Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 2 minutami, Kričač pravi:

Mislim, da ne, ampak se želim dobro poučit pred nakupom. Ne kupuješ mopeda vsak dan, ali?

Če si kje na primorskem se pripelji en vikend do Ajdovščine in lahko na mojem sediš kolikor ti je volja, greva v miru čez vse in boš brez pritiska prodajalca videl če ti paše :)  

pred 30 minutami, Snecer pravi:

ti si organizator :) 

 

Če se noben drug ne bo javu... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kričač pravi:

Mislim, da ne, ampak se želim dobro poučit pred nakupom. Ne kupuješ mopeda vsak dan, ali?

po moje nas je malo takšnih, ki si versača kupujemo za dalj časa, po MS merilih se na 2 leti menja za močnejši motor :) (zadnje vzemi z rezervo)

prav je da se pozanimaš, ampak za tistih par tisoč km na leto, kot boš delal, se bi dejansko z vsakim "vrhunsko" vozil, kljub kakšnim manjšim nedoslednostim

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Mogoče malo kompliciraš, na versysu se odlično sedi, položaj je ok, dnevno se da narediti tudi jurja+ km, ustavit pa moraš zaradi tankanja in tudi sicer da malo odpočiješ rito. 

Na uro, dve, se je dobro malo ustaviti, pretegniti, lulat je tudi treba (tudi če ne piješ kave in kadiš).

tale je opisal, da ima versač eno najboljših pozicij za vožnjo

v glavnem, fajn se sedi in pelje

ti si organizator :) 

Ali je to vprašanje ali določitev. Jaz sem iz Ljubljane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

po moje nas je malo takšnih, ki si versača kupujemo za dalj časa, po MS merilih se na 2 leti menja za močnejši motor :) (zadnje vzemi z rezervo)

prav je da se pozanimaš, ampak za tistih par tisoč km na leto, kot boš delal, se bi dejansko z vsakim "vrhunsko" vozil, kljub kakšnim manjšim nedoslednostim

 

Menim, da je odvisno, če imaš pravega, zakaj ga potrebuješ in da je zanesljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sebar pravi:

Če si kje na primorskem se pripelji en vikend do Ajdovščine in lahko na mojem sediš kolikor ti je volja, greva v miru čez vse in boš brez pritiska prodajalca videl če ti paše :)  

Če se noben drug ne bo javu... :) 

Lahko se bomo srečali, ker imam prijatelje v Wajdovšni. Eden ima celo servis za motorje in kmetijske strojčke. Pa cesta iz Logatca do Wajdovšne je famozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Dugales pravi:

Lahko se bomo srečali, ker imam prijatelje v Wajdovšni. Eden ima celo servis za motorje in kmetijske strojčke. Pa cesta iz Logatca do Wajdovšne je famozna.

To bo gužva :)

No, jaz sem tu pa tam povabil v preteklosti, ko so bila srečanja Versys.de foruma. Nemci so vsako leto prihajali v Avstrijo za en teden v času binkoštof in se cijazili tu okoli. Letos jih ne bo na Koroško.

Nek izlet z vsebino pa že mora biti, da se malo zapelje itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav, a je kdo iz  obale in ima Versysa 650 l. 2018/19 mogoče? Bi z veseljem častil en kafe, da ga vidim v živo, preden se odločim za nakup :)

 

Hwala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 2. 2019 ob 14:35, Greencaj pravi:

Pozdrav, a je kdo iz  obale in ima Versysa 650 l. 2018/19 mogoče? Bi z veseljem častil en kafe, da ga vidim v živo, preden se odločim za nakup :)

 

Hwala

Imam 2015. Sicer pa mislim, da ni neke razlike z 2018 razen display od števca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, Rey said:

Imam 2015. Sicer pa mislim, da ni neke razlike z 2018 razen display od števca.

Rešeno, hvala :D 

Versys is BACK, oh yea... :D 

20190206_203715.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Da je slabši ali boljši ne bi razpredal , vozil sem SX ki ima se mi zdi podoben agregat in lahko samo pohvalim . Vozil S1000R ki je zelo podoben agregat , meni TOP .

Na tem Versysu mi niso všeš vizualne zadeve.

Pa smo spet v sedlu. Ali nisi malo zašel iz teme Kawasakija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 2. 2019 ob 14:35, Greencaj pravi:

Pozdrav, a je kdo iz  obale in ima Versysa 650 l. 2018/19 mogoče? Bi z veseljem častil en kafe, da ga vidim v živo, preden se odločim za nakup :)

 

Hwala

Končno se je nekdo javil iz obale. Jaz imam versysa 2009 v garaži nad Ankaranom; sem sicer iz Ljubljane. Ko se bo začela sezona bi  se bilo treba srečati, ne da srečam samo Mausa v Postojni na kavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Dugales pravi:

Končno se je nekdo javil iz obale. Jaz imam versysa 2009 v garaži nad Ankaranom; sem sicer iz Ljubljane. Ko se bo začela sezona bi  se bilo treba srečati, ne da srečam samo Mausa v Postojni na kavi.

kavo si mi plaćevau, ko si boi s Kawo :huh:

ne spomnim se... do takrat si na ignore :dry:

p.s.

možno je vse .. sm mau pozabljiu :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

kavo si mi plaćevau, ko si boi s Kawo :huh:

ne spomnim se... do takrat si na ignore :dry:

p.s.

možno je vse .. sm mau pozabljiu :P 

Nisem plačal kavo, ker si že odhajal. In to se je zgodilo 2-krat. Šel si proti Grobniku. V bifeju si bil pri mizi pa s svojo družbo.

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Vsake oke imajo svojega malarja B)

Sej Versys je tudi ružil in tresel , pač motor , če te moti raje kupi Teslo ne trese in ne ruži .

Samo odgovoril sem Snecerju . 

Temu se reče komunikacija  in ne v sedlu ! 

Lep post si napisal o Kawasakiju , bravo .

Kaj je to post?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Dugales said:

Končno se je nekdo javil iz obale. Jaz imam versysa 2009 v garaži nad Ankaranom; sem sicer iz Ljubljane. Ko se bo začela sezona bi  se bilo treba srečati, ne da srečam samo Mausa v Postojni na kavi.

Seveda, lahko komot. Pa pupa moja ima tudi Versysa, tako da ne bova samevala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, ukica pravi:

Zakaj bi dal za japonca 17k.. 

motor, avto, pes morjo bit z evrope..

Jaz še za avto ne dam več kot 10k. Lani poleti sem z avtom 3-krat stal med Brezovico in Logom proti KP in trikrat sva se gledala z Avstrijcem iz Graza, ki je bil v Porscheju. Ta tretjič sva se že oba režala in si kazala na avte. Versys je zame odličen motor (190 cm) in odgovarja mi, če je par jurjev ne pa čez 10. Peljem se pa tudi za BMW-ji, za Mausom pač ne - je prehiter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Greencaj pravi:

Seveda, lahko komot. Pa pupa moja ima tudi Versysa, tako da ne bova samevala :)

Odlično. Ko bom spravil motor iz garažese slišimo. Konec aprila imam tudi registracijo, ki jo delam na serminu. Tamlada dva me že poznata. Akumulator je trenutno v Ljubljani na toplem. Tudi moja ima motor, Yamaho Virago 535 S. Ima bolj kratke noge. Po Sloveniji gre s svojim, na daljše poti je pa za mano na Versysu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Snecer pravi:

 

51371461_2633427286688525_7081204583409647616_n.jpg

A se to na neko svetovno vojno štima, k vsi po vrst ala turer mopede v to SMB barvo štrihajo?

Bog ne daj, sam prašam!

 

 

Bmw-gs-r1200-car-wrapping-intera.thumb.jpg.b0c53849b5f14a98c11b9ecb90f47471.jpg

triumph-tiger-1200-matt-khaki.png.286ddafa5892dbcde76268ff20b5efaa.pngAprilia6000000001.jpg.1e45f57bf0488c64b283d871ac847648.jpg

honda-crosstourer-1200-vfr-1200-x-slika-94354199.jpg.03da2ce22d0cb2578571893ed05ce718.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Versys 1000 ima svojo temo:

 

tule je samo še 650.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 41.300 kilometrih sem peljal versačija k čarmanu na pregled ventilov. 2 ventila sta potrebovala nastavitev (ne vem katera). Istočasno sem po prevoženih 18.000 kilometrih za Mitaske zamenjal RoadSmart III. Vse skupaj 365€ -> zadovoljen :) 

 IMG_20190220_172411.thumb.jpg.d7fd172b263c2732488f422a3acfd032.jpg

Popravljeno . Popravil sebar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!