Skoči na vsebino

FS#12 - 6. julij 2002 - ADRENALINSKI VIKEND NA SOČI


Priporočene objave

Joj ce je se mozno bi se prijavil na rafting!!! :wink: :roll:

Torej velja:

1x piknik

1x rafting

Perla, oprosti ampak tko je ratalo, ce se lahko se zmeri pridruzim.. :puppydogeyes: :oops:

Se zmeri pa iscem nekoga ki bo prisel do Bovca z juga (kjerkoli z juga) da bi se mu pridruzil, da ne bom lih sam hodu. Please... anybody... :?: :morning: :splat:

LP duhc (komi cakam!!!!) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, vsi se nekaj odjavljate...:(

a nisi tudi ti med odjavljenimi ?

Ti to resno sprasujes?! Pa da bi spustil zur, ki je v MOJIH koncih (no, vsaj takrat, ko sem bil mlad :D - torej osnovna in srednja sola), ko sem prezivel vse svoje pocitnice in premnogokateri vikend, pa na Kaninu imel letno smucarsko karto, pa po Soci sem se pojal z vsem moznim, od navadnih kopalk, gum, kajaka do rafta, prevozil vse vukojebine s CTXom od Predila, Vrsica, do Nove Gorice, v vojnem letu prekartal vseh 65 dni pocitnic, da nismo imeli v blokcu vec za pisati.... In da bi se JAZ odjavil s forumskega?! A ne ne ne, dragi klemens, megalomansko si se zmotil.... nekaj si narobe prebral.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla, še eno nedolžno vprašanje.... :?:

Kaj rafting je v dvakrat prva runda ob 13.00 in druga runda ob 15.30 ali pa sem kaj narobe razumela :oops:

Hvala...

Pozdravček, Uti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....z veliko žalostjo :twisted: sporočam, da moram mici odjaviti iz raftinga.......

piknik pa definitivno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Soca bila danes DIIIVVVVJJJAAAAA, smo sli 4 instruktorji v raftu pa nas je premetalo kot ze dolgo ne ;) ! Jutri bo soca idealna za rafting, mislim pa da tudi v soboto vode ne bi smelo primanjkovati! Tko da glede prenizke vode se nimate kaj bat! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, vsi se nekaj odjavljate...:(

a nisi tudi ti med odjavljenimi ?

Ti to resno sprasujes?! Pa da bi spustil zur, ki je v MOJIH koncih (no, vsaj takrat, ko sem bil mlad :D - torej osnovna in srednja sola), ko sem prezivel vse svoje pocitnice in premnogokateri vikend, pa na Kaninu imel letno smucarsko karto, pa po Soci sem se pojal z vsem moznim, od navadnih kopalk, gum, kajaka do rafta, prevozil vse vukojebine s CTXom od Predila, Vrsica, do Nove Gorice, v vojnem letu prekartal vseh 65 dni pocitnic, da nismo imeli v blokcu vec za pisati.... In da bi se JAZ odjavil s forumskega?! A ne ne ne, dragi klemens, megalomansko si se zmotil.... nekaj si narobe prebral.... :D

sorry. na spisku te ni, prijava pa je, pa sm sestel 1 in 1 in zgleda ni 2 :)

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rafting je v dvakrat prva runda ob 13.00 in druga runda ob 15.30 ...

Uti, nene - nasa runda je ob 13. uri, ce kdo ne bi mogel priti v to skupino, pa se lahko prikljuci tisti ob 15.30.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla, žal je vsevišnji rekel NE. PEPE ne pride na Sočo. Ne jokat.

PEPE

Če že Perla ne sme jokat, bom pa jst. UUUUUUEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

icetours odpoveduje udelezbo - zal.se vidimo.

spet jokam. :(

Igra solz ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto na koncu prijavljam sebe in Masterja od Disasterja.

Nič vode, nič elastike,

zabava + logorovanje, če ne bo preveč dežja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!