Skoči na vsebino

Boks


sjeng

Priporočene objave

raje ne ... ker so mi že tko dosti vn padale... bi kako bombo od kod fasal, da bi leče po luftu skos letele :)

Hehehe, mogoče je pa to izziv, da nikoli nebi ujel kake bombe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, mogoče je pa to izziv, da nikoli nebi ujel kake bombe .)

ma jst jo hitro ujamem in absorbiram ... enkrat sem si kr ramo izpahnil, ko sem nazaj lansiral ... še zdj me boli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz treniram taekwon-do & kickboxing,mamo pa na forumu državnega prvaka v taekwon-doju ima nick drazy in pa odličnega trenerja fp4492.vsi smo člani HYONG team iz Celja.

p.s. pa upam da nista jezna ko sem vaju razkrinkal :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni blo zame

brez očal preslabo videl, z očali pa tut ne morš boksat ... al pa z lečami ...

šarade pa lahko vadiš očala ali ne .)

Box je veličasten šport :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz treniram taekwon-do & kickboxing,mamo pa na forumu državnega prvaka v taekwon-doju ima nick drazy in pa odličnega trenerja fp4492.vsi smo člani HYONG team iz Celja.

p.s. pa upam da nista jezna ko sem vaju razkrinkal :evilgrin: :evilgrin:

Pa ne Helmut, to je tema za boks. Si mal zamoču :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sem poudaru kick in tae...bolše da napišem v to temo kot pa da odpiram novo in da dobim ku.....opozorila :naughty:

fp:drugače pa vem ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boks je zakon. :OK: Vem že kako se da desni direkt. :naughty: Pa vreča je super za sprostitev, sploh, če si zamišljaš koga namesto nje. :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal ontopic; v ponedeljek je Denis Simčič v Berlinu dosegel že 18. zaporedno zmago (brez poraza).

Lepo, dej mal več napiši o njem, ker ga ne poznam. A trenira v nemčiji tako kot zavec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprasanje - mam si namen kupit boksarsko vrečo pa me zanima kire priporocate - naravno usnje al poliamid? Vsak svoje hvali zaj pa ne vem kaj je boljse. In pa kolk tezka naj bo za mene kot zacetnika da se ravno ne polomim ker da kupim 50kg ne vem ce ma kak smisl...? Vsakega nasvet bom vesel...pa ce je kdo z MB kje se kaj pr nas dobi dobrega, ne ravno Hervis in Giga sport roba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprasanje - mam si namen kupit boksarsko vrečo pa me zanima kire priporocate - naravno usnje al poliamid? Vsak svoje hvali zaj pa ne vem kaj je boljse. In pa kolk tezka naj bo za mene kot zacetnika da se ravno ne polomim ker da kupim 50kg ne vem ce ma kak smisl...? Vsakega nasvet bom vesel...pa ce je kdo z MB kje se kaj pr nas dobi dobrega, ne ravno Hervis in Giga sport roba?

Kaj pa misliš delat, tehniko ali sam toliko, da si duška daš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa misliš delat, tehniko ali sam toliko, da si duška daš?

Tehniko, kolk se bom pač sam naučil s posnetkov. Drugač bi pa šel v kak judo al pa jiujitsu (ja, cist kontra) samo je problem ker mam sluzbo od 3 popoldan dalje in kolk sem gledal nikjer ni treningov dopoldan...al mogoce vseeno kje obstajajo v MB? Bi bil zlo vesel info glede tega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ima Boks skupnega z "Zdrav duh v zdravem telesu" :hmm:

ok ok :oops:

Hmmm... Kot prvo: je nenormalno kondicijsko zahteven- (čeprav sem se zanj odločila, ker se mi je zdelo, da ni lih dosti premikanja oz. da bolj pri miru stojiš pa mahaš in s tem "krepiš" . Kot drugo: polomljen nos, počena arkada, ipd. poškodbe nimajo dosti veze z zdravjem kot zdravjem in imamo neke smešne čelade, pa ono tisto za zobe, da ti v kljunu ostanejo. Kot tretje: Zdrav duh v zdravem telesu pa leti na to, da se je med njegovim udejstvovanjem nemogoče uničevati s cigareti. Sicer nepreverjena teorija ampak v teh rokavicah si pa čika res nebi mogla k lapam nosit.. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... Kot prvo: je nenormalno kondicijsko zahteven- (čeprav sem se zanj odločila, ker se mi je zdelo, da ni lih dosti premikanja oz. da bolj pri miru stojiš pa mahaš in s tem "krepiš" . Kot drugo: polomljen nos, počena arkada, ipd. poškodbe nimajo dosti veze z zdravjem kot zdravjem in imamo neke smešne čelade, pa ono tisto za zobe, da ti v kljunu ostanejo. Kot tretje: Zdrav duh v zdravem telesu pa leti na to, da se je med njegovim udejstvovanjem nemogoče uničevati s cigareti. Sicer nepreverjena teorija ampak v teh rokavicah si pa čika res nebi mogla k lapam nosit.. :grrr

Hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tehniko, kolk se bom pač sam naučil s posnetkov. Drugač bi pa šel v kak judo al pa jiujitsu (ja, cist kontra) samo je problem ker mam sluzbo od 3 popoldan dalje in kolk sem gledal nikjer ni treningov dopoldan...al mogoce vseeno kje obstajajo v MB? Bi bil zlo vesel info glede tega!

V Lj. imaš tudi dopoldanske treninge (za tebe to odpade :krneki: ), za tehniko rabiš lažjo vrečo cca. od 35 max 55 kg (jst bi vzel 40kg)

glej, da ne vzameš premajhne ali prevelike po cm (po dolžini si jo sam sebi izberi)!!!

Če imaš posnetke (in si vsaj malo talentiran) in treniraš zase je jutranji trening ZAKON :OK: in ne rabiš kluba :grim !

Uživaj v treningih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lestvica WBO, velterska kategorija: - prvak:

Paul Williams (ZDA)

- izzivalci:

1. Antonio Margarito (Meh)

2. Michael Jennings (VBr)

3. Shamone Alvarez (ZDA)

4. Joshua Clottey (Gan)

5. Dejan Zavec (Slo)

6. Luciano Abis (Ita)

7. Luis Collazo (Por)

8. Jesus Soto Karaas (Meh)

9. Zab Judah (ZDA)

10. David Estrada (ZDA)

Ewo,še "samo" malo do vrha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavec v soboto s Starikovom

Slovenskega boksarskega šampiona Dejana Zavca samo še nekaj dni loči od njegovega štiriindvajsetega poklicnega dvoboja. Ta bo v soboto, 13. oktobra, v nemškem Magdeburgu, kjer se bo pomeril z Estoncem Albertom Starikovom. Zavec je v dosedanjih 23 dvobojih 22-krat zmagal, zadnji, z Argentincem Mirando, pa se je v Mariboru končal brez odločitve. Od zadnjega dvoboja so minili že štirje meseci in poškodba arkade, ki jo je dobil pri trku z Mirando, je že pozabljena. Zavec se je na povratni dvoboj temeljito pripravljal, vendar je Miranda medtem izgubil naslov prvaka Latinske Amerike in z novim obračunom z omenjenim boksarjem ni bilo nič. Karte so se v velterski kategoriji na novo premešale tudi zavoljo poraza Mehičana Antonia Margerita proti Američanu Paulu Williamsu, ki sta vodilna na lestvici WBO organizacije, medtem ko slovenski tekmovalec na tej lestvici zaseda peto mesto med izzivalci.

vir: vecer.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se je toliko zakompleksal, da Zavec verjetno ne bo prišel do te možnosti, mogoče šele takrat, ko

bo malo ven iz svoje najboljše forme :rolleyes: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!