Skoči na vsebino

Parkirni "invalidi" v BTC


Hanzi

Priporočene objave

Tudi,če si ji želel olajšati...Prvo izpolnita euro obrazec!Potem pa,da v recimo 3dneh ugotoviš,da je škode res malo in ti,da ves denar za popravilo sprejmeš to in strgaš euro obrazec v nasprotnem primeru neseš na zavarovalnico...Ne pa,da "kao" komu olajšaš to pa tebi prinese cel kup problemov in nepotrebnega sekiranja...

P.S

Vprašaj,če za policiste bo našla čas...

Saj do ponedeljka počakam (takrat je tudi cenilec na zavarovalnici in lahko vse uredim), če pa se kaj zalomi, pa delam naprej, kot pobegla povročiteljica nesreče. Priča je tudi avtoličar, ki je vse to slišal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz svoje police pa nebi črpal, saj res da zavarovalnica pravi da lahko ampak nikoli ne veš kdaj se bodo spomnili te tvoje škode in ti kaj zakasirali.

Če imaš kasko s parkiriščem, te ne stane nič, tudi pri razredih ne greš nižje, ker je bil direktni kontakt drugega vozila. Klasika.

Govorim seveda teoretično, drugače pa je to seveda goljufija, če poznaš povzročitelja ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš kasko s parkiriščem, te ne stane nič, tudi pri razredih ne greš nižje, ker je bil direktni kontakt drugega vozila. Klasika.

Govorim seveda teoretično, drugače pa je to seveda goljufija, če poznaš povzročitelja ;-)

To je res kar govoriš, vendar lahko to uveljavljaš le 3x na leto, mogoče pa bom kdaj to nujneje potreboval. Plus tega me je skupno zavarovanje prišlo prek 1100€, ker sem dodal še za mladega voznika, ki pa se mi čez 3 mesece konča in mogoče zaradi te uveljavitve ne bi mogel dobiti nazaj svojih 30%.

Na žalost pa sem potreboval nekaj dni, da sem to ugotovil. Pa dobro, saj vsaka šola nekaj stane!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš kasko s parkiriščem, te ne stane nič, tudi pri razredih ne greš nižje, ker je bil direktni kontakt drugega vozila. Klasika.

Govorim seveda teoretično, drugače pa je to seveda goljufija, če poznaš povzročitelja ;-)

jaz zavarovalnicam nič več ne zaupam, se ravno preko odvetnika pogajam z njimi za eno zadevo, ki BI MORALA biti rutinska pa imajo zgleda čas in malo iz principa zavlačujejo.

čisto teoretično: drugo leto lahko razpišejo veliko reklamno akcijo kjer bodo dali x% popusta "varnim voznikom" ti pa po njihovi definiciji to ne boš ker si leta 1728 uveljavljal 1€ odškodnine za nekaj kar takrat ni bilo označeno kot malus ali odbitna franšiza.

po dogajanju zadnjih mesecev lahko o zavarovalnicah rečem samo najslabše :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še povem kako se je moja zadeva skoraj končala. V ponedeljek zjutraj sem poklical gospo, da greva na zavarovalnico uredit stvari, nakar me je še 1x prepričevala za tistih svojih 50€ in popravljanje avta iz moje police. Ko sem ji to odklonil se je začela nekaj razburjati, da je bila poštena do mene, ker mi je pustila številko, blablabla... Nakar sem ji še enkrat povedal, da to zame ne pride v poštev, ker bom čez cca 3 mesece zahteval od zavarovanja nazaj 30% in mi lahko ta zadeva stvar zakomplicira. Potem mi je še kar nakladala in ponudila 100€, ampak sem jih odklonil. Rekla je naj grem vse sam urejati, da je tako ne rabim poleg, kar sem tudi naredil. Tako, da sem sedaj dobil vse papirje od cenilca, le ona še mora podpisati krivdo. Tako, da se bo zgleda avto popravljal šele drug teden :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

In..., kako si uredil? Zdaj bi že moralo biti popravljeno. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In..., kako si uredil? Zdaj bi že moralo biti popravljeno. :whistle:

Avto je bil popravljen prejšnji teden, čeprav sem še kar čakal na papirje, tako, da sem papirje dobil šele 2 dni po tem, ko sem imel popravljen avto že doma. Pač je ženska nalašč "malce" zavlačevala. Avto sem dal popravljati že prej in pač "reskiral", če slučajno ne bi priznala krivde. Zaradi vsega tega čakanja sem bil pripravljen škodo plačati tudi na svoje stroške.

Končni račun: ~650 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!