Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 1 minuto, Rogerg pravi:

js ketne ne bi sam menju... raj k res profiju.... ker ce se ti razčleni pri 150kmh... bo veselje

Tako se bo tudi zgodilo :) ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19k prvo vgradna ketna? 

Ali je bila res zanemarjena, ali pa motor nima 19k km.

Drugace pa kupuj ketne od priznanih prodajalcev na ebayu.. imas ogromno ponaredkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je na Versysu prvovgradnja (DID VX2) komaj zdržala do servisa na 18.000km. Redno čiščena in podmazana s sprayem. Zdaj ima EK MVXZ2 20.000km pa je nisem še šponal. (pa Scottoiler uporabljam) 

Popravljeno . Popravil Rey
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, ukica pravi:

19k prvo vgradna ketna? 

Ali je bila res zanemarjena, ali pa motor nima 19k km.

Drugace pa kupuj ketne od priznanih prodajalcev na ebayu.. imas ogromno ponaredkov.

Verigo sem v zadnjih 4000km res dosti mazal s sprejem (vsakih 200km) ampak ne vem pa kako je bilo prej, ker je bil motor pri 2 različnih lastnikih, ki pa se nista kaj dosti vozila. Kilometri so realni, ker so bile gume na motorju stare 6 let, servisi pa po datumih tudi štimajo. Seveda ni 100% ampak... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Rey pravi:

Tudi meni je na Versysu prvovgradnja (DID VX2) komaj zdržala do servisa na 18.000km. Redno čiščena in podmazana s sprayem. Zdaj ima EK MVXZ2 20.000km pa je nisem še šponal. (pa Scottoiler uporabljam) 

maš zdaj zlato? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Rey pravi:

? Itak ?

na rumenem paše :)

drugače pa vidim, da ima enuma precej barv na razpolago, mogoče naslednjič vzamem in celo vidim, da ima inovativen način "kovičenja", zgolj s ključem, to se mi pa zelo dopade

https://www.louis.eu/artikel/enuma-mvxz2-screw-type-master-link-in-520-525-530-pitch/60903950?list=e03b3a4d12e5833dfda1380589f04e3e

ENUMA MVXZ2 SCREW-TYPE

to samo zateguješ dok ne odpadne "kapica"

cena za enumo je edino malo jača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sem probal tega versisa:

Ciklistika solidna, sedež bl tkotko, motor ena velika žalost. Res ne cuka in trese, ampak tudi nikamor ne gre. Samo nekaj piska.

Malo šoldov, malo muzike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, BRANE pravi:

Končno sem probal tega versisa:

Ciklistika solidna, sedež bl tkotko, motor ena velika žalost. Res ne cuka in trese, ampak tudi nikamor ne gre. Samo nekaj piska.

Malo šoldov, malo muzike.

kaj pa sicer upravljaš, da je sedaj taka travma po preizkusu? 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, BRANE pravi:

Končno sem probal tega versisa:

Ciklistika solidna, sedež bl tkotko, motor ena velika žalost. Res ne cuka in trese, ampak tudi nikamor ne gre. Samo nekaj piska.

Malo šoldov, malo muzike.

No to je bila tudi moja ugotovitev, ko sem po 2 mesecih avtošolskega MT-07 šel kupit Versysa v Ljubljano. Na poti domov sva se z mojo ustavila v Celju na kosilu. Moj prvi komentar po sestopu iz motorja je bil: "Jaz tega motorja ne bom imel, ker nikamor ne gre." :) :kva2:

Ko se navadiš, da SUNE ob pravšnjih vrtljajih je boljše, čeprav lušte po MT-09 tracer / Stromu 1000 / Versys 1000 / Africa Twin vedno ostajajo... :quad:  Po moje bi moral biti agregat na versysu za 150ccm večji  in še bolj posvečen navoru. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thetruetheory pravi:

No to je bila tudi moja ugotovitev, ko sem po 2 mesecih avtošolskega MT-07 šel kupit Versysa v Ljubljano. Na poti domov sva se z mojo ustavila v Celju na kosilu. Moj prvi komentar po sestopu iz motorja je bil: "Jaz tega motorja ne bom imel, ker nikamor ne gre." :) :kva2:

Ko se navadiš, da SUNE ob pravšnjih vrtljajih je boljše, čeprav lušte po MT-09 tracer / Stromu 1000 / Versys 1000 / Africa Twin vedno ostajajo... :quad:  Po moje bi moral biti agregat na versysu za 150ccm večji  in še bolj posvečen navoru. 

Kot vstopni model 600 razreda je agregat recimo zadovoljiv, se pa 100% strinjam, zelo lepo bi mu sedlo nekaj okrog 800-900ccm, pa tja do 100 konjičev z dobrim navorom spodaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lušn motorček, plus je, da je dvovaljnik, ja verjetno. bi bil zame dovolj, za moje potrebe

sprednje vilice bi edino raje imel usd, pa zadaj lepšo nihajko

zanimiva je armaturka, ki ima prav vse podatke... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, ker niti svoje teme nima je pa bolj uporaben kot 650. Enduro, lep adventure s pravim izpuhom...650 je le cestni dirkalnik za ovinke polagat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, vandrovec pravi:

Škoda, ker niti svoje teme nima je pa bolj uporaben kot 650. Enduro, lep adventure s pravim izpuhom...650 je le cestni dirkalnik za ovinke polagat :naughty:

ima, poglej naslov :ras:

https://www.avto-magazin.si/moto/moto-testi/test-kawasaki-versys-300-2017/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snečer as kj ti gledu pol ventile? al se nic... 

pa se en vprasanje..si mel ti  ja-62 tablco na ex bajku ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko/če boš preverju pa povej kok so bli razštelani :)  pomoje sicer ne bo kake panike...  ma sm mislu da sm tvojga ex vidu.. pozab

ventili me pa zanimajo le zato ker s tako kilometrino kot jo maš ti gledam take motorčke in zato pač zanimanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Rogerg pravi:

ko/če boš preverju pa povej kok so bli razštelani :)  pomoje sicer ne bo kake panike...  ma sm mislu da sm tvojga ex vidu.. pozab

ventili me pa zanimajo le zato ker s tako kilometrino kot jo maš ti gledam take motorčke in zato pač zanimanje...

moj ex je nekje v okolici Kranja (vsaj bil je) in je bil po prodaji malo vožen

kakšno tablico ima, ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bi rekel, da je to moj :)

Šipa Ermax, gipro pokazatelj prestav, nalepka na tanku, letnik pa km bi lahko bili sedaj takšni, sem 100% da je moj, ker vidim tam pri giproju malo od lepila :) bobinsi tudi "moji", ketna pa zgleda adijo, pa givi nosilec za kufer, ko sem dal naknadno, zraven morajo biti še original ročke

pa edino "napakico" je imel, da je bilo satovje hladilnika malo "zvito" na enem delu, zaradi vodne pištole v Albaniji

tako da 100% bi rekel, da je bil to "Erik" :) 

H8yuImJTRQeZAzBYULglF2MxPFZkbnS16uKBkTVjReqma2K_KPli3RgjEwgRMEPXYyFU0MxaYc5yTV1RVxutVYJbs0MLqVNaL4Wb80-jOmE499a9wYnyZxrTI--eWAJKLhRuZblWOFM1UNjbEehDAY6oK-9_GC8KWwr6LpP9dFA5FnWzAxk-PE7e3s2Z2fLSo87rrOkuc_9RliS_V6Qqk_Tm61Or5izZ0o_7MjIig9KvfqYi6W8DShV0A_A6kUhQ_W6tUIHmZAyXI06OEdcuQxk89GmxEGfmiNjpl4t1nFKgEAOP_jOHdYpIvcY6i5GY06SZ7ur4nO9CJ-7y9oirH0rXF_XtrCKzKNg3HLNy5s3ouMN2Pj0f1eDISvFppzxBVYzbgR4A7Ue_om_HzG52N2ZSh0gIUC87RTtbBNplTFfOBuAHRkI-Eit1AsKc_6v1n7phIiTQkRVfiGzgcHxYZpXwjwYlF3QHQah0R9s682yeq5D2EMlGxmZMDp6rg2ylc98Xq4KN_rJhAwfWBCBLFJoWq5LlbUGKLBVBZMrOSBnYTglx6mH-GfnBpVHXjtpjhiw21lGKIj2hyuqzlviIGX8KSSowdOSZ0PmJgr9NEsE-6_Y9qUzNLGqutTqJAeJn0U31u3GyxN4oDs9bR0xPxLx-OGZ1joPi=w1263-h947-no

dan, ko je šel od hiše :) samo 14-15k je narejenih v 6-7 letih...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!