Skoči na vsebino

Tomos APN 6 Alpino....


Priporočene objave

Potem ti ni daleč do Ljubljane. V ljubljani imaš Timmg na strelišču ali Velo v Črnučah, kar se tiče Tomosov imajo več ali manj vse. Pred leti si imel servis/ prodajalno v Ribnici na začetku desno, če prideš iz Ljubljanske strani (če še obstaja ne vem).

lp

Franc

Pa mogoče veš kdaj je kakšna trgovina odprta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAH celo temo sm prebrau pa zlo sm se nasmeju. sploh unmu ribitchu..

pa za vse tiste, ki ne verjamete da 50ccm štirka negre 100km/h:

ok je 39 sam je pa možno.

p4 miza je pa pokazala 96km/h v šesti in 8hp. pa tuki še ni biu dokonca dodelan. tko da če znaš lahko marskej narediš..

tuki notr je blo uloženga veliko dela, ne pa tisti ko pravte da daš 42 cilindr gor pa bo 110 šlo..

pa glede brušenja na 42... nevem kaj vsi neki jokate, da crkuje to. pa da se pregreva. moj oče je meu na 42 15 let pa js zdj 3 leta pa še zmeri lepo dela

Mene zanima kako ste vi dal notr šest brzin a ste kšne zobnike brusl pa ker cilindr je gor pa če so kanali brušeni??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kako ste vi dal notr šest brzin a ste kšne zobnike brusl pa ker cilindr je gor pa če so kanali brušeni??

to je po meri narjen.. 300€ pomoje :D drgač je pa lastnik te 6ke na tem forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem ti ni daleč do Ljubljane. V ljubljani imaš Timmg na strelišču ali Velo v Črnučah, kar se tiče Tomosov imajo več ali manj vse. Pred leti si imel servis/ prodajalno v Ribnici na začetku desno, če prideš iz Ljubljanske strani (če še obstaja ne vem).

lp

Franc

Pa mogoče veš kdaj je kakšna trgovina odprta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mogoče veš kdaj je kakšna trgovina odprta

TIM MG D.O.O.

Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana

Telefon01 427 25 05

VELOCENTER, Dunajska 421, 1231 Ljubljana – Črnuče, tel.: 01/56 12 529 od 8-18h

Pokliči in vprašaj, kdaj delajo in kaj imajo na zalogi.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater auspuh je boljš lipnik al MF

mf je kurac od ovce.. mislem bolš je lipnik.. mf se bo visoko zavrtel sam ma ozko območje kjer resonanca deluje, pa še tam ga header mori. ko pa prime header ga pa resonanca zamori.. tko da js bi lipnika. sploh če ne misliš preveč predelavat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mf je kurac od ovce.. mislem bolš je lipnik.. mf se bo visoko zavrtel sam ma ozko območje kjer resonanca deluje, pa še tam ga header mori. ko pa prime header ga pa resonanca zamori.. tko da js bi lipnika. sploh če ne misliš preveč predelavat

Predelou ga bom tako da bom ugradu 5 brzino 40l bat...

Pol bom raje lipnik. Kaj pa forgazer kater je najboljš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predelou ga bom tako da bom ugradu 5 brzino 40l bat...

Pol bom raje lipnik. Kaj pa forgazer kater je najboljš??

pol bo najbolš lipnik. ferg pa pust org. samo malo večjo dizo bo mogoče treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TIM MG D.O.O.

Dolenjska cesta 11, 1000 Ljubljana

Telefon01 427 25 05

VELOCENTER, Dunajska 421, 1231 Ljubljana – Črnuče, tel.: 01/56 12 529 od 8-18h

Pokliči in vprašaj, kdaj delajo in kaj imajo na zalogi.

lp

Franc

Mogoče veš kaj je bolje lipnik al MF

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a si ti kej živčn??? sej sm povedu.. lipnik DOBRO vleče, ampak se malo manj zvrti.. mf se pa visoko zvrti samo ne vleče dobr... pa master auspuhi niso preveč dobri.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a si ti kej živčn??? sej sm povedu.. lipnik DOBRO vleče, ampak se malo manj zvrti.. mf se pa visoko zvrti samo ne vleče dobr... pa master auspuhi niso preveč dobri.....

Hvala za nasvete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lejte jas sm mel tomosa apn 6 s original vse na njem. po mescu dni je crkno pol sem šel na morje pa sem dal fotru naj ga pošraufle pa je dal 40l bat pa izpuh je predelo pa je leto okol 75km/h pol pa sem sam začel šraufat sam. gor sem dal cilinder od stare specialke ki ma vhod za frgazer na desni strani ne ravno gor pa ojnico 12 sorno ter 42 l bat ter 5 brzino pa od ctxa frgazer ter 15 spredni zobnik ter obvezno lipnik prej bla mf-m3 sam je vato ven metalo pa zadi je razcvetela. no in z lipnikom je tak potegno da je iz druge v tretjo ko sem menjo ga še je htelo dvignat spredi končna pa nič več kot 110-115 km/h. žal je šal sam2 dni ker je menjalni štifn zlomlo. po popravilu pa še je naredo okrog 50 km. pol pa je ojnica gor vdarla po svečki. bil pa je fantastičen. predelan skoraj v nulo za moje pojme. ampak glavn da je bil lipnik gor pa akrapovič nalepka.hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejte jas sm mel tomosa apn 6 s original vse na njem. po mescu dni je crkno pol sem šel na morje pa sem dal fotru naj ga pošraufle pa je dal 40l bat pa izpuh je predelo pa je leto okol 75km/h pol pa sem sam začel šraufat sam. gor sem dal cilinder od stare specialke ki ma vhod za frgazer na desni strani ne ravno gor pa ojnico 12 sorno ter 42 l bat ter 5 brzino pa od ctxa frgazer ter 15 spredni zobnik ter obvezno lipnik prej bla mf-m3 sam je vato ven metalo pa zadi je razcvetela. no in z lipnikom je tak potegno da je iz druge v tretjo ko sem menjo ga še je htelo dvignat spredi končna pa nič več kot 110-115 km/h. žal je šal sam2 dni ker je menjalni štifn zlomlo. po popravilu pa še je naredo okrog 50 km. pol pa je ojnica gor vdarla po svečki. bil pa je fantastičen. predelan skoraj v nulo za moje pojme. ampak glavn da je bil lipnik gor pa akrapovič nalepka.hehe

Dej nehi prosm. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej 100% ne lažem lahko se mi nwm kaj zgodi 110 al pa 105 1000procentov je blo merjeno z avtom ampak mal je bil klanec. potegno pa je res ful škoda da niam videa. bwz mi jw za lagat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jas ti vrjamem. Vsakomur lahko gre motor 120 če je treba. Brezproblema naložiš v avto/kombi, greš na avtocesto pa bo še v hrib potegnilo 130 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!