Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

mene pa zanima če je kdo z notranjske ali bližne okolice ?

miklavc mimgrede za cesto ne najdeš slabših gum kukr scorpionke... še posebi če je cesta mokra... te gume so ustvarjene za vse drugo prej kukr za cesto....

pride kdo kej na rakitno ? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še 1 clip, ta je v veliko bolši kvaliteti kot prejšni klik!

Glejte v visoki kvaliteti!!

:worship: komaj čakam na nove clipe, da se vama bom lahko smejal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če je kdo z notranjske ali bližne okolice ?

miklavc mimgrede za cesto ne najdeš slabših gum kukr scorpionke... še posebi če je cesta mokra... te gume so ustvarjene za vse drugo prej kukr za cesto....

pride kdo kej na rakitno ? ;)

Katere gume pa maš gor, če smem vprašat? sam sem razmišljal da bi zamenjal gume z pirelijevimi scorpion trail. Ima gdo kakšne izkušnje z temi gumami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere gume pa maš gor, če smem vprašat? sam sem razmišljal da bi zamenjal gume z pirelijevimi scorpion trail. Ima gdo kakšne izkušnje z temi gumami?

glej od takrt k sm se ulegu s pirelli sploh ne gledam več teh... uzel sm dunlop arrowmax gt 501... men so super... lohka se pelem po spodnji zaščiti za avspuh pa mi nč ne drsijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa scorpionke še niso razočarale, čez jezersko gre do stopalk brez vsakega drsenja gum, v dežju pa tudi dobro prime, po tereno ste pa vidli da ni kakih problemov :D tk da jaz ostajam pri skorpionkah :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Po koliko prevoženih km ste prvič menjali ketno pa gume? Jaz sem prevoziv s to ketno dobrih 13000km pa je na španerju že v rdečem območji oz na oznaki menjava. gume je pa zadnja še 4-5mm spredaj pa 0,8mm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka si pa delo s ketno da je že tolk raztegnjena. Kolk jest vem bi mogla vsaj do 20 000 km zdržat. Jest sem z to ketno naredo slabih 7500 km pa je še tak ko nova. Gume pa tut niso še skori neč znucane, je pa res da je bil sprednja menjana ker sem originalno prerezal nekje na cesti:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Veliko vozilo, redno mazal, včasi malo divjav:krneki:... Sem pa ugotoviv da imajo angleži na http://www.125varadero.com/forum2/ enake probleme. Na servisu so mi rekli naj odstranim en člen in jo poskusim tako namestit če ne bo slučajno prekratka.

ei jest mam zdele to ketno točno 15970 km... sicer jo morajo štelat na vsakem servisu ampak drugače pa ni problema... motor pa zmeraj teče na poune obrate, edino mogoče ene 10x na leto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei mimgrede kolk ste kei naredl km letos... jest jo mam dons glih 1 let pa 1 dan = 15 970 km... dons mogoče še mal nardim...

Js sm v 2 sezonah narediv dobrih 14000K brez vecjih stroskov razen sevrisi večino časa sam in po koroških cestah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

eee mam vprašanje glede šponanja ketne pr varaderci...a se je komu zgodl da se mu zadna guma kei zaustavla, pa to se mi je zgodl po tem k so mi ketno našponal, sem jo sprostil ampak zdai se mi pa zdi pa je preveč razpuščena... kkšna ideja prosim kdo ??

hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok to misliš zaustavla? Dej malo razlož, ker jaz ne razumem, kam misliš s tem. :hmm:

u bistvu je tak zvok pa občutk kt da bi ob neki drgnil, sam sm pogruntu da ob nč ne drgne, pa tud mislm da nei ne bi os smela nč nagajat če bi bla ketna mau bl našponana :D

tko da ne vem kai bi lohka blo... aia pozabu sm oment da se to konstantno ponavla kt da bi biu zobnik zvit, zto k mi napenja ketno pol pa spet spusti... ne vem edino če bi biu res zobnik zvit, kar močno dvomm...

kakšna ideja ?

Popravljeno . Popravil fruc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nimam pojma kaj bi lahko bilo narobe. Sam podobnih težav še nisem imel.

mah sei itq takoj po zimi bom šu na servis pa nei se tam ukvarjajo s tem ;) hvala bogu za garancijo :worship::worship::D:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

u bistvu je tak zvok pa občutk kt da bi ob neki drgnil, sam sm pogruntu da ob nč ne drgne, pa tud mislm da nei ne bi os smela nč nagajat če bi bla ketna mau bl našponana :D

tko da ne vem kai bi lohka blo... aia pozabu sm oment da se to konstantno ponavla kt da bi biu zobnik zvit, zto k mi napenja ketno pol pa spet spusti... ne vem edino če bi biu res zobnik zvit, kar močno dvomm...

kakšna ideja ?

to je pri varaderi normalno da se sliši zadaj tak čuden zvok drgnenja/šumenja je pri moji bilo isto tko da ni nic narobe, jst sm ketno na svoji našponal mnda 1x ali 2x na 14.000km pa ni blo dobenih problemov...samo da ti kolo zaustavla???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Mene neka zanima na starejših varaderih 125 (prvi model).

In sicer kak zveš da imaš malo bencina. Ka se kaka lučka pržge al moreš pogledat v tank?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene neka zanima na starejših varaderih 125 (prvi model).

In sicer kak zveš da imaš malo bencina. Ka se kaka lučka pržge al moreš pogledat v tank?

Hvala

Ja če nima števca za bencin pač gledaš po kilometrih. Skoraj zagotovo pa se tudi rezerva (lučka) prižge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da imaš lučko, tako kot pri novejšem modelu. Dvomim da bi lahko prodajali motorje brez da bi imel na motorju kak pokazatelj koliko bencina še imaš v tanku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da imaš lučko, tako kot pri novejšem modelu. Dvomim da bi lahko prodajali motorje brez da bi imel na motorju kak pokazatelj koliko bencina še imaš v tanku.

nekateri nimajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!