Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

ja zih ja :slap: tolk udobna pa potovalna kt je tdr-ka je pa mau kšna :grim je pa direktno namenjena taki uporabi :grim

ehm, mi nismo lih govorili o udobju, smo govorili o stroških ki ih maš z 2t motorjem če nrdiš dosti km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnih stroškov?

Na tistga jurja km daš par jurjov za liter olja.

Ej kje si pa kupil ti ta motor?Sicer pa je za moje pojme do 350ccm TDR najboljša izbira.Sama sem imela tak motor in lani sem se z njim odpeljala na Češko(prago)in Slovaško,in to brez problema.Po mojem si lahko brez skrbi.Naj ti še Pero kaj napiše.Blokade se da ven in potem gre motor okoli 150kmh.

sanda LIVE TO RIDE

Še en citat iz ene druge teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej Varadero 125..... Kaj majo zdj veze tdr in SS motorji z VAraderotom. Na hitro povedano varadero ma res kr mal visoko ceno ampak je vredn tega... Blo je že napisan da so vidl moža in ženo z avstrijsko tablico polno naloženga tuki v sloveniji tko da je to motor, ki je najbl primern za potovanja ker ma dost masive pa še 4-takt je. Ga mata dva moja soseda pa obadva sta zlo zadovolna z njem in sta brez vsh okvar že odkar jih mata razn enmu neki števc zajebava to je pa tud vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej Varadero 125..... Kaj majo zdj veze tdr in SS motorji z VAraderotom. Na hitro povedano varadero ma res kr mal visoko ceno ampak je vredn tega... Blo je že napisan da so vidl moža in ženo z avstrijsko tablico polno naloženga tuki v sloveniji tko da je to motor, ki je najbl primern za potovanja ker ma dost masive pa še 4-takt je. Ga mata dva moja soseda pa obadva sta zlo zadovolna z njem in sta brez vsh okvar že odkar jih mata razn enmu neki števc zajebava to je pa tud vse.

bravo :OK: prvi pametn do zdej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej Varadero 125..... Kaj majo zdj veze tdr in SS motorji z VAraderotom. Na hitro povedano varadero ma res kr mal visoko ceno ampak je vredn tega... Blo je že napisan da so vidl moža in ženo z avstrijsko tablico polno naloženga tuki v sloveniji tko da je to motor, ki je najbl primern za potovanja ker ma dost masive pa še 4-takt je. Ga mata dva moja soseda pa obadva sta zlo zadovolna z njem in sta brez vsh okvar že odkar jih mata razn enmu neki števc zajebava to je pa tud vse.

Tudi s Hondo NSR so vidli starejši par na bencinski ki je prišel iz Avstrije :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj ma to veze z mojo varo?

S tvojo ne dosti, je pa fora v tem da se da tudi z drugmi motorji, ki niso enduro, ki niso 4T in ki niso Honda Varadero nardit dosti km naenkrat brez nekih hudih zdejbomumrl bolečin! Nekdo je pač reku da se z 2T ne da nardit dost km al neki tazga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tvojo ne dosti, je pa fora v tem da se da tudi z drugmi motorji, ki niso enduro, ki niso 4T in ki niso Honda Varadero nardit dosti km naenkrat brez nekih hudih zdejbomumrl bolečin! Nekdo je pač reku da se z 2T ne da nardit dost km al neki tazga...

se strinjam ! za to stran postov si pa ti kriv tlazar :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne lej js sm napisu da če nrdiš z 2t motorjem tolko km kot s 4t maš več stroškov v primerjav z njim, pa ne sam olje in to ampak tudi glede servisa in to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne lej js sm napisu da če nrdiš z 2t motorjem tolko km kot s 4t maš več stroškov v primerjav z njim, pa ne sam olje in to ampak tudi glede servisa in to...

eh jao ....... vsak svojga osla hval :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v cetrtek koncno dobo bugspoiler od licarja...vceraj ga gor nardil (sem skoraj zivce zgubo tak me je zajebavalo) ampak zgleda super :D pol pa sem si se kr mrezice nardil...tak da se samo avspuh pa bo super :OK:

(fotke so slabe :angry: )

motor001xjp41.jpg

motor002paj42.jpg

motor003pge44.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi lahk fotke ble še mal večje ? :slap: daj drugič jih mal zmajnšaj :D

aja drgač pa lepo zgleda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam mrežco tudi doma pa nimam še lepila, upam da bo pršlo tudi meni tako lepo kokr je tebi :OK: , drgače pa js dobim verjetno u torek al sredo lediodice pa bom dau v armaturo, da bom meu plavo osvetljeno armaturo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam mrežco tudi doma pa nimam še lepila, upam da bo pršlo tudi meni tako lepo kokr je tebi :OK: , drgače pa js dobim verjetno u torek al sredo lediodice pa bom dau v armaturo, da bom meu plavo osvetljeno armaturo :D

jst tut čakam ledice, bom dau kr take ko so za pozicijske luči narjene k majo tut podnožje :D pa ful močno modro svetlobo dajejo :OK: sam na sliki se ne vidi dobr(spodnji del ni osvetljen, pa še bo k tle not sm meu sam eno ledico, še spodaj pride ena)

post-9362-1139674768_thumb.jpg

light_led.wmv

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj eč greš parkirat na makedam?

ne parkErat ampak parkrat... (večkrat) :D

bodo kamnčki letel in ti bo vse popraskal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!