Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Ker sem firbčen in kar v 3 dni sprašujem razne kozlarije. Ampaq tega ti najbrž ne boš razumel, ker enostavno nisi tak :naughty:

malo

podcenjuješ mojo firbčnost ..

:blush:

.. sam da se ve & da ne bi kdo misliw, kar bi ne bilo za misliti, a veš?

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Že ima kdo Versys-a. Kakšna izkušnja iz prve roke?

Imam, kupil prejšnji vikend (16/17.mar2007). Naredil sem 300km in prvi feelingi so enkratni - vse kar piše v testu v reviji Motorist 100% drži. Čakam še na Kappine stranske kovčke (nimajo še nosilcev) in potem bom imel vse. Sem prav zares zadovoljen - recimo feeling, ko sem se vsedel in odpeljal je tak, kot da bi vozil ta motor že vsaj 10 let....naj omenim, da sem imel prej Aquilo gv250.

Priporočam.

Stef

P.s.

Ko bom imel še kovčke bom slikal in dal sliko na forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kar piše v testu v reviji Motorist 100% drži.

Morda veš, kako dobiti do številko Motorista, mislim, da je ni več v prodaji.

Ali pa prilimaj scan tega testa, prosim.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali lahko kdo skenira omenjeni članik in ga pripne sem gor :?

piši na revijo motorist .... www . m o t o r i s t. si ... tam najdeš vse potrebne podatke. Prepričan sem, da ti bodo pomagali.

:closedeyes:

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večino tega piše na naslednjem www naslovu:

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com).net/content/view/317/10369/,

Na splošno je na tej strani ((Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)), večina prispevkov avtorskih od revije Motorist, o kateri pa imam - prav tako kot o forumu na motosvet.com - res dobro mnenje.

Kar pa se tiče Versysa, danes sem gor montiral še bočne kovčke - od kappe, cena 2 kovčka 35l monolock+nosilci je 350eur z montažo (treba je prestaviti smernike).

Lep pozdrav vsem

Štef

Aha, ker vidim da ne dovolijo določenih reklam, pa naj razložim takole, na iskalnik Google vpiši ime Motorist, vklopi iskanje v Sloveniji in prva stran, ki jo najdeš jo klikni, odpre se ti stran tele naše preljube revije, potem pa pojdi navzdol in klikni na tisti banner spodaj....imena ne bom pisal, ker ga itak ne dovoli...so pa zadnje 4 črke moto, prve 2 pa eu, pa piše se skupaj.

LP še 1X

Štef

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Lep pozdrav!

Versysa sem se že dodobra privadil...imela sva super sezono. Je pa problem, ne vem zakaj se mi je na spojih na ovirju pod tankom pojavila rja???...in odpada barva

Stef

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Pozdravljeni :worship:

Kaj pa pravite na to VERSYS 1000 !!!

LP :yea1:

post-297-1189447034_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa je že bol podobno motorju - dobr sej resnica bo drugačna (če bo) sam mi je šikan da kr hudo- itak je 3/4 kr od Z1000 vzet sam men je zakon- bo treba počas mejat vidm..... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo! Mene pa zanima ce ma kdo ze kaksne izkusnje z versysom z blokado 25kW(str sm skor 17 let). Mam namrec ze narocenga in me zanima kaksne so kej zmoglivosti in ce se komu kej sanja kje te serijske blokade sploh so nastavljene

hvala za odgovor :winkiss:

Popravljeno . Popravil jeykob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa mislu de je ta forum de kdo kej svetuje al pa odgovarja na vprasanja ce koga kej zanima :unsure:

Mogoče noben nima izkušenj z relativno novim motorjem, povrh vsega pa še blokado.

Jaz ti lahko povem da je šel moj Gixxer 170km/h po ravnini, s tem da sem bil sklonjen. Pospeški so bli okrog 5-6s do 100km/h(tovarniški podatek za odprtega 3.1s če se ne motim)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Vabim vse lastnike Versysa, da se javijo, ker imam nekako feeling, da nas je nekam malo...pa ne vem zakaj, ker se mi zdi tale motorino ena res super stvarca!

Motostef :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Vabim vse lastnike Versysa, da se javijo, ker imam nekako feeling, da nas je nekam malo...pa ne vem zakaj, ker se mi zdi tale motorino ena res super stvarca!

Motostef :worship:

jaz sem visok 178 cm in je ok., ne vem, kako je če si 10 cm višji. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Imam, kupil prejšnji vikend (16/17.mar2007). Naredil sem 300km in prvi feelingi so enkratni - vse kar piše v testu v reviji Motorist 100% drži. Čakam še na Kappine stranske kovčke (nimajo še nosilcev) in potem bom imel vse. Sem prav zares zadovoljen - recimo feeling, ko sem se vsedel in odpeljal je tak, kot da bi vozil ta motor že vsaj 10 let....naj omenim, da sem imel prej Aquilo gv250.

Priporočam.

Stef

P.s.

Ko bom imel še kovčke bom slikal in dal sliko na forum.

Stef, ali lahko daš gor kako sliko versysa s stranskimi kovčki?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če koga zanima test "potovalnikov" (torej Versys, Strom 650, Transalp, Bmw GS 650) pol nabavte nov Moto Puls - lep članek, kr izčrpen in zmagu je Versys

slikca Moto Pulsa

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če koga zanima test "potovalnikov" (torej Versys, Strom 650, Transalp, Bmw GS 650) pol nabavte nov Moto Puls - lep članek, kr izčrpen in zmagu je Versys

slikca Moto Pulsa

... če ima kdo tale ČLANEK naj ga skenira pa butne gor, ker me res zanima :blink: :blink: (še posebej kolega) kako je Versys nascal veliko bolj opevano konkurenco... glede na moje izkušnje (er-6F) je tale dvovaljnik res prvovrsten (uporaben navor!). :naughty: .. - vsaj v primerjavi s 600 ccm 4 valjniki... ampak ostali trije (predvsem BMW in Transalp) imajo pa imena! :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!