Skoči na vsebino

luči za yamaho TZR50


rosse20

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

vidva, ki sta naročila tisti 2 žarnici... danes bodo žarnice pri meni. se opravičujem za opzno dobavo, vendar je bil oni na dopustu in bili so prazniki.

pa prosim, če me kontaktirata kar na telefon, ker trenutno sem še brez interneta in ne vem, kdaj bom prišla zopet do njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

glede na to, da se max ni nič javil za žarnico, je na voljo še ena žarnica. če jo kdo želi, jo lahko dobi, drugače pa jo bom mela za rezervo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te žarnice svetijo tak bolj modro?

lp

so tako bolj belo-modre kot modre...

Sorry malo sm pozabil, :blush: ker typhon že počiva ker je premraz da bi se vozil.

ja sej ni problema. na žalost sem pred 10 minutami dala žarnico na pošto, ker si vmes tudi bil tu, ko sem objavila, da so žarnice že tu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdj sm jo dal namest tiste zarnice za dolgo luc, sveti zlo dobr edin maj tko prevec u krog sveti ne sveti tut u stran. morm poskusit se zamenjat tisto zarnico kratke luci pol pa bom vidu kje jo bom pusti :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Zdravo!

Mene zanima, če se še da dobit te halogenske žarnice? Mam skuterja in rabim tako žarnico, da bo v eni dolga in kratka luč.

Lp,aleš

verjetn maš že tako žarnco sam jepač povezana samo na en pol (samo daolga al pa kratka) a ti bi rd da bi ti obe luči svetli (mislm obe kratki pa obe dolgi na enkrat) to rabš sam kable mal predelat pa bo ( pa nosilc za žarnco tko da pride še en kabl ke na tist tadrug pol žarnce... upam da si kej razumeu hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobiš posvod tut u kakem BauHausu al pa Merkur al pa v kakem ala avto deli štacuna....to maš dve žarnci h4 k maš dolgo in kratko pod eno kapco....

sam newem če ti pasal u navoj za t staro žarnco.....to moreš dobit drugačne konektorje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam gilero stalker, pa mam samo eno žarnico, ki seveda sveti tako kratko in dolgo (ne hkrati, da ne bo pomote)...

a se da to kje po internetu naročit, ker tu blizu mene ne vem, če je kakšna taka trgovina. sem pa iz posavja

Lp, aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam gilero stalker, pa mam samo eno žarnico, ki seveda sveti tako kratko in dolgo (ne hkrati, da ne bo pomote)...

a se da to kje po internetu naročit, ker tu blizu mene ne vem, če je kakšna taka trgovina. sem pa iz posavja

Lp, aleš

povej kako "podnožje" ma žarnca al pa fotko prlimi pa bi ti lohk ross|e20 (rosvital)lahk zrihtala pomojm...piš ji na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na TEJ strani maš za kupit hlogenske žarnice prav za takšno grlo kot ga imajo ti motorji (rs, tzr.. .)

vložek je enak žarnici S1, razlika je pač v sprednjem delu žarnice - da je halogenka.

jaz bi tudi rad kupil te žarnice, če boš se odločla za nakup mi javi...

et-lsacl62ba20d_1_2661.jpg

LP!

moja žarnica ma tak tip podnožja, ne vem, kter tip je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S1 je model žarnice piše v zgornjem opisu ki si ga prekopiral

Motorske žarnice S1 12V 25/25W sedež Ba20d ali

Motorske žarnice S2 12V 35/35W sedež Ba20d to je možno so si podobne

s tem da je S1 25w S2 pa 35w

Popravljeno . Popravil pinktomos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!