Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Pravkar, Kmet2 pravi:

Do Mamutov bom valda pršu al ne .

Miško ne sekiraj se, kar te poznam prideš do mamutov tudi z umetnim kolenom :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 21 minutami, Igi Pop pravi:

How much?

566 spredaj in zadaj s farbo po želji

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Moj pa razpada......:sleep2:

ermaxovo šipo si uspel zlomit :) al kaj drugega razpada, okvir?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

566 spredaj in zadaj s farbo po želji

ermaxovo šipo si uspel zlomit :) al kaj drugega razpada, okvir?

Odpadla dodatna luč ....danes sem ga peljal k Elisi na temeljit servis,ventili,nove copatke nova veriga in verižniki  ,generalno čiščenje,skratka tip top bo ,sam cena pa tud vrjetno v nebo vpijajoča......:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ketnset 100 eur, gume veš sam, ventili odvisno kolk ma normo,eni samo za to 300 eur sunejo

kolko km ima?

jaz sem dal za menjavo amortizetja, spredaj olje, menjava fedr v vilicah, filter, olje motorja, "servis", 170 eur. Ok cena za tolko dela

p.s.

mam še eno šipo na zalogi :) mra for kawasaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, dlicen pravi:

Ventili? Nastavitev? Pri koliko km?

Za orientacijo. Jaz sem jih kontroliral na okoli 35 tisoč km in to že trikrat, pa jih še nismo podlagali. Po knjigi bi bilo potrebno na 24t km.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor ima okrog 58kkm in agregat še ni bil odprt in nikoli preverjeni ventili ,prejšnjamu lastniku je serviser rekel tako po posluhu da ni potrebno ,no sam sem bolj previden in ne vrjamem ravno ušesom Kawa majstrov .....

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Fantocci pravi:

Ti bi moral Tracerja met, na Versysu ne čutim neke velike potrebe po menjavi amortizerja, za solo vožnjo.

Mal drago se mi zdi za en test :)

tracer vobla :) mi je pa zanimiv, ko bo evo2 zunaj, morda

drago? Relativno, tolk stane boljša čelada, še premalo maš npr., al pa navigacija, oblačila.

če še stare dele prodam, je to soliden update

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Scarabeo 500 said:

Za orientacijo. Jaz sem jih kontroliral na okoli 35 tisoč km in to že trikrat, pa jih še nismo podlagali. Po knjigi bi bilo potrebno na 24t km.

Scarabeo

Vem. Moj Versys je imel 64000, pa so ventili bili še čisto ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bili ok ali ne, če je predpis kontrole nekje okrog 40kkm je pametno odkartati tistih 300€ pa biti miren. Pri mojem prejšnjem mopedu so en ventil prilagodili od 8mih, kolikor vem tudi pri Mausovemu prejšnjem.

Kar se tiče mehanikov po posluhu: ne hvala

Kar se tiče Wilbersa, predvsem jo dobra posodobitev zaradi lepšega in bolj kontroliranega pobiranja grbin, s tem je tudi vožnja bolj varna, obraba gum manjša...

Pa še mali vtisek, saj sem imel moped priložnost peljati celih 50km :D

*Z lahkoto zagotovim, da so pri Kawi naredili dobro mašinco za relativno nizke pare. Všeč mi je toliko, kot je funny, za se igrat za uživat. Ali pa za drugi moped. Konjev sploh nisem pogrešal (ok na relaciji Karlobag-Starigrad) kjer pride zvezni vlek in dvovaljnik lepo do izraza. Je pa čist možno, da se je dotični moped bal Kmeta al pa bil navajen laufat. Kakorkoli za eno osebo moči dovolj. Poleg tega je agregat dovolj polikan in niti ni čutiti pretiranih in motečih vibracij.

*ciklistika, ob nepretiravanju in uživaški vožnji čisto fajn, ne rabiš nič delat, z ušesom pomigaš, pa že pade v ovinek. Se pa da z njim tudi malce bolj objestno. 

*mere, dimenzije, sedež: čisto ok, drža v redu, balanca nepreširoka, meni sicer pokončno sedenje ne ustreza, ampak to je moj problem ne mopedov. Sedež ravno prav visok za mojih 175cm

*zavore: so, vsekakor pogrešam ABS in ga toplo priporočam

*zaključek: v bistvu sem pričakoval manj od mopeda, pa bil kar pozitivno presenečen

*zaključek 2: ko sem se usedel nazaj na mojega, sem se počutil kot bi z rikše sedel v space shuttle  :winkiss: (ok čist mau pretiravam)

*opombe: to so samo moja lastna opažanja in nikakor ne nosim nobene odgovrnosti, če jim kdo verjame :ras:

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Bili ok ali ne, če je predpis kontrole nekje okrog 40kkm je pametno odkartati tistih 300€ pa biti miren. Pri mojem prejšnjem mopedu so en ventil prilagodili od 8mih, kolikor vem tudi pri Mausovemu prejšnjem.

 

*ciklistika, ob nepretiravanju in uživaški vožnji čisto fajn, ne rabiš nič delat, z ušesom pomigaš, pa že pade v ovinek. Se pa da z njim tudi malce bolj objestno. 

Pr moji minđi ni več nobenih poblemou z ventili

res pa je, da migam full z ušesi, pa se kr naraunost peljem .. a je z mano kj narobe :? ... gume :jezik: 

:ninja:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

Pr moji minđi ni več nobenih poblemou z ventili

res pa je, da migam full z ušesi, pa se kr naraunost peljem .. a je z mano kj narobe :? ... gume :jezik: 

:ninja:

 

a ti niso enga prilagodili? al se motim?

Mogoče si pa prelahek in niso ventili hotli ven s toleranc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DAMI34 pravi:

a ti niso enga prilagodili? al se motim?

Mogoče si pa prelahek in niso ventili hotli ven s toleranc :P

to je blo na letniku 12 ... zdj mam letnik 14 (upam, da je še v garaži :P ) pa se ni nič štelalo :jezik:

pa zredu sm se par gramou :ras:

pa učer sem enga uranžnega versysa vidu, k je biu full umazan .. tok je biu grd, da sm mislu, da je bemfl, ampak so rekl na servisu, da je danes prvo, kar na njemu počnejo, da ga zgloncajo do čistoče :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

to je blo na letniku 12 ... zdj mam letnik 14 (upam, da je še v garaži :P ) pa se ni nič štelalo :jezik:

pa zredu sm se par gramou :ras:

pa učer sem enga uranžnega versysa vidu, k je biu full umazan .. tok je biu grd, da sm mislu, da je bemfl, ampak so rekl na servisu, da je danes prvo, kar na njemu počnejo, da ga zgloncajo do čistoče :P 

ja, to je un versis, k raj leži kt stoji :P

sej, 12 letnik sm mislu 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

Bili ok ali ne, če je predpis kontrole nekje okrog 40kkm je pametno odkartati tistih 300€ pa biti miren. Pri mojem prejšnjem mopedu so en ventil prilagodili od 8mih

 

 

sej se hecaš, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Cartman pravi:

sej se hecaš, ne?

ja mal, včasih tut hitrej tipkam ko računam :ras:

v opravičilo naj povem, da smo v 2valjni temi, pa sm gladko zračunal količino ventilčkov

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!