Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

z750 če bo use po sreč

upam da ti bo šlo po sreči.. :rolleyes: glih čeri na grobniku smo gledal, kolk fuul je blo z-jeu... res so 1A :whistle: :evilgrin: Najboljša izbira :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ti bo šlo po sreči.. :rolleyes: glih čeri na grobniku smo gledal, kolk fuul je blo z-jeu... res so 1A :whistle: :evilgrin: Najboljša izbira :trance_27_notworthy:

vare ni več...izpit se že dela na polno grim.gif ....vozm ga mnde lahk tako d dobr kažetrance_40_thumbup.gif...upajmo d bojo še finance rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vare ni več...izpit se že dela na polno grim.gif ....vozm ga mnde lahk tako d dobr kažetrance_40_thumbup.gif...upajmo d bojo še finance rolleyes.gif

A ga lahka voziš če ma pa 81 kW original? Vsaj tule tako piše :?

http://www.motosvet....pis.php?cid=267

Tale ma napisano 77 kW

http://www.motosvet.com/katalog/izpis.php?cid=1582

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, kakšna priporočila imate kej glede gum. Namreč ta teden bom zamenjal obe gumi in nisem čisto prepričan katere bi najbolj sedle na motor. Bile bi ceste, ker po terenu se prakticno ne peljem... Hvala

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, kakšna priporočila imate kej glede gum. Namreč ta teden bom zamenjal obe gumi in nisem čisto prepričan katere bi najbolj sedle na motor. Bile bi ceste, ker po terenu se prakticno ne peljem... Hvala

lp,

Jaz imam naročene dunlop d602 ker se menda dobro obnesejo, sicer naj bi bile mehkejše (+boljši oprijem, -manj skupne kilometrine) od scorpionk. Če pa kdo pozna še katero drugo primerno naj pa javi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem mel gor michelin pilot activ, motor sm kr dost preganjal tud raceland ipd in lahk rečm d so držale super, ble so pa za nekje 10kkm mogoče celo kej več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tudi sam sem imel priložnost peljati tole mašino :) Občutki? Sediš kot na kavču, piha te ne nič, občutek kot, da bi bil na vesoljski ladji saj je motor gromozanski :). Šel sem največ 110 km/h. Pospeški so kar v redu tudi končna sem mi zdi za tako velik, težak motor primerna. Najbolj pa mi je vstal v spominu vžigalnik za cigarete :) Torej odličen motor za daljše ture. Aja edini minus, ki bi ga lahko dal je, da nima lučke za bencin(pač ko ti ga začne primanjkovati, da začne svetiti). Aja pa tudi zadnji sedež je super :) Če imaš zadaj kovček se lahko nasloniš na njega in zaspiš tako je super. Res odličen motorček, ampak vseeno ga ne bi zamenjal za mojega :) To je moje mnenje :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tudi sam sem imel priložnost peljati tole mašino :) Občutki? Sediš kot na kavču, piha te ne nič, občutek kot, da bi bil na vesoljski ladji saj je motor gromozanski :). Šel sem največ 110 km/h. Pospeški so kar v redu tudi končna sem mi zdi za tako velik, težak motor primerna. Najbolj pa mi je vstal v spominu vžigalnik za cigarete :) Torej odličen motor za daljše ture. Aja edini minus, ki bi ga lahko dal je, da nima lučke za bencin(pač ko ti ga začne primanjkovati, da začne svetiti). Aja pa tudi zadnji sedež je super :) Če imaš zadaj kovček se lahko nasloniš na njega in zaspiš tako je super. Res odličen motorček, ampak vseeno ga ne bi zamenjal za mojega :) To je moje mnenje :)

.

da še js mal pokomentiram motor,ima ga moj frend...se strinja z znj-em,samo da on nima vžigalnika za cigarete,posebi všeč pa mi je bila lučka za ler :worship: .Sedež je udoben ja,je pa motor ogromen tak da je tistih 15KM mogoče mal malo za 2 osebi, se pa moj frend kar lepo pelje čez ovinke(bolj kot sem pričakoval),sicer se meni vodljivost ne zdi neki.Končna bi naj bila okoli 120-125kmh.Ima še kovček za 2 čeladi,kar včasih kar prav pride.Tak da motor sploh ni napačen ampak ga pač tudi jaz nebi menjal,ker ne ustreza mojim željam,potreba, in načinu vožnje

lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej tudi sam sem imel priložnost peljati tole mašino :) Občutki? Sediš kot na kavču, piha te ne nič, občutek kot, da bi bil na vesoljski ladji saj je motor gromozanski :). Šel sem največ 110 km/h. Pospeški so kar v redu tudi končna sem mi zdi za tako velik, težak motor primerna. Najbolj pa mi je vstal v spominu vžigalnik za cigarete :) Torej odličen motor za daljše ture. Aja edini minus, ki bi ga lahko dal je, da nima lučke za bencin(pač ko ti ga začne primanjkovati, da začne svetiti). Aja pa tudi zadnji sedež je super :) Če imaš zadaj kovček se lahko nasloniš na njega in zaspiš tako je super. Res odličen motorček, ampak vseeno ga ne bi zamenjal za mojega :) To je moje mnenje :)

Nov model ima tudi to, mislim da je od 2007 prišel ven.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem hotel dopisati, da pri novih modelih tega minusa ni. Sicer pa se tudi jaz strinjam z dejkotom, da ima malo premalo konjev za svojo težo(suha okoli 150 kg). Sicer pa me je presenetilo, da je kar agilen motor. Dobro ko sem ga sam vozil se mi sicer ni zdel ne vem kaj ampak prijatelj ki ga ima dlje časa, kar lepo in hitro požira ovinke.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst sm imel nov model torej l2007, motor je super bil kar se z moje strani tice...za agregat bi rekel da je dost močen ampak ga zjebe razmerje med moč/teža saj motor tehta suhe teze 169kg+17l benza... ce bi ta motor bil tezak kot vecinoma ostale 125ke cca 120/130kg bi dosti bolj šel..se pa na pospeških pozna vsakih 10kg in to kar obcutno..seveda pa mormo tud to upostevat da ni 2t raketa..z njim se je dal ovinke kamot polagat hehe sem mel cist zružene fostrasterje in to z original pnevmatikami pireli scorpion k ze mal delujejo kramparce ampak drzale so se tak ko prbite...edino kar je mene motlo na varaderki so ble bremze... na mariji reki sem kar dosti pogresal kaksne boljse bremze saj navzdol ce si se prpelal prehitro motor do neke mere je bremzal od tam naprej sem pa lahk jst se na glavo stavo pa pune bremzo ko ni blo mocnejsega zavornega ucinka hehe in ce ne ujames prave prestave bi kaj kmalu sel naravnost skozi ovinek, tist ornk zavorni ucinek je res bil slabse..drugace pa kot same bremze niso slabe saj so delovele mirno,tiho,brez kaksnih vibracij.. motor bi lahk reko da je med top 125cc motorji kar pa tud nakazuje tudi cena :S...seveda pa verjamem da ima vsak svoj pogled na zadevo in se vedno najdejo kakšna odstopanja glede mnenj o motorju :D

Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

mam model 2007 (el.vbrizg ogledala že na maski) in dons sm se po srečnih 5800 prevoženih km zaletel z njim ker me je nekdo izsilil in rabim sprednjo desno plastiko =) (masko) ampak ne cele

Hvala za info!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AS domžale, lahko pa vprašaš tudi na servisu v žužemberku. Dvomim da bo kdo imel masko za prodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AS domžale, lahko pa vprašaš tudi na servisu v žužemberku. Dvomim da bo kdo imel masko za prodat.

hvala ti sj če bi ble sam praske mam tipčija ko to porihta sam ko je pa plastika počena :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ti sj če bi ble sam praske mam tipčija ko to porihta sam ko je pa plastika počena :S

Sej če plastika ni prehudo počena se bi najbrš dala zavrit skupi pa bi dost cenej pršo skos, kot pa če boš kupil novo plastiko. Te plastike so ponavadi svijsko drage.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če plastika ni prehudo počena se bi najbrš dala zavrit skupi pa bi dost cenej pršo skos, kot pa če boš kupil novo plastiko. Te plastike so ponavadi svijsko drage.

Tudi če je plastika po koščkih se vse da zvarit , saj plastika se ne zvije tako kot pločevina ampak samo poč. Ali pa če kakšen košček manjka se da nova plastika noter in zavari. Poznam enga, ki mi je moj bivši skuter tako zrihtal, samo se mi pol ni dalo zbrusit in poštrihat. Je pa to pol za 40€ naredil zdajšnji lastnik (zbrusil  in pobarval za mat črno barvo). Skuter je kot nov. Če ga ne bi poznal ne bi nikoli rekel, da je bil razbit. Če rabiš cifro mi pošlji PM. Model je pa iz Litije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če je počena al pa zlomjena lahku sam doma poštimaš če se ti da :D ozameš lotkoln pa taka kovinska mrežca se kup in lepu skp daš če pa kašen košček plastike manka pa pač en drug kos plastike pa mau poštukaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če je počena al pa zlomjena lahku sam doma poštimaš če se ti da :D ozameš lotkoln pa taka kovinska mrežca se kup in lepu skp daš če pa kašen košček plastike manka pa pač en drug kos plastike pa mau poštukaš ;)

Je res. Sam meni se bol dopade tisto da jo zašvasa skupej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res. Sam meni se bol dopade tisto da jo zašvasa skupej.

sej men tut in lepš pride narjeno :D (mislem mn se mučeš)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej po angleškem ebay-jo, tam je še kar robe gor. www.ebay.co.uk

Popravljeno . Popravil miklavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

kupi kdo Varadero 125 letnik 08? :)

Kakšna je po vašm mnenju cena za tak motor? Prodal bi ga za okrog 3500€, ker so tut cene na avt0.net take, pa me zanima vaše mnenje :)

Lp, kastelc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!