Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

Vsega pa tudi ni treba verjet kr se tle napiše, js jo mam zdej 2 leti in je gor leo vince, ze kupu sm jo z leotom, pol sm ga pa odpru in prežagal cev tako da je izpih direkt vn in je glas boljši pa motor se lepše zarti, hitreje dobiva obrate in pozna se malček pri pospeševanju vendar res malo, najblj to vidiš ko greš v kakšen klanec pa ti vleče tudi na rahlo nižjih obratih kot prej, če kdo kupuje varco me lahko klikne na pm, ker jo prodajam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto k tačke brus je od njega ja :)

a ti si ze vido posnetek... :lol: jih je blo vec haha pa so se spravl na tist bog ovinek :OK: B) ql

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo že vsi vidl ja heh. Ma nevem, tale Honda je men tak majka da bi ga takoj mel, sam kaj qurc, je bla izven mojih finančnih zmožnosti :whistle: Majka motor :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi jo dobil, ampak 2,3 leta staro z čuda kilometri.. nevem no :)

ja uau in kaj je to 2,3 leta za takšen motor... pa verjetno bi manj crkovala kot tomos... sam pa nisem nek pristaš te varaderce in je pomoje dobro da si kupo sm pa čeprav tomosa, se lahko bolj igraš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem da ti ni žal. Cene majo ful nabite res, ampak vem da je zakon motorčič :) To leti 120 ne? Moj tomos gre sam 95 heehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je pri SM tok važna končna, čist povsod kjer se zberete tomos riderji se kregate o končni :slap: nobeden pa še ni dal gor slike kjer se pelje po robu gume in ˝petka˝, tko kot se za SM spodobi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok glej, da ti povem.. 95km/h je za vsak segment motorja u kurcu top speed :) Vem da ni namenjen neki hitrosti, samo pravim da vseeno gre premalo :) Smo že petkali, pa balančkal tud :whistle:

OFF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja gre ja 120 smo na ravnini pa da ni cesta pravc slaba hihi...:D pa sej glavn da se peles :rolleyes: pa to si ti kupo rablenga tomosa al je new???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novega sm kupil.. pa še to smo zglihali za par sto evrov v trgovini hehe, tk da sm ga poceni dobil.

hehe to je pa fajn da mu u trgovini zbijes ceno :OK: sm zvok more met pa zihr svetovni?? k mas akrapota gor... kok ma to kw??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj pa pa mnda 10,6 al 11 pa je drgac skor 100kg tezji od twojga pa so mi usi govorl da to nebo slo nikamo pa to sm glede na njegovo tezo fuul dobr potegne :naughty: :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aia a ma tolk ...??? ma jst sm nek zaznau nej bi meu mal man ko 80 kg heh :D ocitno sm se zmoto... moj pa pa drgac cist napovjen z benzom 170kg+ mojih 90 :D heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@payback kai novo si kupo? pa iz ok. celja ki približno? dai gremo kam skup drugo leto na kako vožnjo pa to :naughty:

Popravljeno . Popravil shark90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@payback kai novo si kupo? pa iz ok. celja ki približno? dai gremo kam skup drugo leto na kako vožnjo pa to :naughty:

em ja novo sm kupo :D drgac sm pa iz draml....skod si pa ti??? pa lahk se bomo zmenl heh smo da sneg skopni pa da je mal bol topl B) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em ja novo sm kupo :D drgac sm pa iz draml....skod si pa ti??? pa lahk se bomo zmenl heh smo da sneg skopni pa da je mal bol topl B) O:-)

iz sl. bistrice drugač pa ko bo min +10 vuni heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!