Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

Se to glih opažam, da stari nimajo na števcu nikjer lučke za bencin. :wacko:

haha :lol1:

kaj res števca nima niti lučke nima??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni lučke niti števca pa to ni kul. Ka potem kar po kilomerih predvidevaš kdaj je čas za tankanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno palčk seboj noseš pa vsake tuk cajta tank odpreš pa palčko not pa mereš haha :lol1:

sm če nima števčka lučko pomoje more met

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno palčk seboj noseš pa vsake tuk cajta tank odpreš pa palčko not pa mereš haha trance_21_laughing1.gif

sm če nima števčka lučko pomoje more met

dobra idejatrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful dosti slik od tastarih varaderovtov sn pogledal. In imajo samo 4 lučke - smernik levo, neutralna, dolge luči, smernik desno in je to to, kar se lučk tiče. :wacko: Razen pol še ma odspodaj pod lučkami en mali ekranček z podatki za temperaturo, uro pa prevožene kilometre. To je vse, ka lahko iz slik razberem :(

Popravljeno . Popravil GileraStalker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful dosti slik od tastarih varaderovtov sn pogledal. In imajo samo 4 lučke - smernik levo, neutralna, dolge luči, smernik desno in je to to, kar se lučk tiče. :wacko: Razen pol še ma odspodaj pod lučkami en mali ekranček z podatki za temperaturo, uro pa prevožene kilometre. To je vse, ka lahko iz slik razberem :(

pa ne moreš verjet haha

kuk letnik pa maš tu ozeroma gledaš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne moreš verjet haha

kuk letnik pa maš tu ozeroma gledaš??

Vse letnike starega modela varaderota gledam slike. Pa na nobeni sliki ni nobene lučke za malo bencina :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse letnike starega modela varaderota gledam slike. Pa na nobeni sliki ni nobene lučke za malo bencina :(

Morda se pa na enkranu ko je na armaturki pokaže kak znak al pa kaj takega če ni občine lučke na armaturki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda se pa na enkranu ko je na armaturki pokaže kak znak al pa kaj takega če ni občine lučke na armaturki.

ne tu mi je tut en reku da tastari nimajo nč ku tomos sm125 tut nima moreš tankr odpret pa gledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne tu mi je tut en reku da tastari nimajo nč ku tomos sm125 tut nima moreš tankr odpret pa gledat

Sej moj motor tut nima nč... 1x, 2x si mal zmeden pol pa točno veš kolk motor kur in pod trip na števcu vidš kolk je še kej župce... v primeru da se ošteješ je pa še 3l rezerve tko da se da tut brez lučk pa števcev pa newem kaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej moj motor tut nima nč... 1x, 2x si mal zmeden pol pa točno veš kolk motor kur in pod trip na števcu vidš kolk je še kej župce... v primeru da se ošteješ je pa še 3l rezerve tko da se da tut brez lučk pa števcev pa newem kaj :D

To ja. Tudi sam tako prakticiram. Samo kolikor sem razumel nima niti lučke za rezervo nima. Torej ne veš kdaj ti ostane tiste 3l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ja. Tudi sam tako prakticiram. Samo kolikor sem razumel nima niti lučke za rezervo nima. Torej ne veš kdaj ti ostane tiste 3l.

če nima lučke pa nič ma pa pipico in če začne cukat pa obrneš na rezervo... tak kot tomos apn :naughty: kolk vem ma kawasaki kle 500 tak in pa ninja 900 l. 2003 za tota 2 vem... torej more varadero tud tak met po moji logiki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nima lučke pa nič ma pa pipico in če začne cukat pa obrneš na rezervo... tak kot tomos apn :naughty: kolk vem ma kawasaki kle 500 tak in pa ninja 900 l. 2003 za tota 2 vem... torej more varadero tud tak met po moji logiki...

Jp na pipci maš on pa rezervo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam sicer novo verzijo varaderke pa se mi lučka redko prižge saj vedno tankam po približno 350-380km pri okrog 400km se mi pa lučka prižge pa še to se zelo redko zgodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nima lučke pa nič ma pa pipico in če začne cukat pa obrneš na rezervo... tak kot tomos apn :naughty: kolk vem ma kawasaki kle 500 tak in pa ninja 900 l. 2003 za tota 2 vem... torej more varadero tud tak met po moji logiki...

Ja to pa nisem vedel, da ima na pipico... Pa jaz vseeno mislim, da je še najbolše kar po števcu pa je. Prvič pač vzameš s sabo liter pa pol bencina, če se kje ustaviš, potem pa že tako veš koliko zdrži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tu če nimaš lučke al pa kazavca za bencin se hiter navadeš;)sm moreš videt kuk kirometru zdži tank pa se hiter navadeš:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pri varaderi normalno da se sliši zadaj tak čuden zvok drgnenja/šumenja je pri moji bilo isto tko da ni nic narobe, jst sm ketno na svoji našponal mnda 1x ali 2x na 14.000km pa ni blo dobenih problemov...samo da ti kolo zaustavla???

ma ja kr celo gumo ustavla :S :S... ampak dobr glede na to da sm tko naredu že ene 200 km se ne sekiram kei preveč :P :P... itq zdei sam da sneg gre pa gre na servis ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri na tujih forumih pravijo da naj bi biv za to kriv del št.1 na tej strani KLIK ko bodo na forumo pregledali sporoči kaj je narobe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja kr celo gumo ustavla :S :S... ampak dobr glede na to da sm tko naredu že ene 200 km se ne sekiram kei preveč :P :P... itq zdei sam da sneg gre pa gre na servis ;)

pa to cukanje je po vsej vrjetnosti zarad ketne.... daj motor na stojalo pa probaj kak je našpanana ketna pa malo zasuči pa s5 probaj pa tak naprej... in če je ketna ponekot našpanana te je to to... ker jaz sem meu isti problem, se je motor pri višjih obratih kr mantro tak ko da ga cuka, ker našpana ketno in to v bistvu zabremza pač nekak tak no... v glaunem preveri to :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!