Skoči na vsebino

žvaljenje


majstore666

Priporočene objave

Madona, kaj pa sprasujes!!! :eek: :eek: :eek: Seveda se je treba zascitit!!! Najbolje, da si kupis majnso vreco za smeti in si jo nataknes na glavo!!! :kva2: :kva2: :kva2: Ne morem verjet, kaj sprasuje danasnja mladina! :slap: :slap: :slap: :? :? :? :lol1: :lol1: :lol1: Sem se kar razkuro, hitro tableto za pritisk uzet! je ze bolje! :grim

Om, ja, mene je tudi strah, da bi se okužil. Pametno, vmes se da plastično folijo in se potem naprej poljublja :? . Najbolj me je strah tistih "coodies", ki jih prenaša nežnejši spol. V kakšno nevarnost so nam fantom? :?

prosim pomagajte :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Om, ja, mene je tudi strah, da bi se okužil. Pametno, vmes se da plastično folijo in se potem naprej poljublja :? . Najbolj me je strah tistih "coodies", ki jih prenaša nežnejši spol. V kakšno nevarnost so nam fantom? :?

prosim pomagajte :(

Prosis za pomoc, kot bi ze nekaj gorelo!!! :alien1: :alien1: :alien1: Zalizi babo, roke naj masirajo, grabijo, stiskajo, bozajo,...! Slec jo, vsaj hlacke do kolen, pol pa :whistle: :whistle: :whistle: .

Drug dan pa prosi za pomoc!!!

Mater, ko sem jaz biv mlad...! :yea1: :worship:

Danasnja mladina!!! In vi naj bi poskrbeli za nas, ko bomo v penziji? :wallbash:Spet ste me razpizdli! Grem na :beer2: :beer2: :beer2: , da se malo ohladim.

Poba, ti samo navali!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Om, ja, mene je tudi strah, da bi se okužil. Pametno, vmes se da plastično folijo in se potem naprej poljublja :? . Najbolj me je strah tistih "coodies", ki jih prenaša nežnejši spol. V kakšno nevarnost so nam fantom? :?

prosim pomagajte :(

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: če te nebi poznal bi ti nasedel :lol1: :lol1:

Matex_46: resnično upam, da se tole samo hecaš :huh:

a ti to resno :? :? :? :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kao frend rab :P (joke :) )

Resno se je pa s tem brezveze obremenjevat,ker ko daš prvič to skoz bi kar naprej počel :)

jao, sam to je res. to bi pol kr naprej počel in ravn u tem je problem!

ženska je bla pol jezna na mene :BUA: kao da sm full tečn pa neki :eek: .

...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, sam to je res. to bi pol kr naprej počel in ravn u tem je problem!

ženska je bla pol jezna na mene :BUA: kao da sm full tečn pa neki :eek: .

...

LP

kaka ti je to ženska da ji ni všeč :lol1: :lol1: plastična :lol1: ?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, sam to je res. to bi pol kr naprej počel in ravn u tem je problem!

ženska je bla pol jezna na mene :BUA: kao da sm full tečn pa neki :eek: .

...

LP

Bogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosis za pomoc, kot bi ze nekaj gorelo!!! :alien1: :alien1: :alien1: Zalizi babo, roke naj masirajo, grabijo, stiskajo, bozajo,...! Slec jo, vsaj hlacke do kolen, pol pa :whistle: :whistle: :whistle: .

Drug dan pa prosi za pomoc!!!

Mater, ko sem jaz biv mlad...! :yea1: :worship:

Danasnja mladina!!! In vi naj bi poskrbeli za nas, ko bomo v penziji? :wallbash:Spet ste me razpizdli! Grem na :beer2: :beer2: :beer2: , da se malo ohladim.

Poba, ti samo navali!!! :OK: :OK: :OK:

Zalizati babo, kako :? (kaj pomeni, da jo zaližeš?), ja masažo že dajem samo kaj več pa še ne, ker se bojim, da se bom česa nalezel. Pravijo, da ženske skozi kožo izločajo moškim strupene in smrdljive snovi, tako da me je tudi glede tega strah. Je to res?

Matex_46: resnično upam, da se tole samo hecaš :huh:

Hecam :? kaj :? si želel s tem povedati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti to resno :? :? :? :D

Jah nikol neveš :hmm:

jao, sam to je res. to bi pol kr naprej počel in ravn u tem je problem!

ženska je bla pol jezna na mene :BUA: kao da sm full tečn pa neki :eek: .

...

LP

Če mene prašaš je bil to samo izgovor :hmm:

kaka ti je to ženska da ji ni všeč :lol1: :lol1: plastična :lol1: ?? :D

LOL,če bi bla plastična vrjetn njemu nebi blo všeč :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zalizati babo, kako :? (kaj pomeni, da jo zaližeš?), ja masažo že dajem samo kaj več pa še ne, ker se bojim, da se bom česa nalezel. Pravijo, da ženske skozi kožo izločajo moškim strupene in smrdljive snovi, tako da me je tudi glede tega strah. Je to res?

Zalizat babo.... hmmm :hmm: pomojem da je mislu da jo poližeš, sam kje :? Mene je tud strah se kljunčkat, oz. "lizat" ker sem zadnjič brau v nekem članku da lahko dobiš neke zelo zoprne zadeve če preveč ližeš :? :? ne vem točno, kaj ampak me je postalo strah?? drugače pa mi lahko kdo pove kje naj to prakticiram, ker sem prakticiral na špeglu, pa ni bilo preveč učinka. :? :? Še vedno me je strah da ne znam... please help :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zalizat babo.... hmmm :hmm: pomojem da je mislu da jo poližeš, sam kje :? Mene je tud strah se kljunčkat, oz. "lizat" ker sem zadnjič brau v nekem članku da lahko dobiš neke zelo zoprne zadeve če preveč ližeš :? :? ne vem točno, kaj ampak me je postalo strah?? drugače pa mi lahko kdo pove kje naj to prakticiram, ker sem prakticiral na špeglu, pa ni bilo preveč učinka. :? :? Še vedno me je strah da ne znam... please help :(

Aja tako zalizat. Ja točno to, kakor sem napisal. Jaz sem prakticiral prvo na barbie lutki, samo mi je kmalu bedno postalo, ker je bilo popolnoma brez okusa. Kasneje sem pa psa za vajo uporabil. Namazal sem se okoli ust s hrano in se dal na preizkušnjo. Poskusil sem samo enkrat in upam, da to ni ta´prav občutek, ki ga dobiš pri poljubljanju.

Naj mi prosim kdo pove, koliko tvegam pri poljubljanjem z dekletom (glede infekcij). Doma sem si iz PE vreč izdelal zaščitne folije, ki se jih da na ustnice in jih vedno nosim v denarnici (za vsak slučaj, če bo kaj akcije :naughty: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zalizati - polizati za ušesom... tam, kjer se največ bolhe nabirajo in se ne more sama polizat.

Sicer se pa jaz ful rad živalim. Najraje v družbi kake fajn mladenke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja tako zalizat. Ja točno to, kakor sem napisal. Jaz sem prakticiral prvo na barbie lutki, samo mi je kmalu bedno postalo, ker je bilo popolnoma brez okusa. Kasneje sem pa psa za vajo uporabil. Namazal sem se okoli ust s hrano in se dal na preizkušnjo. Poskusil sem samo enkrat in upam, da to ni ta´prav občutek, ki ga dobiš pri poljubljanju.

Naj mi prosim kdo pove, koliko tvegam pri poljubljanjem z dekletom (glede infekcij). Doma sem si iz PE vreč izdelal zaščitne folije, ki se jih da na ustnice in jih vedno nosim v denarnici (za vsak slučaj, če bo kaj akcije :naughty: ).

pes :hmm: :hmm: mogoče je pa celo bolje kot špegu :hmm: no bom probal, pa povem rezultate :OK: hvala ti za idejo :OK: A je možno dobit kakšne "spreje" za razkužit usta, da ne pride do teh nadležnih infekcij?? Res hvala :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, ne vem,kaj je z vami? A mislite vecno zivet?

Pa ze rajsi crknem od nekih babjih virusev, kot pa od nekih novih pokojninskih zakonov :BUA: :BUA: :BUA: , ki bojo nas "malo bol mlade" doleteli!

Saj vidite,kaj oni tepci v parlamentu delajo! :hmm: :hmm: :hmm:

pes :hmm: :hmm: mogoče je pa celo bolje kot špegu :hmm: no bom probal, pa povem rezultate :OK: hvala ti za idejo :OK: A je možno dobit kakšne "spreje" za razkužit usta, da ne pride do teh nadležnih infekcij?? Res hvala :(

Probaj WD 40 :OK: :OK: :OK: :P :P :P :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :lol1:

moderatorji, tale tema je za u zabavni kotiček :OK:

Misty :fight1: :angry: !!!

To so resne stvari, ti bi jih pa za štose meu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti tud špegle ližeš?

drgač pa, če kdo rabi izkušenega psa (pol vasi psic že zaplodu :D), poceni oddam za ... žvaljenje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti tud špegle ližeš?

drgač pa, če kdo rabi izkušenega psa (pol vasi psic že zaplodu :D), poceni oddam za ... žvaljenje :P

:kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja tako zalizat. Ja točno to, kakor sem napisal. Jaz sem prakticiral prvo na barbie lutki, samo mi je kmalu bedno postalo, ker je bilo popolnoma brez okusa. Kasneje sem pa psa za vajo uporabil. Namazal sem se okoli ust s hrano in se dal na preizkušnjo. Poskusil sem samo enkrat in upam, da to ni ta´prav občutek, ki ga dobiš pri poljubljanju.

Naj mi prosim kdo pove, koliko tvegam pri poljubljanjem z dekletom (glede infekcij). Doma sem si iz PE vreč izdelal zaščitne folije, ki se jih da na ustnice in jih vedno nosim v denarnici (za vsak slučaj, če bo kaj akcije :naughty: ).

Mater ko nimam psa :glare:

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Sam upamo lahko, da kaki pešnajstletnik ne bo teh nasvetov resno jemal :D

čaki ... tle poteka resna debata.... iz tega se ni norca delat :grrr :angry: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki ... tle poteka resna debata.... iz tega se ni norca delat :grrr :angry: :nono:

:blink: :blink: :blink: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki ... tle poteka resna debata.... iz tega se ni norca delat :grrr :angry: :nono:

Ni potrebno ste že vse delo sami opravili. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa eno vprašanje.

Prejšnji tedn mi je ena p...a rekla naj jo zažvalim, ker pa nisem točno vedo kaj s tem misli, sem ji opalo en bačn. Mislim pa, da ni blo to to kaj je ona htela.

Zaj pa vi meni povejte kaj je sploh htela, ker jaz totih bab nebom nikoli zastopo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa eno vprašanje.

Prejšnji tedn mi je ena p...a rekla naj jo zažvalim, ker pa nisem točno vedo kaj s tem misli, sem ji opalo en bačn. Mislim pa, da ni blo to to kaj je ona htela.

Zaj pa vi meni povejte kaj je sploh htela, ker jaz totih bab nebom nikoli zastopo.

Ej vapotek, če bi bačn spremenil v bačin ... bi to pomenilo :lol1: :lol1: točno to ... žvaljenje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!