Skoči na vsebino

Boks


sjeng

Priporočene objave

Zanima me, kdo je bil ta črni komentator, ki je intervjuval Zavca po tekmi. Taka znana boksarska faca.

Sicer pa, res lepa zmaga - se mi skoraj zasmilil ta revež, kako je bil tepen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je ful presenetil z raznovrstnostjo, do sedaj sem mislil da zna boksat samo obrambno, prerarčunljivo... tko da res noroooooo....... jst pravim takole....... Pacman dobrodošel.... Dejan vabi... kr brez strahu... mamo ful dobrih zobarjev, pa Fabijana da te poštimajo po fajtu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo zeko :worship:

Ne vem kako je ta črnček prišel do dosedanjega naslova prvaka k ni pokazal nobene prave borbenosti

Kaj pa bo pokazal,če se pa je pretepal z Zajcem!? :kva2::kva2::kva2:

...si je zaslužil,da ga danes gremo pogledat na Ptuj,kjub neprevoznim razmeram!!! :yea1::yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A kdo slučajno prodaja boks vrečo ?

En moj kolega je neki omenjal taščo in eno vrečo.A je to kšna povezava :whistle::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj kolega je neki omenjal taščo in eno vrečo.A je to kšna povezava :whistle::lol1:

Moja tašča tudi gleda ta forum, pa ne bom komentiral :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj ji vrečo čez glavo trance_21_laughing1.gif

če si poročen, pol veš, da pri tašči prav nič ne pomaga;

Mimogrede, a veste tistega

Kje je ta stara pila ?? :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en :topic:

Kako se po tanovem reče:Sreča na vrvici?

Taš.. na vislicah :hmm: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dejan Zavec bo naslov svetovnega prvaka v velterski kategoriji po verziji IBF v Ljubljani branil proti Argentincu Rodolfo Martinezu.

Martinez je v 40 dvobojih v profesionalni karieri slavil 36 zmag, bil trikrat poražen in ima en neodločen izid. Dvoboj pod imenom Obračun v zmajevem gnezdu, bo 9. aprila v ledeni dvorani v Tivoliju. Začel se bo ob 19. uri.

kekec pravi da pride ! jaz tudi ! :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dejan Zavec bo naslov svetovnega prvaka v velterski kategoriji po verziji IBF v Ljubljani branil proti Argentincu Rodolfo Martinezu.

Martinez je v 40 dvobojih v profesionalni karieri slavil 36 zmag, bil trikrat poražen in ima en neodločen izid. Dvoboj pod imenom Obračun v zmajevem gnezdu, bo 9. aprila v ledeni dvorani v Tivoliju. Začel se bo ob 19. uri.

kekec pravi da pride ! jaz tudi ! :fight1:

..pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Namen imam kupit boksarsko vrečo tko mal za rekreacijo pa da občasno mal negativne energije ven iz sebe dam.

Glede na to da sem čisto nov tem me zanima kakšna vreča, s čim polnjena, kakšne rokavice, katere trgovine ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namen imam kupit boksarsko vrečo tko mal za rekreacijo pa da občasno mal negativne energije ven iz sebe dam.

Glede na to da sem čisto nov tem me zanima kakšna vreča, s čim polnjena, kakšne rokavice, katere trgovine ....

Katero vreco? Odvisno koliko si jezen :) Vreco napolni z ostanki usnja...rokavice lahko kupis velikosti 10oz....ali pa rokavice za trening na vreci (so manjse in majo manj pene). Predlagam ti tudi, da si kupis bandaze/povoje, da preprecis poskodbe zapestja... Trgovin s tovrstno opremo pa je malo morje, vec najdes na netu "borilba oprema", "luta libre", "budoshop", "mma.si shop"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Monster je vse povedal, jaz bi dodal samo to malenkost, da odsvetujem tiste rokavice za vrečo, ker nudijo slabo zaščito, 10 so boljša izbira. Pa seveda, da si pogledaš na youtube kako se roke povije in s tem zmanjšaš možnost poškodb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!