Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

Auspuh, sedež in sprednja šajbica niso orginal, pa stranska plastika vsaj na sliki izgleda druge barve. Mogoče sem sicer prehitro rekel, da je bil karamboliran, ampak če boš klical prodajalca ga malo povprašaj o tem :D 

Glede km pa ti ne znam kaj dosti povedat. Moj ima 34 000 km pa je zaenkrat še vse okej. Ga sicer tudi prodajam če te zanima.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, matej2212 pravi:

Ja, me zanima, ampak je verjetno izven mojga budgeta, ki je 1200€ max.

Potem pa se boma težko kaj dogovorila :D Moj je tisti edini črni na avto net :D V vsakem primeru pa veliko sreče pri nakupu! :quad:

Popravljeno . Popravil KuhanKrompir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tale varadero pa zgleda super! zadnje čase je bolj malo spodobnih primerkov. 

Predvsem se pozanimaj kako je bilo z rednostjo servisev. Če so podatki na oglasu pravilni je mojster delal cca 2200km/leto in če se je menjalo olje samo po X prevoženih kilometrih je bil strojček več let ne-servisiran.

Ostalo pa klasika, preglej letnik gum, verigo, če je kaj mastnega okrog mašine in če ima homologacijo za leo-vince avspuh :) 

Če upaš najdi kakšnega motorista, ki bo šel s tabo na ogled. Bo bolj opazil določene stvari :) 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...

Vem da je tema zastarana ampak vseeno...

Zadnjic sem gledal na Varaderotu da je premer izpuha na zadnjem cilindru veliko manjsi kot na sprednjem.. mislim da ga to blokira in me zanima ce dam tja vecjo cev bo moj Vara imel kaj vec moci in ce, priblizno koliko vec? Pa se ce dam ta hud filter notr.... Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pozdravljeni,

pred približno tednom dni sem kupil Varaderota letnik 2004. Po prb 2 dnevih so mi nehale delati dolge in kratke luči. Ugotovil sem že, da je bil kriv slab kontakt med lučjo in "ozemljitvenim" kablom, ki je povzročil dodatno segrevanje, zato sta se nosilca luči (bulb socket) okoli kontakta zemlje stopila. Enega sem uspel popraviti in luč deluje normalno, drugi pa je na žalost nepopravljiv. Ali kdo od vas ve, kje bi lahko dobil nadomestni del oz. če je kakšen drug model motorja uporabljal isti del ?

Hvala za vsak odgovor/pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob 29. 10. 2022 ob 19:39, Jan2511 pravi:

Pozdravljeni,

pred približno tednom dni sem kupil Varaderota letnik 2004. Po prb 2 dnevih so mi nehale delati dolge in kratke luči. Ugotovil sem že, da je bil kriv slab kontakt med lučjo in "ozemljitvenim" kablom, ki je povzročil dodatno segrevanje, zato sta se nosilca luči (bulb socket) okoli kontakta zemlje stopila. Enega sem uspel popraviti in luč deluje normalno, drugi pa je na žalost nepopravljiv. Ali kdo od vas ve, kje bi lahko dobil nadomestni del oz. če je kakšen drug model motorja uporabljal isti del ?

Hvala za vsak odgovor/pomoč

Mogoče tole? https://www.motorcycleproducts.co.uk/bosch-type-headlight-bulb-holder/1/018112?bike=12314

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!