Skoči na vsebino

Priporočene objave

Dobr pol :D sam pol bi blo dobr da bi tud une bremze od 180ke gor dou (zavorne čeljusti) pa to? :) k mislm da te od NRGja naujo kej preveč prjele pol :D aja pa vilce spredne bi blo tud dobr od 180ke gor dt ne ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Newem klko te bo to vse prišlo, samo bol bi se ti splačalo da kupiš runnerco 180,...na petovia-avto jo majo za 669k :OK: Razen če bo predelava nrg-ja bol poceni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red Arrow: To itak ;)

longboy: Ma kaki 670k za skutr si normaln !? :D mašino od 180ke mam NRGja bom dubu za 120k tko da kej preveč drago ne bo to use skp lih...upam.. :OK: :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh bremze, itak bi tut te zdržale, najbol bo d kupš oversize disk pa čeljust pa maš

bodo sigurno te bol prjele ko original od 180

lej štel ne rabš nč kej predelat, če zdrži 20hp+ od teama pol bo tut to zdržalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej 180ka ma itak 21KM tko da, kokr pravš, bi mogl zdržat :)

Kaj bi pol ubistvu sploh rabu use narest:

- Nosilce od 180ke

- Mašina gre itak cela dol pa od 180ke gor

- Spredne vilce od 180ke

- Disk + čeljusti od 180ke ( ovesize disk ne vem kok pride tko da..pomoje cenej tko)

pa tud vem da te dobr primejo :OK:

Za drugo pa ne vem kaj bi še pol blo treba pomoje je to to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravleni :D v kratkem dobim piaggio nrg mc2, l.2000, prevoženih:11000, nepredelan,brez blokad...ali mi lahko gdo pove okvirno ceno skutrčka...pelu sn se učeri znjemu pa potegne tk da je kr vesele..pa baje gre 96(po števcu)...se pravi ene 85-90 realno :OK:

piaggio.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po avto netu poglej,drugač majo pa cene okol 200(ker je še mc2),pa prej manj ko več.ker 250k sit že ma 2002 letnik.(pa take majo nastavlene cene) .)

pa vsak še neki spusti

Popravljeno . Popravil brzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi mi gdo znau powedat ka nj nardim za tehničnega..da mi bo šou 45km/h?al se mi kr splača kupit tist omejevalec obratou pa niam pol problemou s kopsi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš več blokad oz. jih nisi dubil zravn ko si kupu motor pol mislm da je najbl kul da kupš omejevalc ;) sploh pa omejevalc lah uklučš kadr hočš une blokade and stuff bi lah uporablu pa za na tehnični pol bi pa dou vn k ti itak nikamr neb šlo :) tko da tistih 9jurčkou k je, se ti splača reskirat ...pomoje... :)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej jst mam mašino od 180ke ampak je na disk :) a to pol vrjetn neb šlo na NRGja k ma zadi bobn ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Imam piaggio nrg power (2006)....odstranil sem že blokado v motorju in v frgazarju....menjau sn tudi avspuh (gor sem dal izpuh od gilere runner. vendar sem ga razrezal in pobrau use vn)..v frgazer sem dau tudi večjo dizo (64)....ker pa je končna hitrost dokaj boga (75-80km/h ) sem se odločil da kupim športen avspuh....

KAJ PREDLAGATE...meni je sicer kolega rek da je LeoVince ZX tabolš...končna hitrost z njim pa je okol 115km/h......zanima me glede valčkov pol....valčki k jih dobiš zran avspuha če so zakaj al so u kur**

Popravljeno . Popravil frimy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj kolega se je tako zmotu do loh sam bruhas al mu pa stevc laze za 30:D!!!! ZX je med bolsimi ampk s pravilnimi nastavitvami frgazrja brez blokad in z ZXom bos dosegel max 87-90 kmh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam piaggio nrg power (2006)....odstranil sem že blokado v motorju in v frgazarju....menjau sn tudi avspuh (gor sem dal izpuh od gilere runner. vendar sem ga razrezal in pobrau use vn)..v frgazer sem dau tudi večjo dizo (64)....ker pa je končna hitrost dokaj boga (75-80km/h ) sem se odločil da kupim športen avspuh....

KAJ PREDLAGATE...meni je sicer kolega rek da je LeoVince ZX tabolš...končna hitrost z njim pa je okol 115km/h......zanima me glede valčkov pol....valčki k jih dobiš zran avspuha če so zakaj al so u kur**

za ta motor kupi rr, ali pa technigas rs70

valčki zraven so pa kar tapravi, ne dajejo oni not kar enih tretjih valčkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni že nekaj tem o NRG-ju :hmm: , ker za vsaki šravf tudi ni potrebna nova tema.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam piaggio nrg power (2006)....odstranil sem že blokado v motorju in v frgazarju....menjau sn tudi avspuh (gor sem dal izpuh od gilere runner. vendar sem ga razrezal in pobrau use vn)..v frgazer sem dau tudi večjo dizo (64)....ker pa je končna hitrost dokaj boga (75-80km/h ) sem se odločil da kupim športen avspuh....

KAJ PREDLAGATE...meni je sicer kolega rek da je LeoVince ZX tabolš...končna hitrost z njim pa je okol 115km/h......zanima me glede valčkov pol....valčki k jih dobiš zran avspuha če so zakaj al so u kur**

Lol tvoj kolega nima pojma oz. ima pokvarjen števec :blink: , 115 km/h še od daleč neboš videl samo z menjavo avspuha :closedeyes: . Leovince ZX je najboljši avspuh v svojem cenovnem razredu glede na moč, ki jo iztisne. Sem imel ta avspuh na svojem bivšem stalkerju in je skuter šel približno 80-85 km/h pa nič več, tako da boš moral za 115 km/h kupiti še kaj več kot samo avspuh :D (razen, če se seveda ne zgodi čudež :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

120....hehe...to vids dzabe kupovt H-E predelavo ce lahk sam blokade das vn in jih mas 120 not :P

Tehnigas RS pribi ja al pa Next-r ta s emi zdi tut kr dost solidn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nekaterim se dogajajo tud cudezi k so se z gilerami brez blokad pelal 120:D:D:D:D

ja seveda, 190.. fak ste zabiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Piaggio NRG POWER 2006

zanima me ali ima ta motor blodado na elektroniki ? ? ?

zdaj mi pride max. 9000 obratov.. ! :?

Popravljeno . Popravil frimy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!