Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Pozabil si omenit Aprilio...to so šele mopedi svoje klase...isto ko Ducati, sej se pelje super, samo vprašanje koliko časa...

A to taki kritizirajo Aprilie, k vozjo Versačije...al kaj? aaaaaaaaaaaaaaaaha, ha,ha,ha,ha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to taki kritizirajo Aprilie, k vozjo Versačije...al kaj? aaaaaaaaaaaaaaaaha, ha,ha,ha,ha

Taki, ki vozijo Versačeje, bi raje imeli Aprillio. (no vsaj jaz). :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki, ki vozijo Versačeje, bi raje imeli Aprillio. (no vsaj jaz). :grim

A to zato, ker si mal mehanika po srcu pa Kawe nimas kaj sraufat  :grim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima vsak življenskega pa nezgodnega zavarovanja za to kakor ti, rajš vzamejo kredit, je bolj zdravo od lovljenja zajčkovih ovinkov.  :kva1:

Itak,men ko zmanjka se zaletim :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to taki kritizirajo Aprilie, k vozjo Versačije...al kaj? aaaaaaaaaaaaaaaaha, ha,ha,ha,ha

 

Ne to kritiziramo takšni, ki vozimo Japonce, ko se pa zapeljem z Aprilio, je treba pa že takoj kej pošraufat, muhahahah. Čuvaj da se ti ne bo zataknilo :D:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na lovorikah sedemdesetih in osemdesetih let sedite, ko so veljal japonci za neuničljive....... Zdej so drugi časi. Kvarjo se full. Materiali so slabši, deli so poddimenzionirani, odlitki so ceneni,dizajni so kitajski, duše nimajo niti za vzorc (japonci iz sedemdesetih jo imajo.. .). Moram pa priznat, da so praktični, cenovno ugodni, hitri (to dons ni problem narest), pa še kej dobrga bi se najdl. Tok o Apriliah..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sm mogu vcer na Apriliji zamenjat..pomembno je kje je narejeno..

post-8253-0-48202700-1433352930_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to zato, ker si mal mehanika po srcu pa Kawe nimas kaj sraufat  :grim ...

Jah Kawasaki je tak brez karakterja, se vsedeš pa pelješ., pa vmes ko se ne voziš sploh ne veš da ga imaš. Ko maš pa Aprilio, pa skoz misleš na njo, tud takrat, ko je ne voziš... ali bo naslednjič zalaufala, ali bo med vožnjo spustila olje, ali bo kaj odpadlo...to je potem pravi motorist ker ima motor stalno v glavi... :lol:  :lol1:

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta nov Versače niti ni napačen.  Danes sem v TCju videl 650 in 1000 in oba sta po izgledu kar sprejemljiva. Star je imel pa res (meni) zelo grdo prednjo luč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah Kawasaki je tak brez karakterja, se vsedeš pa pelješ., pa vmes ko se ne voziš sploh ne veš da ga imaš. Ko maš pa Aprilio, pa skoz misleš na njo, tud takrat, ko je ne voziš... ali bo naslednjič zalaufala, ali bo med vožnjo spustila olje, ali bo kaj odpadlo...to je potem pravi motorist ker ima motor stalno v glavi... :lol:  :lol1:

Nisem reku, da so japonci zanič.Prav praktično prevozno sredstvo so, ampak dolgočasni.Ko bo pa kej kakšnemu japoncu odpadl, bom pa s telefonom posnel in ti prlepu na post.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne me resno jemat. Sem se malo hecal. Sam bi z veseljem imel Aprilio. Sploh shiver GT. Ali pa Caponord 1200. Versače je pa čist korekten motorček, manjka se mu kubikov. Prednja luč na novem je res lepša kot na starem modelu, a se je s tem preselil med poplavo prednjih mask z "osjimi" očmi. Prejšnji ja vsaj tak, ali ti je zeloo všeč, ali ti je zeloo grd. No meni je všeč (stari-2 model)

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne me resno jemat. Sem se malo hecal. Sam bi z veseljem imel Aprilio. Sploh shiver GT. Ali pa Caponord 1200. Versače je pa čist korekten motorček, manjka se mu kubikov. Prednja luč na novem je res lepša kot na starem modelu, a se je s tem preselil med poplavo prednjih mask z "osjimi" očmi. Prejšnji ja vsaj tak, ali ti je zeloo všeč, ali ti je zeloo grd. No meni je všeč (stari-2 model)

Sej vem, sej tud jest namenoma mal nabijam, da se dogaja.... V resnici smo vsi motoristi ena velika pozitivna druščina in prav všeč mi je, da so okusi različni in da je ponudba motorjev pestra in izvirna. Grozen bi blo, če bi se nekam prpelu in bi bli vsi motorji enaki..........bljak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole prašno barvanje je skor moj fetiš :D, prleti kamen, se samo odbije! noro :)

 

Lep zaključek čnega zadnjega dela:

dsc0641-1500.jpg

 

Tudi svetilke z novimi nosilci so top shit zadeva...

dsc0646-1500.jpg

 

Podaljšek ki je skoraj pol leta služil kot kalup za odlivanje karbonskih nosilcev, je končno nameščen :OK: ...hvala Primož :grim

dsc0647-1500.jpg

 

Pa še ena kar tako =)

dsc0648-1500.jpg

 

Tak dinamično čez ovinek gre samo še kak super moto :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep motor bom mel za čez zimo :OK:

 

Ti še kj namontiram :D? Še sprednjo šajbo moram montirat, pa odlit karbonski spoiler za na vezir, da ne bo tako pihalo...Kmet zdej so fedri nastavljeni kolikor se jih da...veš kak lepo se to zdej pelje :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tebe mislim, da ne bo primeren.

Zakaj.........men ne govori ulica kot Kruciyu :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nosilnost motorja je 180kg, maksimalna nosilnost.

 

Najboljše performanse ima v rangu šoferja okoli 75kg in na to težo je po defaultu nastavljen.

Če ga boš ti vozil, bo to tako, kot če bi imel zadaj še eno lažjo sopotnico.

 

Podobno kot če bi se ti hotel stišat v formulo1 :) al pa na avion na normalen zic. Ni za take orjake.

 

Ti potrebuješ Versys1000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nosilnost motorja je 180kg, maksimalna nosilnost.

 

Najboljše performanse ima v rangu šoferja okoli 75kg in na to težo je po defaultu nastavljen.

Če ga boš ti vozil, bo to tako, kot če bi imel zadaj še eno lažjo sopotnico.

 

Podobno kot če bi se ti hotel stišat v formulo1 :) al pa na avion na normalen zic. Ni za take orjake.

 

Ti potrebuješ Versys1000.

 

Za čez zimo, je čist dovolj za njega. Za sneg pa led je še 650 ccm preveč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nosilnost motorja je 180kg, maksimalna nosilnost.

 

Najboljše performanse ima v rangu šoferja okoli 75kg in na to težo je po defaultu nastavljen.

Če ga boš ti vozil, bo to tako, kot če bi imel zadaj še eno lažjo sopotnico.

 

Podobno kot če bi se ti hotel stišat v formulo1 :) al pa na avion na normalen zic. Ni za take orjake.

 

Ti potrebuješ Versys1000.

Kljub vsemu temu pa je primerljiv z KTm,BMW.....sam slednje dve znamki nategneta uporabnika finančno :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti samo povem, da takšnih performans kot jih mi lažji občutimo, ti ne boš mogel. Za tebe bi versači potreboval 100PS, zlate vilice spredaj, okvir pa je ok, je iz diamantnega jekla :)

 

Ja, za tebe so GSA, KTM 1200+ al kolko so že itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!