Jump to content

Glasba na motorju

Recommended Posts

..ne vem, če bo potem tako zanimivo... Keč je v tem, da sam opremo dodajaš, spreminjaš... kot pri čoperjih (O.K. cruiserjih). Zato pa je vsak tak motor unikat. No, saj je pri Goldwingih isto. Razen, če... no tistih pa ne morem razumeti, če Goldo kupiš in ji ne dodaš niti ene LED lučke ali zastavice... Sprejemam pa možnost, da je pa komu original tako všeč, da mu je greh karkoli spreminjati in dodajati.

Edited by motofrik
  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ferek

18

• bmwslo

8

• baddad

8

• MrTn_T

6

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo če koga zanima mogoče glasba na motorju. Sam sem se pred kratkim tudi srečal s tem vprašanjem. In ga rešil kr sam. Nekaj stvari kupil v Conradu, nekaj preko spleta in vola. Stvar dela fenomenalno.

Tudi jaz sem si kupil svoj čas (l. 95) walkmana, a sem ugotovil, da je na motorju najlepša glasba zvok izpušne cevi na visokih obratih. LP Robert

...po par 100 km skupaj, če vseskozi "poje" akrapovič postane (vsaj zame) takšna vožnja mučna in nič kaj varna... :rolleyes: ...ugotavljam, da kadar poslušam glasbo vozim veliko počasneje... pri z

Posted Images

Tisti zvočnik zadaj na kovčku me je pa nasmejal ha,ha :D  :D  :D , je verjetno bolj za publiko kot za voznika ali se motim :hmm: ,

drugače pa zelo lepo narejeno in pošlihtano. :worship:

Tist zvočnik zadaj je sam za to, da sem ponucal 2 prejšnja zvočnika in kantico od parfuma... voznik nima nič od njega...morda sopotnik, ker mu čist pri vratu špila... Drugač pa je res dober tale sharkov sistem... pa izhoda za subwoofer sploh nisem ponucal...

Bo treba še subwoofer ponucat :yes:  ker, če imaš serijski izpuh te avtomobilisiti ne slišijo bi jih pa subwoofer zbudil in premaknil na stran ceste O:-) ,pa en dober tehno komad bodo še policaji poskakovali. :D  :D  :D

Samo hecam se :P  lep pozdrav      Anton