Skoči na vsebino

luči za yamaho TZR50


rosse20

Priporočene objave

do zdaj nisem izvedela še nič pametnega. bom se že pozanimala kje drugje (sej tut kdo drug se še lahko) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... po telefonu sem našla... če so prave, pa ne vem. a je kdo od vas iz slovenj gradca ali okolice, da bi to lahko šel pogledat? če je, potem naj pokliče na telefonsko 02/882-95-17 pa povpraša in gre pogledat. pa se priporočamo še ostali. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

da vam povem novo informacijo... zdaj sem na internetu zasledila, da bi naj takšne žarnice prodajali v celju... zdaj sem poslala mail in upam na čimhitrejši odgovor, ker jih nujno rabim (so mi obe kratke crkanale, dolge pa še gorijo). upam, da bojo prave. če bojo, vam sporočim, pa vam povem kje in kako se jih bo dalo dobiti. a nisem jst uredu? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maxx... jst te žarnice dobim v četrtek ali petek... klicat okol nima prav velikega smisla, ker sem jaz preklicala že celo slovenijo... samo v slovenj gradcu sem jih našla in pa tu, od koder jih dobim jst... če bojo prave, vam sporočim in se bodo dale naročit.

Jur3... žarnice niso nič močnejše... isto so 35/35W in 12V, samo da so drugačne izvedbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da jih dobim danes... potem jih do naslednjega tedna "testiram" in vam sporočim, kako so se obnesle... potem pa bom pobrala naročilo in jih naročila še za vas (kdor bo želel).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... da povem, kaj se dogaja...

dobila sem žarnice, vendar onih po 1500 sit ni več, ker so ukinjene. so pa sedaj na prodaj po 2100 sit/kom. te sem kupila jst in so ful bolše od onih. jst bom od zdaj naprej uporabljala te.

če bi kdo to imel, potem mi prosim naj pošlje mail in pa število žarnic. zdaj bom pobrala naročilo (kakšnen teden) in plačilo (denar po pošti ali na tekoči račun), potem jih naročim (še dodatne 3 dni, da jih dobijo). prevzem bo zaenkrat možen v šentjurju ali kopru, se bo pa verjetno dalo tudi zmenit za ljubljano...

torej... z naročilom na plan... mail: rosvita@siol.net

pa napišite v subject: žarnice

aja... so pa žarnice tipa: Super White BA20D (12V 35/35W)

je pa tako... ko bom vedela število žarnic, se bo mogoče dal dobiti še kakšen popust. to je cena za 2 žarnici, ki sem jih kupila jaz.

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no rossie20 zdej pa dejansko povej kolk so res bolše od navadnih če se jih splača vzet ker drugače si bom zrihtal HID žarnice ker mi jih nekdo pč zrihta dost poceni-ampak še vedno veliko dražje kot 2100 sit :(

Tko da bi bil vesel če bi mi obrazložila kolk dejansko bolš svetjo od navadnih da ti potem povem ča jih bom jast tut naročil al ne!

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

off topic: HID žarnice so drugač xenon žarnice sam da so dejansko original xnenoke zato ker eni proizvajalci žarnic rečejo xenonke tut tistim k ubistvu niso ampak so še vedno na nitko sam da so nafilane s xenonom. Tko da da ne pride do pomote jim raj rečem HID!

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žre samo 35W in še hladne ostanejo... problem je le ob zagonu (ko prižgeš luči, takrat potegne veliko toka potem pa porabi manj kot navadne žarnice!!!) Halogenke pa moraš vzeti 35W s tem da svetijo pol manj kot xenon (sam zdej ne vem kakšne so te k jih rosie20 omenja zato bi pa rad njeno mnenje ker jih že ima!!!) pa še svinjsko se grejejo! (beri: xenon ostanejo hladne!)

LP

Popravljeno . Popravil BEliEVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst vem, da svetijo dosti bolje, kot navadne. veliko se vozim ponoči in so res boljše. koliko pa se grejejo, pa ne vem povedat. bom jutri pogledala, ko se bom peljala. če se bom že danes kaj, pa že danes sporočim. do zdaj je vse uredu. bom pa pogledla kako je kaj s tistim delom, kjer pride žarnica not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako... grejejo se ne preveč.

bile je govora o tem, da je neka parabola ožgana... ne vem, kaj to pomeni, samo ko pogledaš tisto, kamor gre žarnica not, je čisto kot novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!