Skoči na vsebino

Honda CR 125


mahoney

Priporočene objave

Budacki midva sva sicer že imela debate o hondici...oz če jo nism jst mel še pred tabo? Oz loh da se motim, uglavnmem menla sva se. Zej nevem kje je moja ampak js sm biu prvi lastnik v SLO. Tko de če so 3 po vašem mnenju, so po mojem 4. =). Glede stroškov se meni ne zdi nek hudič. Mel sm več 125cc motorju in vidim da so stroški tam tam...bat vertex za mitota in aprilio 110€. Nevem zakaj si šou menjavat komplet cilinder. Js sm ga dal obnovit in je bil super rezultat. Drgač pa je res glede porabe in rezervarja. Hodu sm delat z njo cca 15km v eno smer...sicer nism miru porabe ampak kar naprej sm jo toču =). Res pa je da je ful visoka za SM in zlo zlo mehko predno vzmetenje ma, ampak šezmer tabolš 125cc Supermoto :worship:

Tvoje slikce sm celo neki gledau. In ugotovila sva da misliva jst pa tist pobec eno in isto, tako da so 2 + tvoja = 3 :)

Keri letnik je bila tvoja? Obnova cilindra aka nanos novega nikasila ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoje slikce sm celo neki gledau. In ugotovila sva da misliva jst pa tist pobec eno in isto, tako da so 2 + tvoja = 3 :)

Keri letnik je bila tvoja? Obnova cilindra aka nanos novega nikasila ?

Moja je bla mislim da 03 oz 04? me je že spomin zapustu počasi =) Ja nou niclasil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je bla mislim da 03 oz 04? me je že spomin zapustu počasi =) Ja nou niclasil...

03 ;) ( na desni strani ventil xD )

Sicer pa verjetno si naletu na tako, da ni nic vtrgala. :D Kok casa pa si jo mel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

03 ;) ( na desni strani ventil xD )

Sicer pa verjetno si naletu na tako, da ni nic vtrgala. :D Kok casa pa si jo mel?

dsc00008.jpg

Evo moje Rožice. ( tudi brez najmanjse predelave ( in brez stylinga ) ker je bila slikana, preden sem jo prodal )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprou se mi tvoja črna bol dopade =) Nisi nč odblokirou? Ta je mela kao ˝zablokirana˝ eno lamelo zašravfano ter blokade v avspuhu. Uglavnem mislim da je melo čez 40KM ker je šlo po zraku =)

slike-0008.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprou se mi tvoja črna bol dopade =) Nisi nč odblokirou? Ta je mela kao ˝zablokirana˝ eno lamelo zašravfano ter blokade v avspuhu. Uglavnem mislim da je melo čez 40KM ker je šlo po zraku =)

slike-0008.jpg

No saj to je ista. Torej so le 2 v SLO, kot sem jst trdil. Vse kar je on spremenil na temu motorju je, da je dal druge gume gor xD

Sicer pa moja je bila odprta do konca, pa tudi kar nekaj dodatkov je bilo gor, vendar ko sem jo prodajal sem vse dodatne stvari dol pobral. Sem pa jo pustil odprto. In ja ... letela je po zadnji tudi tretji. xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma lej ni mi jasno =) Js sm prek posrednika spravu ta moped v SLO. In js sm biu prvi lastnik v tej državi =) Pol sm jo pa prodal enmu mulcu, ko je bla kašn tedn mogoče dva na avtonetu. Možno je tudi da so pač dve enake barve =)

Sam če so pa res sam dve sm pa prou ponosn da sm js eno mel =) Juhej =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma lej ni mi jasno =) Js sm prek posrednika spravu ta moped v SLO. In js sm biu prvi lastnik v tej državi =) Pol sm jo pa prodal enmu mulcu, ko je bla kašn tedn mogoče dva na avtonetu. Možno je tudi da so pač dve enake barve =)

Sam če so pa res sam dve sm pa prou ponosn da sm js eno mel =) Juhej =)

Bi ti pokazu slikce pa je vec ni na netu -.- KYB spredi nalepka na vilcah ( Kayaba :worship::worship: )

HM nalepka na levem deklcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprou se mi tvoja črna bol dopade =) Nisi nč odblokirou? Ta je mela kao ˝zablokirana˝ eno lamelo zašravfano ter blokade v avspuhu. Uglavnem mislim da je melo čez 40KM ker je šlo po zraku =)

A slučajno veš kam si jo prodal ali pa kako je ime tipu ki si mu jo prodal? Če to poveš, bomo takoj vedeli ali so 2 ali 3. :D

Sploh pa se je breze veze jebat glede tega kolk jih je. Tudi če bi jih blo 12345 u SLO, še zmir bi ble najbolši 125 ccm supermoto kar ga lahko dobiš. Nism pa še nobonih mnenj slišal glede TM supermotov, ki naj bi tudi leteli ko hudič. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno veš kam si jo prodal ali pa kako je ime tipu ki si mu jo prodal? Če to poveš, bomo takoj vedeli ali so 2 ali 3. :D

Sploh pa se je breze veze jebat glede tega kolk jih je. Tudi če bi jih blo 12345 u SLO, še zmir bi ble najbolši 125 ccm supermoto kar ga lahko dobiš. Nism pa še nobonih mnenj slišal glede TM supermotov, ki naj bi tudi leteli ko hudič. :krneki:

Bili bolj nedostnopni, drazji za servisiranje in brez serviserjev in uvoznikov za dele. :) ( modre eloxirane feltne :evilgrin: :worship::kva2: ) Jst sm ga iskau ena 3-4 mesce. Motarda v SLO ni niti enega imas pa par endurov. ( neki v stilu EXC 125 )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe =) Imena se pa res ne spomnem. Fantina uglavnem še izpita ni mel dnarja pa očitno kr =) Pomoje je bil iz okolice kranja...sej nima veze. Ja res motor je bomba. Glede vzdrževanja je pa kakor cross =)

slike-0016.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe =) Imena se pa res ne spomnem. Fantina uglavnem še izpita ni mel dnarja pa očitno kr =) Pomoje je bil iz okolice kranja...sej nima veze. Ja res motor je bomba. Glede vzdrževanja je pa kakor cross =)

Ni ta tista k js mislim. Je pa uno iz avto neta kupu en frend, sm učiri zvedu. Pol se dobiva, pa vam povem če je ta tista k js mislm. :)

Popravljeno . Popravil lulik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend biu ravnokar pri meni s tisto rdečo Hondo, k je bla na avto netu. In Budački, to NI ISTA Honda kot tista, k sm jo js že prej vidu. Una je mela drgačn avspuh, ni mela nalepk na vilcah, drugačno luč spredaj. Se pravi, da so tri Hondice u Sloveniji. :winkiss:

Evo še slika, stara 10 minut.

post-20650-1249823181_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend biu ravnokar pri meni s tisto rdečo Hondo, k je bla na avto netu. In Budački, to NI ISTA Honda kot tista, k sm jo js že prej vidu. Una je mela drgačn avspuh, ni mela nalepk na vilcah, drugačno luč spredaj. Se pravi, da so tri Hondice u Sloveniji. :winkiss:

Evo še slika, stara 10 minut.

post-20650-1249823181_thumb.jpg

Ja to je ista. A ima ze novega lastnika al kaj? Najprej je bil lastnik iz Solkana ( al pa okolice ) in potem jo je prodal v LJ. Ta iz LJ pa jo je prodajal pred 2 tedni ... ( nevem kam xD )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je ista. A ima ze novega lastnika al kaj? Najprej je bil lastnik iz Solkana ( al pa okolice ) in potem jo je prodal v LJ. Ta iz LJ pa jo je prodajal pred 2 tedni ... ( nevem kam xD )

Bla bla bla.... Ta ni bla v Solkanu. Tistega lastnika sem poznal, kje je tista Honda zdaj nevem. Ta Honda na sliki pa je prišla iz Brezovice v Ajdovščino, in to učeraj, ne pred dvemi tedni. In ti rečem, da ni ista. 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta res ni ista kakor moja...no pač so 3 =) Nima veze, važn je sam da sm js eno mel =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta res ni ista kakor moja...no pač so 3 =) Nima veze, važn je sam da sm js eno mel =)

Nebi rajše odprli teme, 2 al 3 take honde so v sloveniji. Kaj pametnega ste na zadnjih 2 straneh napisali o tem motorju. Za take bedarije je msn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla bla bla.... Ta ni bla v Solkanu. Tistega lastnika sem poznal, kje je tista Honda zdaj nevem. Ta Honda na sliki pa je prišla iz Brezovice v Ajdovščino, in to učeraj, ne pred dvemi tedni. In ti rečem, da ni ista. 100%.

Lulik, kakor se spomnem se midva že poznava? Ker sem te večkrat videl na vipavskem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lulik, kakor se spomnem se midva že poznava? Ker sem te večkrat videl na vipavskem?

Jah poznava lih ne....lani si me dol s traktorja pozdravljaj, ko sm se pelal sm Tomosom proti Vrhpoljskim rajdam. Te rajde bi znal miže zvozit in se ne zlažem, če rečem da jih furam 5x na teden. In glede Honde....danes sva bla na teh rajdah s tem tipom....manjka mu par kilometrov izkušenj, u ovinikh sm ga lepo prehiteval, na ravninah pa sm lahko samo njegovo mišelo vohal...zver potegne ko hudič. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kateri italijanski strani pa lahko gledam prek interenta motocikle..sem malo gledal pa nič pametnega ni za najt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta hondica, ki ima novega lastnika v Ajdovščini se vozi mimo moje bajte v družbi še ene 125cc SM...delata pa kroge...ajdovščina-duplje-vrhpolje-pa vrjetno domou =) Enkrat sm ga clo na cesti srečal ko me je hotu prehitet...žal je bil fantina naiven =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta hondica, ki ima novega lastnika v Ajdovščini se vozi mimo moje bajte v družbi še ene 125cc SM...delata pa kroge...ajdovščina-duplje-vrhpolje-pa vrjetno domou =) Enkrat sm ga clo na cesti srečal ko me je hotu prehitet...žal je bil fantina naiven =)

Možno da sem biu js z njim...Tomos SM Monster energy style...:D

A ti si kje v okolici Vrhpolj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno da sem biu js z njim...Tomos SM Monster energy style... :D

A ti si kje v okolici Vrhpolj?

Vrhpolje v SLO al BiH :D:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!