Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Že od nakupa motorja imam odveč nosilce + nosilno ploščo + GIVI kovček ( prostora za čelado in rokavice + ostalo drobnarijo) prodam za 50 €. Lahko kam dostavim, ali pa častim poštnino. Versys 650 2006-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat ko se bo prodajal, bo to kr z težkim srcem...res zakon fun bike  :OK:

 

p1010211-1024.jpg

 

 

Ajej. Sjebal si mit o neagresivnih lastnikih Versisov, in kar je še huj, reku si de je dober. Kmet&Snec pa u jok.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajej. Sjebal si mit o neagresivnih lastnikih Versisov, in kar je še huj, reku si de je dober. Kmet&Snec pa u jok.....

 

Sej Versičarji pa res nismo agresivni, čist umirjen narod. To je drugi najlepši ovinek v celi dolenjski regiji, pač odpeljan dinamično, to je pa to. Itak linija sploh ni za zgled! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa eno šipo za versači MK2 za oddat, če bi kdo mel.

 

Nerabljena od Ermaxa, zatemnjena.

 

Snecer je res en fejst dec! Že dobil šipco! Kmalu rezultati, kako izgleda šipca za MK2 na MK1 =)... :OK:

 

Sava namontirana včeraj, čez vikend jo ulaufamo, pa da vidimo, če bodo lepi vtisi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej Versičarji pa res nismo agresivni, čist umirjen narod. To je drugi najlepši ovinek v celi dolenjski regiji, pač odpeljan dinamično, to je pa to. Itak linija sploh ni za zgled! ;)

kje pa je to slikano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fara, od Costelle gor zadnji ovinek v seriji.  Men je ta najlepši, prvič podrsal s tačko na cesti pa skor v grmovje odpeljal ko je zaružilo  :D

 

@HyperJack kater je pa najlepši? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fara, od Costelle gor zadnji ovinek v seriji.  Men je ta najlepši, prvič podrsal s tačko na cesti pa skor v grmovje odpeljal ko je zaružilo  :D

 

@HyperJack kater je pa najlepši? 

 

TO je ta ja =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fara, od Costelle gor zadnji ovinek v seriji.  Men je ta najlepši, prvič podrsal s tačko na cesti pa skor v grmovje odpeljal ko je zaružilo  :D

 

@HyperJack kater je pa najlepši? 

Štefanov  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer mi je podaril Ermaxov vezir  :OK: , nisem vedel kako se bo izšlo, montaža vezirja iz novega modela na star model, izpadlo za moje pojme super. Sicer pozicijo, moram še naštudirat, ker na spodnji poziciji fašem vse v čelo.

dsc0520-2000.jpg

 

Pa še nekaj bonbončkov iz pod prašnega barvanja :grim  :OK:

aaa3357.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sediš za tem vezirjem, kr pozabiš na katerem mopedu sediš...pelje se skor tak dobr ko KTM adventure :D... morm pa rečt, da je temna šipca super zadeva, sploh za kakšen GPS, da ni tako izpostavljen bleščanju sonca :OK:

 

dsc0526-1500.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sediš za tem vezirjem, kr pozabiš na katerem mopedu sediš...pelje se skor tak dobr ko KTM adventure :D... morm pa rečt, da je temna šipca super zadeva, sploh za kakšen GPS, da ni tako izpostavljen bleščanju sonca :OK:

 

dsc0526-1500.jpg

Evo tega ti jaz kupim zA 3k€...da ga mam za zimo k ga ni škoda pa še pelje se baje tako dobro kot KTM.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tega ti jaz kupim zA 3k€...da ga mam za zimo k ga ni škoda pa še pelje se baje tako dobro kot KTM.....

 

Evo roka prjatu, še v Lj ti ga dostavim =)

 

...pa še oranžne barve je...nalepke KTM ti naredim gratis :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro zgleda vizir, meni ni ustrezal zaradi original ščitnikov, pa givi je še malo višji.

Kmet pa ni za versysa 650, je prevelik hrust, njemu paše bolj kmetijska mehanizacija.

Verjamem pa da se versys bolje pelje od ktma, sploh na zaviti cesti in ne rabi nobenih pomagal, ker je vrhunsko nastavljen :)

Zdaj pa vžig...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem pa da se versys bolje pelje od ktma, sploh na zaviti cesti in ne rabi nobenih pomagal, ker je vrhunsko nastavljen :)

 

 

Kmet sicer se s to trditvijo ne bo strinjal, bi pa pri istem tempu sigurno prišel manj zmatran do konca te zavite ceste. =) 

 

Dejstvo je, da me je kar nekaj ljudi ki je imelo 100 hp+ motorje spraševalo, koliko konjev ima versis. Ko sem rekel 62hp so verjetno vsi mislili, da jih "zajebavam", ampak motor gre izjemno dobro. Za 3k€ je tole best fun bike ever =)

Za ravnine težko rečem kako je konkurenčen ostalim motorjem, ker ga tam ne navijam, ga pa izkoristim čez ovinke in tam vem, da je res prijazen mopedek =)...je pa spet odvisno od voznika, če si norc gre vse hitro čez ovinke...vprašanje je samo koliko časa....tudi GS.a sem dinamično peljal čez ovinke, je pa res zločin primerjat motor vreden 20k€ vs. 6k€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro zgleda vizir, meni ni ustrezal zaradi original ščitnikov, pa givi je še malo višji.

Kmet pa ni za versysa 650, je prevelik hrust, njemu paše bolj kmetijska mehanizacija.

Verjamem pa da se versys bolje pelje od ktma, sploh na zaviti cesti in ne rabi nobenih pomagal, ker je vrhunsko nastavljen :)

Zdaj pa vžig...

Vžig.....kdaj se boš pa ugasnu  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko mu bo hrust kmet celno stisnu :D

Kmet je pacifist če se le da  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolj hvalite versysa, da ga bom lažje prodal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa vžig...

 

Ha ha, pol se pa samo vozniki Versysa užgejo ....

  Dobro reklamo si mu naredil. Si zgrešil poklic. Tebi uspe skoraj iz vsake stvari naredit apple sindrom.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!