Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  1. Fritz

Fritz

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• thumper
      tvoja babi je bla pa gajsna .. tud men je uspelo da dosedaj še nisem kupil bmfle.. sam če bo šlo tako naprej ???  nerazumevanje ni stvar življenskega obdobja.. v ljubljanskem koncu je kp tablic neomejeno vsak dan.. tud jaz imam ce zdaj.. a če peljem mami hrano iz domžal v kamnuk sem terorist al kaj? sam so kar se tiče teh tablic pa res neumni... tablica gre ob zamenjavi lastnika z vozilom..  a so preverili lastništva in prebivališča lastnikov? ej niso bogami.. potem so pa tukaj še službena vozila , ki jih zaposleni uporabljajo tudi privat.. a če je pošta registrirana v mb potem v piranu zmerjajo uslužbence pošte ki nimajo na avtu nalepk? ali v murski soboti zmerjajo uslužbence telekoma ker imajo lj tablico ? bw...
    • XTR
      Jaz menjam na 6.000 km. Motorno olje je ok tudi že odprto. Pri kvaliteti filtrov ni neke bistvene razlike, lahko uporabiš tudi Hiflo. Uporabi iskanje v tej temi... boš našel več podobnih primerov. Recimo...   
    • Scarabeo 500
      Današnja novica,  Obala polna turistov.  Kazalo je različne slovenske registracije - samo kraje (MS, LJ, CE...) brez številk. Pa kaj novinarji ne vedo ali mislijo, da smo toliko neumni, da ne vemo, da lahko imamo katerokoli oznako mesta. Samo toliko o vrednosti nekaterih informacij. Posledica tudi takšnega poročanja - verjetno prepovedan izhod iz hiše. Pa če ne bo delovalo? Kam bodo pa potem stopnjevali?  Zame je bil prenatrpan samo eden kader. 
    • MARE 65
      Popoldanski počitek...v naslednjem življenju si želim biti naš maček...
    • Snečer
      https://www.24ur.com/novice/slovenija/obala-in-bled-polna-gostov-zupanom-prekipelo-uvedite-ostrejse-ukrepe.html 37a člen in počistit ulice
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!