Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

moj je biu 2011 in ni imel srebrne... original temen siu...

drgac se je ok prijelo? se ne bo luščilo?

Popravljeno . Popravil Rogerg
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Rogerg pravi:

moj je biu 2011 in ni imel srebrne... original temen siu...

drgac se je ok prijelo? se ne bo luščilo?

Mislim da ne, pobrusil sem kar fajn, uporabil sem primer tak da mislim, da bi moglo bit ok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thetruetheory pravi:

Mislim da ne, pobrusil sem kar fajn, uporabil sem primer tak da mislim, da bi moglo bit ok :)

Ful lepo izpadlo!

Kolk si dal za centralno stojalo?

Je kater kupil https://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Front-Fender-Mudflap-Extension-For-Kawasaki-Versys-650-KLE650/303016198400?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649 takšen podaljšek?

Kako je montiral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, rookie007 pravi:

Kolk si dal za centralno stojalo?

Hmmm nevem okoli 90€ preko ebaya... nisem nevem kaj zadvoljen ker se miga oziroma ni fiksno. Da o materialu ne zgubljam besed... Malo preveč zategneš šraufe pa že fašeš puding.. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, rookie007 pravi:

Se pravi, kot na starem frčomatiku, se maje med vožnjo?

Ne ne med vožnjo ne, so sicer vsepovsod gumice ampak ko motor postaviš na centralno stojalo in potem nazaj, pozicija ni nikoli ista in potem je treba včasih malo butnit stransko taco not, da čist točno paše nazaj. Stranska taca se namreš zloži "zahakla" v tisti del centralnega stojala kamor stopiš, ko ga postavljaš gor :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, thetruetheory pravi:

Ne ne med vožnjo ne, so sicer vsepovsod gumice ampak ko motor postaviš na centralno stojalo in potem nazaj, pozicija ni nikoli ista in potem je treba včasih malo butnit stransko taco not, da čist točno paše nazaj. Stranska taca se namreš zloži "zahakla" v tisti del centralnega stojala kamor stopiš, ko ga postavljaš gor :) 

 

Kaj pa pri nagibu?

Jaz z mojim (ne stojalom, ampak z distančnikom na stopalki) skoraj vedno podrgnem v ostrem ovinku, pri mali hitrosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz redkokdaj podrsam razen ko se 2 peljema. Amortizer imam namreč na najvišji poziciji kar pomeni 2cm višje "pedale". S centralnim sem potegnil čisto malo nekje, ko je bila vdolbina na cesti ampak nič hudega (s sopotnico seveda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kater nuca podaljšek prvega blatnika?

Očitno niso niti blatniki enaki na mk1 in mk2.

Torej, prodam za letnik 2015-2017 https://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Front-Fender-Mudflap-Extension-For-Kawasaki-Versys-650-KLE650/303016198400?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649 

20 evrov s ptt vred!

Sam sem dal 18,81 eu, pri nas je verjetno še ene 2-3 eu poštnine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Snečer pravi:

prva blatnika nista enaka

na mk1 je bolj zaobljen

In širši je na mk1!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snečer pravi:

ja, saj tudi druge plastike so vse drugačne

A potem tale moj paše na vse mk2?

Popravljeno . Popravil rookie007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

moj versys 650 mk1 (2008) se je danes odlocil da ne bo vec vzgal. akumolator sem napolnil a ne zeli vzgati. ce ga priklopim na drug akumolator preko kablov vzge a ko odklopim kable motor vgasne. kaj bi to lahko bilo?startni rele? ali kaj druga? se prejsni teden sem se normalno vozil.napestost akumolator je 12.8V ko dam kontakt pace na 2V skrajno nenavadno. prosim za pomoc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Radetzky pravi:

moj versys 650 mk1 (2008) se je danes odlocil da ne bo vec vzgal. akumolator sem napolnil a ne zeli vzgati. ce ga priklopim na drug akumolator preko kablov vzge a ko odklopim kable motor vgasne. kaj bi to lahko bilo?startni rele? ali kaj druga? se prejsni teden sem se normalno vozil.napestost akumolator je 12.8V ko dam kontakt pace na 2V skrajno nenavadno. prosim za pomoc

Accu je kap. Potrebuješ nov accu. To je še najmanjši problem. Ni nujno, da je moja diagnoza pravilna. To je samo moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/1/2019 at 9:50 PM, thetruetheory said:

Today's challenge: 

2. Šmirglanje z vodobrusnim šmirglpapirjem, barvanje stranskih plastik s primerjem in nato mat črno barvo.. 

Slika prej iz Kolpe in slike po barvanju:  

20190625_142651.jpg

20190701_200002.jpg

20190701_200427.jpg

20190701_200631.jpg

20190701_200901.jpg

20190701_203229.jpg

20190701_205929.jpg

20190701_210103.jpg

20190701_210130.jpg

20190701_211234.jpg

Zdej pa še švingo dol in ponovi vajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 7. 2019 ob 21:56, Kugelschreiber pravi:

Zdej pa še švingo dol in ponovi vajo. 

Misliš zadnja nihajka?  :) 

Aluminij sem samo enkrat barval pa imam slabe izkušnje.. :(

  # Update

Po cca 5000km je bila zadnja  SF+ Mitaska skoraj fuč, ponekod preko indikatorja ponekod ravno na indikatorju. 

Potrjujem navedbe nekaterih, da se ob vožnji v dvoje zadnja guma manj rabi, ko se vozim sam jo radira kot zmešano, ko se voziva v dvoje ostane skoraj enaka. 

Sedaj sem nabavil Roadsmart 3. Nalite gume je 3 krat več kot na novi Mitaski, zato ni dvoma, da bo zdržala dlje :D

Pred potjo v Albanijo sem zamenjal še olje + filter in zavorno tekočino.  Motor ima sedaj 21.300km. 

Torej sem od septembra do danes naredil točno 6000km :)

 

2.jpg

3.jpg

1.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snečer pravi:

to pa res zanimivo, jaz s sf+ solo z lahkoto naredim 10k

Tudi jaz bi še lahko naredil 1000 km po SLO ampak za po Balkanu razkirat in dol menjevat gumo mi pa ni najbolj, zato sem zamenjal.

Spodaj slika po Mariji Reki 4 krat gor in dol pred cca 2000km :D

marija.jpg

Popravljeno . Popravil thetruetheory
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!