaz. Kupil si je športni zračni filter...sedaj pa ne vema kako dizo bi dala not, da bi šlo, ker zaj ga duši. V orginalu je diza 53, fergazer pa je dellotro 17,5.

lej na skuter atacku ne boš mogu naročit, ker ti bodo nazaj poslal mail, da je njihov zastopnik za slovenijo skuterkit, in boš mogu pri skuterkitu naročit (sm že probu )

dizo daj pa ka jst vem....probaj 60 al pa 65

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namestitev filtra uspela :OK: Ni se mi dalo it kupit dize, sn rajši malo večjo luknjo v orginal dizo naredo, pa pusto blokado v filtru not, pa dela :grim Razn "malo" večje porabe je vse ok. Še posebaj zvok je zakon :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa v mislih na NRGja vršt gor mašino od Runnerja 180 :D

Zdej pa ne vem, nosilce bi itak dou druge gor pa use, sam me bl zanima če bi sploh šasija od NRGja zdržala tako maso + moč ;) B)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!