Skoči na vsebino

Boks


sjeng

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

Tipika:

Boksar mora biti trd , robusten, odločen ... kreten z dna družbene lestice , ki ga zastopa brus-li motorist :) :OK:

ewo,takih nas je veliko,boš moral (a) biti bolj direkt-na... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No, da malce osvežimo temo. 12. junija bo boksal Dejan Zavec v Mariboru. Če zmaga, bo postal prvi izzivalec za naslov svetovnega prvaka. Na žalost ne vem, po kateri verziji. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da malce osvežimo temo. 12. junija bo boksal Dejan Zavec v Mariboru. Če zmaga, bo postal prvi izzivalec za naslov svetovnega prvaka. Na žalost ne vem, po kateri verziji. :worship:

..pridem...

WBA ?

Popravljeno . Popravil kekec III
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da malce osvežimo temo. 12. junija bo boksal Dejan Zavec v Mariboru. Če zmaga, bo postal prvi izzivalec za naslov svetovnega prvaka. Na žalost ne vem, po kateri verziji. :worship:

Maribor v torek, 12. junija, čaka boksarski spektakel. V Dvorani Tabor se bo Dejan Zavec pomeril z Argtentincem Hectorjem Saldiviom.

Zavec je napovedoval, da bo branil naslov prvaka EU-ja v velterski kategoriji ali pa celo naskakoval naslov evropskega prvaka po verziji WBO, vendar so načrti padli v vodo. "Moji managerji in trener so poskrbeli, da bom na isti dan boksal s prvakom Latinske Amerike, Hectorjem Davidom Saldivio, trenutno prvim izzivalcem svetovnega prvaka v velterski kategoriji Mehičana Antonia Margarita," je uvodoma pojasnil Zavec in dodal: "S tem se mi odpira velika priložnost, da se še letos pomerim za naslov svetovnega prvaka, kar je moj življenski cilj."

več: rtvslo.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole ga bo na gobec ... :yea1:

post-2154-1180452084.jpg

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res škoda, da je Zavec iz Slovenije in ni zanimiv trženje, pa ne dobi boja za svetovnega prvaka......

Mislim pa, da bo Argentinca fajn namlatil.

Me ne bo doma, pa ne bom iti v živo pogledat.

A ve kdo, če bo Eurosport prenašal v živo, tako kot je iz Ptuja?

Rtvslo pa bo gotovo kako mašo prenašala.....

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno stran nazaj poglej

:headbang:

Samo, da me nisi napizdil ?!? :grim

Ni problema. Bom pogledal te... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da me nisi napizdil ?!? :grim

Ni problema. Bom pogledal te... :OK:

..imaš pa res srečo... :krneki: ,temu se reče-dobra eskivaža...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo problem je v tem, da ima Zavec borbo ob 22:00, takrat pa bo eurosport pričel s prenosom nekega tenisa

žal tega dvoboja ne bomo videli v živo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo problem je v tem, da ima Zavec borbo ob 22:00, takrat pa bo eurosport pričel s prenosom nekega tenisa

žal tega dvoboja ne bomo videli v živo

Boks bodo prenašali do 22:00 po UK času sepravi po našem do 23:00 takrat bo pa Miranda že imitiral Trnjulčico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa zdej na eurosportu neki Live kažejo iz Maribora?

Kakšen naš?

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prekinitev dvoboja v 4. rundi ker zavec ni mogel vec nadaljevat, ker mu je miranda odprl ze od prej poskodovano arkado.. vendar zaradi pravil WBO, ki pravijo, da ce se to zgodi preden potecejo 4 runde, je tehnično izenačenje torej kot da dvoboja ne bi bilo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!