Skoči na vsebino

Honda CR 125


mahoney

Priporočene objave

Imam hondo cr 125 in me nekaj zanima. Zakaj zacne v nizkih obratih ko dam gas zelo pocasi vlect oz jih zgublja?? to zihr ni normalno k sm probal kaj v resnici zmore?? naj dodam da svecka ni ker sem menjal, mislim pa da gre za platine. Sicer pa ko pride v obrate vlece normalno. na progi me spravlja ob zivce :? , zato prosim ce mi lahko kdo kaj predlaga kaj in pa KAKO?? hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam hondo cr 125 in me nekaj zanima. Zakaj zacne v nizkih obratih ko dam gas zelo pocasi  vlect oz jih zgublja?? to zihr ni normalno k sm probal kaj v resnici zmore?? naj dodam da svecka ni ker sem menjal, mislim pa da gre za platine. Sicer pa ko pride v obrate vlece normalno. na progi me spravlja ob zivce  :? , zato prosim ce mi lahko kdo kaj predlaga kaj in pa KAKO?? hvala

mogoče je bat že na koncu in zato ne vleče vredu kr zgublja kompresijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

pomoje je tud izpusni ventil stalno odprt. vzemi izpuh dol in poglej ali je odprt ali je zaprt...druga mornost je da uzames pokrovcek dol z cilindra in probas uzgat motor ce se ventil obrne ko preseze dolocene obrate se pravi da ventil dela cene je u tem problem. poskusaj use skupi spucat ker tam se nabira veliko olja in saj tko da je mozno da je zataknjen. vzemi cene tudi pokrov od motorja dol na tisti strani kjer je sklopka in preglej mehanizem ki poganja ventil...lahko da je tudi tam problem. ce imas bol novo hondo ki ima servomotorcek preglej tega ce deluje normalno.

pomoje auspuh sam ne bi smeu bit problem ker cene bi motor slabo vlekel tudi na visokih obratih :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje auspuh sam ne bi smeu bit problem ker cene bi motor slabo vlekel tudi na visokih obratih :P

lp

To se glih neb strinjal,ker ce je auspuh zamasen al pa se je kaj odlomlo v njem ne gre skozi tak kot bi moglo tak je men delalo,pol sem popravo.

Drugace pa mislim da je od octobra ze popravo to zadevo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

zanima me ali da generator 12v in se to da preverit kar z probno lučko(12v faznprifer s kablom)

iskra enkrat je drugič je ni(zdej je sploh ni) ,do elektronike pa ne pride nič elektrike(izmerjeno z probno lučko)niti do cinšpule ne

nasveti??????? :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm :hmm:

te zadeve z elektroniko znajo bit kar drage....pomoje je najverjetneje slo navitje spodi na gredi od motorja, se posebej ce gre za mal starejsi motor....samo ne vem ce se pa to zadevo da kr preverit z navadnim faznbriferjem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm :hmm:

te zadeve z elektroniko znajo bit kar drage....pomoje je najverjetneje slo navitje spodi na gredi od motorja, se posebej ce gre za mal starejsi motor....samo ne vem ce se pa to zadevo da kr preverit z navadnim faznbriferjem :P

motor je letnik 99

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Mam namen kupit eno hondo cr 125.Kupi bi eno do okol 400k.Zanima me kaj naj pazim pri nakupu.

Pa še to:

-na kolk se kaj olje menja (eni pravjo 15 ur-kolk tanku je to?)

-kolk $ pride bat,ojnice,gume,...pa še kaj če se vam da pisat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam namen kupit eno hondo cr 125.Kupi bi eno do okol 400k.Zanima me kaj naj pazim pri nakupu.

Pa še to:

-na kolk se kaj olje menja (eni pravjo 15 ur-kolk tanku je to?)

-kolk $ pride bat,ojnice,gume,...pa še kaj če se vam da pisat :D

Prjatu jo prodaja, ga bom prašu, kok ma ceno. ;) (če te zanima)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tud to iščem :D

bat pride okol 40.000 sit

:eek: :eek: am bati so po 100 evrov za hondo.

drugače če koga zanima prodam suzuki rm125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za 100 evrov so feyki .)

Ni nobene razlike da bos vedo!!!!

Je mel kolega hondo cr125 letnik 97 pa je 2x dal bat za 100 evrov not pa ni blo nic narobe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja ql :P

Še za olje me zanima na kok se menja oz. 15 ur=___rezervoarjev (cca)

Kako olje je najbolj za mišelo delat?Motul 800?Pa še cena tega olja če slujačno kdo ve.

Res da pride motor šele 1x spomladi h hiši,ko bo mal več $$$,sam je še zmer fajn mal prej vedet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja ql :P

Še za olje me zanima na kok se menja oz. 15 ur=___rezervoarjev (cca)

Kako olje je najbolj za mišelo delat?Motul 800?Pa še cena tega olja če slujačno kdo ve.

Res da pride motor šele 1x spomladi h hiši,ko bo mal več $$$,sam je še zmer fajn mal prej vedet.

za krose je baje dober TTS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm šele zej opazu da ma Honda CR 125 le 5 prestav...pogrešate kaj 6 prestavo tisti ki si jo lastite?

Kolk približn pridejo pa kašne mal boljše gume primerne za CR-ko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm šele zej opazu da ma Honda CR 125 le 5 prestav...pogrešate kaj 6 prestavo tisti ki si jo lastite?

Kolk približn pridejo pa kašne mal boljše gume primerne za CR-ko?

am pol ziher maš zjebat menjalnik imajo 6 brzin drugače normalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!