Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

Aja...pa ko sem vprašu v ASu modela kako je s temi zobniki, je reku da če menjam sprednjega za 1 manj zobček sprememba hitrosti NI očitna, če pa mislim dat gor 12ko naj pa na hitrost 110 kar pozabim...

prej si prišo do take hitrosti kot si prišo...ampak končna hitrost bo 10000% nižja če maš bolše pospeške...mam js spredaj majnši zobnik za en zob pa je razlika okrog 15km/h

sicer mam js pri NSR-ki to ampak vseeno če daš zobnik gor za pospeške bo končna padla pospeški bodo pa bolši...

Jaooooo...pa sej vam govorim da se mi hitrost ni povečala, ampak da se mi ni bistveno zmanjšala!!! Čist noben ne prebere dobr... (no tu jst sem med njimi) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...pa ko sem vprašu v ASu modela kako je s temi zobniki, je reku da če menjam sprednjega za 1 manj zobček sprememba hitrosti NI očitna, če pa mislim dat gor 12ko naj pa na hitrost 110 kar pozabim...

Jaooooo...pa sej vam govorim da se mi hitrost ni povečala, ampak da se mi ni bistveno zmanjšala!!! Čist noben ne prebere dobr... (no tu jst sem med njimi) :D

vsak zob majn spredaj se pozna na končni...ker če daš 1 zob več se tut pozna na končni...jo pridobiš če se ti mašina razvrti ampak maš slabše pospeške

p.s.

sm čist vrei prebral :)

sam svojo pritrditev sm povedal .)

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...s tem ko sem menjal sprednji zobnik (manjšega) pomeni da se mi motor vrti za 700 obratov več...

Ampak...zdej vi tko prikazujete kot da se lažem... :glare:

Evo...jutri dobite posnetke in se boste prepričali na lastne oči! :OK:

No...zdej mi pa prosim odgovorte, če kdo ve kako je z filtri pri varaderi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...s tem ko sem menjal sprednji zobnik (manjšega) pomeni da se mi motor vrti za 700 obratov več...

Ampak...zdej vi tko prikazujete kot da se lažem... :glare:

Evo...jutri dobite posnetke in se boste prepričali na lastne oči! :OK:

No...zdej mi pa prosim odgovorte, če kdo ve kako je z filtri pri varaderi...

ne da se lažeš :) hitrost prej dobiš not :) kot si tut reko prej da je pri takih obratih taka hitrost bla zdaj...ampak nisi do konca probal...torej pri zmeraj višjih obratih boš zmeraj majn hitrosti dobo ven zato ker je prej že več obratov šlo skozi in si s tem pridobil pospeške :) torej se ti na koncu zmajnša hitrost...

zaj sm mal zbluzo sam upam da veš zakaj se gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja en zob na prednjem zobniku pomeni od 10-15km/h razlike, sam sm meu prej 12 spredaj pa je šla okrog 100, tako da maš verjetno kako napako v števcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...sem ga nateru...maximalna hitrost je 114 km/h (po čisti ravnini), hitrost sem izmeril z GPS napravo, pri 114km/h na GPS napravi, mi je števec kazu 123 (približno)... Zdej bo treba samo še števec pravilno umerit... :P No...vidte, vzrok moje nadpovprečne hitrosti je bil števec ... ampak me čudi, ker ko se peljem 95km/h, števec laže le za 5 km/h... no ja....

Zdej pa upam da je novo izmerjena hitrost prava (zaupam GPS napravi)... :OK:

Popravljeno . Popravil Stig
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varadero commercial

ok...reklama je pa kr neki...prvič vidim :)

ampak...hitrost se meni še vedno zdi mal velika za ta zobnik... no ja...mogoče pa ni čista ravnina... :doze:

Popravljeno . Popravil Stig
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...sem ga nateru...maximalna hitrost je 114 km/h (po čisti ravnini), hitrost sem izmeril z GPS napravo, pri 114km/h na GPS napravi, mi je števec kazu 123 (približno)... Zdej bo treba samo še števec pravilno umerit... :P No...vidte, vzrok moje nadpovprečne hitrosti je bil števec ... ampak me čudi, ker ko se peljem 95km/h, števec laže le za 5 km/h... no ja....

Zdej pa upam da je novo izmerjena hitrost prava (zaupam GPS napravi)... :OK:

to bi pa res rad videl kako boš naredu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ee stig s5 si streljal kozle!....=))

bwahahah

zdej ti vrjasmem ja da ti gre z leotom motor hitreje ker ti je očitno res števec sfukal!

:lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pomojem je to v mojem primeru že tovarniško, ker že preden sem dal js izpuh gor je men nekam velik kazal... no, sej to se da zrihtat (upam)

Zato mi pa ni blo jasn o čem vi govorite, da ne more it tok...men že od začetka tko kaže! :lol:

Drgač imam pa za naslednje leto v planu še "športni" filter... ;)

Aja...pa še tole sem si naroču: Brake cap

Čeprav mi deluje nekam kičasto, ampak bom videl kako izgleda, mogoče bo pa mal poživil pogled na "armaturo"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pomojem je to v mojem primeru že tovarniško, ker že preden sem dal js izpuh gor je men nekam velik kazal... no, sej to se da zrihtat (upam)

:grrr ne se ne da, ker je števc tako narjen v tovarni, razen če zamenjaš polža in izračunaš hitrost vrtenja kolesa pa narediš nov prenos, ki vrti polža in odklanja iglo

Drgač imam pa za naslednje leto v planu še "športni" filter... ;)

:eek: , pol bo pa res trgalo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač je pa pri 125ccm motorjih zelo težko govort o kakem konkretem navoru...oziroma konjih :P

Popravljeno . Popravil Stig
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja glede tistega polža pri hitrosti nevem, sam mogoče sam kej fali elektroniki oz servomotorčku ki odklanja iglo??je možno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja glede tistega polža pri hitrosti nevem, sam mogoče sam kej fali elektroniki oz servomotorčku ki odklanja iglo??je možno?

hja jst ne vem kako je števc narjen, vrjetno ima kot večina polža pa zajlo, se pravi je mehanski in ne elektronski

če hočeš probat: na motorju NE dajat kontakta (ugasjen motor), in se spusti v dolino (ali zavrti kolo), če bo števc brez kontakta kazal hitrost, potem je mehanski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da slučajn ta maska kje kupt? Ke fula lepo zgleda..

glih povedov sm d je tu od tomosa, vrjetn se dobi kot nadomestn del, ampk zna bit dragu, praš pr hidrii

al je pa tko k je kukec1 reku, pa da ma un na tomosu tud tako masko k jo je naroču...

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklepam po obliki registrske tablice da ni iz slovenije...drgač mi je pa ta zadek odličen!!! Sem tudi sam vzel že kovinsko držalo dol, ampak se je treba močno, močno potrudit, ker se vijaki zelo neradi odtegnejo!

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih povedov sm d je tu od tomosa, vrjetn se dobi kot nadomestn del, ampk zna bit dragu, praš pr hidrii

al je pa tko k je kukec1 reku, pa da ma un na tomosu tud tako masko k jo je naroču...

Ja, tomos je mel to gor, sam ne verjamem da je njegov... zato sm napisoc če se da kje dobit.

kukec hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!