Skoči na vsebino

luči za yamaho TZR50


rosse20

Priporočene objave

takole... imam yamaho tzr50 in me motijo luči. dosti se vozim po temi (vsaj 4x na teden) in me malo moti snop luči, ki ga dajejo moje čisto navadne žarnice v lučeh.

so pa tako čudno narejene, da sploh ne pašejo not nobene halogen žarnice.

a mogoče kdo ve, če se dobijo kakšni nastavki za halogen žarnice? morjo pa bit one, k majo kratko/dolgo luč in na 2 žarnici.

videla sem oglas, kjer piše, da ima skuter sprednja halogenska luč karbon look BCD.

a ve kdo kaj več o tem?

hvala za vsak odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja te luči se da prek skuterkita naročit, sam kokr jst vem majo sam za skutrje ne vem če majo tud za "mopede" :) loh pa pošlš mail pa prašaš če majo tud za tvojga ;)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja odgovori tak na usake 4 lete enkrat :BUA:

drgač pa tam bi jih mogu met ja

al pa kak conrad sj ne vem kak se prau napiše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem ga klicala in sem uprašala, če se da dobit kak nastavek za halogen žarnice... in ka je reku? posliki, zmer premere in pošl po mailu. pa da ne bojo slike slučajn prevelik prostora zasedle :hmm: :huh:

to pa je odgovor. ma sej ne moreš verjet. sploh ne vem, kam se naj obrnem, da mi bojo znal kaj povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to najbolš,da se obrneš na elektro trgovine.V Ljubljani je najbol poznan Conrad.Take stvari težko da boš v moto trgovinah dobila tako, da v Šentjurju poglej malo po elektro trgovinah pa je to to .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi osram silverstar +50% pa je

al pa halogen cool blue (te mam jst pa sem zelo zadovoljen)

a to oboje misliš na žarnice?

poglejte... problem je v tem, da so tu not v mojem motorju original žarnice S1 in da halogen žarnice ne pašejo not (nobene). in zdaj bi blo treba kak pretvornik, nastavek al kaj jst vem kaj nabavit. nimam pojma... tu je problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti nimaš čisto razčiščenih pojmov kaj so to halogenske žarnice

H označuje halogen žarnice.

S1 je čisto navadna traktorska žarnica! to mi je povedu človek, ki ima avtoelektriko in se res spozna na te reči! u glavnem... te žarnice so en navadn "šmorn"!

dobiš slikce... mogoče že danes!

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo... ni šlo prej... sem pa zato danes naredila slike in so priložene:

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Brezveze dat not halogense žarnice, ker se ene zlo grejejo pa se lahko žarometi stopijo, sem pa jas na moji rsko probal dat halogenske not tako ta da sem predelal to grlo ko pride žarnica not, pa ni blo vredu, ker je žarnica prišla preveč naprej in ni bil lep snop, drugače pa bolše da ne vprašate kak dobro je svetilo :kva2:

Popravljeno . Popravil ||cheff||
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze dat not halogense žarnice, ker se ene zlo grejejo pa se lahko žarometi stopijo..

res je....pa tudi kak rele bi moral biti vmes, če ne je nevarno da ti skuri stikalo....trda bo(če sploh bo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

na TEJ strani maš za kupit hlogenske žarnice prav za takšno grlo kot ga imajo ti motorji (rs, tzr...)

vložek je enak žarnici S1, razlika je pač v sprednjem delu žarnice - da je halogenka.

jaz bi tudi rad kupil te žarnice, če boš se odločla za nakup mi javi...

IPB Slika

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja so mi kr zanimive tele žarnice... a si že ti kdaj naročval iz te strani?

a ti bi jih naročil? kolk pa pride poštnina? a tist je cena 7.5 eura za eno žarnico?

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi vzell tudi 4 komade ja...

mogli bi se zmenit nas pol ceneje pride če vzamemo skupaj kak pa da vsaki za sebe naročuje..

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi vzell tudi 4 komade ja...

mogli bi se zmenit nas pol ceneje pride če vzamemo skupaj kak pa da vsaki za sebe naročuje..

LP!

Feko te še bom jas tudi vzeja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no že smo štirje komadi :OK: , to bi se že splačalo vzet :010

zmenmo se ne pa nabavmo to saj ni to kaj takega.

:grupni:

bom pa se še jaz pozanimal v trgovinha pri nas če majo kakega dobavitelja z takimi žarnicami.

bom sporočil.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... jst sem malo razmišljala in se bom jutri pozanimala, če bi nam lahko en zrihtu te žarnice. če se bo dalo, se bom pozanimala še za ceno in vas obvestim, da potem poberem naročilo. jutri grem v akcijo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... jst sem malo razmišljala in se bom jutri pozanimala, če bi nam lahko en zrihtu te žarnice. če se bo dalo, se bom pozanimala še za ceno in vas obvestim, da potem poberem naročilo. jutri grem v akcijo :OK:

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!